L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: black_cico, Módosítva: 2013. március 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Az Elseve Total Repair Extreme balzsam újra gyönyörűvé varázsolja a töredezett, száraz, igénybevett hajat.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

vhsz

2019. december 9.

Szívesen használom. Kellemes az illata és szebb lesz tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Szívesen használom. Kellemes az illata és szebb lesz tőle a hajam.

ilki

2019. június 15.

Nagyon jó balzsamnak tartom, a derékig érő hajamat könnyedén kitudom fesulni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

annamariasari

2019. május 22.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot. Jó az illata és a használata után könnyedén ki tudom fésülni a hajam. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Szlilla0504

2019. január 25.

Évek óta ezt a balzsamot használom a samponjával és a pakolásával együtt. Iszonyatosan puhává varázsolják a hajamat és nem nehezítik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

brumm

2019. január 9.

A hajam nem zsírosodik tőle, heti egyszer elég hajat mosnom, még akkor sem látszik zsírnak nyoma sem. Total Repair samponnal együtt használom, a fehérrel elváltva, és a hullámos, gubancos hajam kezelhetővé vált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Olív

2018. november 10.

Úgy vettem észre, zsírosodik tőle a hajam. És ami még negatívum, hogy nehezen lehet kimosni a hajból. Nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Ezisen

2018. október 16.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve, mert egészen csúnyán sikerült hidrogénnel szerkezetileg roncsolni a hajam, ha ezzel mosom, akkor egészségesnek tűnik, vizesen nincs az a gumis érzet, szárazon nem töredezik, nem seprű száraz. (Igaz minden alkalommal használom hozzá a sampont, a hajpakolást, a total repair szárazbalzsamot, meg olajat, de az én hajamra így muszáj.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Moni86

2018. május 26.

Nem csoda. Átlag hajbalzsam. Ezt használom. Meg a fehéret. Felváltva. 3. Napon már zsíros a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

bmesi

2018. május 14.

puha lesz tőle a haj, de csodát szerintem nem érdemes várni tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

puha lesz tőle a haj, de csodát szerintem nem érdemes várni tőle

Renike087

2018. február 13.

Először azt hittem csodaszer és megtaláltam az Arginin Reisist utódját. Aztán nehány használat után azt tapasztaltam, hogy elnehezíti a hajam, ezáltal sokkal hamarabb zsírosodik. Mintha ki is szárítaná, mert borzalmasan száraz, sprőd érzete van hajmosás után a vizes hajamnak. Megint kár volt váltani. ☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid