L'Oreal Paris

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: black_cico, Módosítva: 2013. március 15.

Kategória:   Hajápolók

Az Elseve Total Repair Extreme S.O.S. szérum újra gyönyörűvé varázsolja a töredezett, száraz, igénybevett hajat.

doreszka94

2017. január 28.

Angliából kaptam, 1 fontèrt vette tesóm. Nem mindig ezt használom, de amikor igen, akkor egy csoda, amit a hajvégemmel csinal. Imádom az illatát,sokáig érezni a hajamban. Szárazon is gyorsan beszívódik és utána nagyon szép,fényes,sima a hajam. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

kalavirag

2016. november 5.

Barátnőmnek vettem és használtam ezt a terméket az ő károsodott platina szőke hajára, ha megfelelő menyiséget használsz rá, újra életre kelti a hajat, az ő hajával ezt tette ez a termék. Pici kiszerelés az árát picit sokallom,de a hatása kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

szilvasitimea

2016. augusztus 3.

Nagyon meglepődtem, amikor kijött belőle a piros cucc... eddig kétszer, vagy háromszor használtam, előszöra nedves hajamba kentem belőle egy jó adagot, majd a szárazra is. Könnyen beszívódik, nagyon jó illata van! Nem művel csodát a hajvégeimmel, de mindenesetre puha lett a hajam, és kevésbé lett sprőd. Ez persze lehet a szűz kókuszolajtól is, amit rákenek a hajamra hajmosás előtt:D Vagy a többi kenceficétől amit rákenek... :) Még keresem a tökéletes hajvégápolót, de egyenlőre meg vagyok ezzel elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

nurdy

2016. január 26.

Elhasználatam. Rosszabb lett a hajam, mint volt. Amióta nem használom szebb a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

LeilaH

2016. január 18.

Egy minimális adag elég volt az egyébként elég hosszú hajamra. De sajnos ez az egyetlen jó amit elmondhatok róla :( semmi változást nem látok jó pár használat után sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

Dusinko

2015. november 20.

száraz töredezett hajamra használtam, az ára és a márka alapján vártam némi eredményt, legalábbis hidratálást, de nem vált be. igazából nem csinált semmit a hajammal. próbáltam vizesen, hajszárítás előtt, és szárazon is, de semmi. talán az egyetlen jó dolog, hogy kellemes az illata, de ennyi. elhasználtam de semiképp sem fogom újra vásárolni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

nius

2015. szeptember 29.

Hát... az úgy volt, hogy elfogyott minden hajvégápoló olajam itthon (pedig általában 4-5 fajta van a polcon), és mivel már élni sem tudok nélküle, így kellett valami gyorsan. Hogy miért nem a jól bevált, imádott olajamat vettem meg, azt magam sem tudom.
Az INCI-t is már-már mániákusan szoktam nézni, nyilvánvalóan ez egyszer nem tettem meg, a nagy rohanásban. Ez lett a vesztem. :D
BORZALMAS ez a cucc. De komolyan. Ha nem használnék semmit de semmit a hajamra, akkor is sokkal szebb lenne, mert ez a lötyi konkrétan szanaszét szárítja a hajat. Kb. 3x használtam, és igazi seprű-hajvég volt a végeredmény. Az áráról ne is beszéljünk..(az az 1099Ft szerintem nem stimmel, én -azt hiszem- 2500 körül vettem, meg láttam azután is.)
Szóval, a flakon tele, a hajamra tuti, hogy soha többé nem kenném. Talán elhasználom gyantázás utáni olajnak. Vagy nem...
Szívem szerint -5 csillag lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Szívem szerint -5 csillag lenne.

shatzy

2015. szeptember 3.

Nagyon jó illat, nekem a sima balzsam tömörebb változatára emlékeztetett illatban. " komponensű olajat rejt a csomag, egy piros és egy átlátszó anyag van benne. Jó, nem zsírosít, de csupán a használatakor érezni a hatást, nem menti meg a hajat. Én a csomagolásából adódóan azt gondoltam, hogy több van benne, mint amennyi végül is kipréselhető volt belőle. Nem veszem újra, de nem rossz termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Charis

2015. június 8.

Lényegében ugyanaz a hatása mint a Sica krémnek, volt is olyan érzésem hogy valójában a kettő ugyanaz a termék, csak más flakonba töltve... Tapasztalataim: az én hajamra nagyon-nagyon sok kell belőle, hogy simább legyen a hajam, emiatt drágának és gazdaságtalannak találom. Próbáltam vizes és száraz hajon is. Vizes hajon: semmit nem ér, száraz hajon valamivel jobb. Egyedül az illata tetszik, mert az tartós, hatása meg olyan amilyen, gondolom hajtípustól is függ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 8.

wonderfooled

2014. december 16.

Az árához képest nem nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Az árához képest nem nagy szám.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Dimethiconol, Lactic Acid