L'Oreal Paris

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 9.

Kategória:   Samponok

Ápoló hajmosókrém igénybevett, száraz hajra. Szulfátmentes.

1. Kíméletes mosás: Ez a nem habzó összetétel kíméletesen, a hajszálak dörzsölése nélkül tisztítja meg a hajat a szennyeződésektől.
  2. Nagyon könnyű kifésülés: Finom balzsamszerű állaga szinte azonnal megszépíti a hajat, amely könnyen kifésülhető és rendezett lehet. Töredezése csökkenhet.
  3. Intenzíven táplálja a hajat: Mélyen táplálja a hajat és segít harcolni a károsodás 5 jele ellen: elvékonyodás, gyengülés, durva tapintás, a fényesség és dússág hiánya.

fritz.aniko

2019. december 30.

Nagyon jó.
Az én hajam többszöri festés, világosítás után nem volt túl happy (habár nem égett le hajam).
Vizesen főleg fura volt, még a tapintása is.
Ez a sampon egész szépen rendbe tette.
Számítani kell rá, hogy a textúra miatt zsírosít,
de én alapból gyakran mosok hajat így ez a tény nem oszt, nem szoroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Nagyon jó.
Vizesen főleg fura volt, még a tapintása is.
Ez a sampon egész szépen rendbe tette.
Számítani kell rá, hogy a textúra miatt zsírosít,
de én alapból gyakran mosok hajat így ez a tény nem oszt, nem szoroz.

sjudy89

2019. november 15.

Cocochocco tartós hajegyenesítés után használtam. 5 hónapig nem kellett vasalni az amúgy szörnyen dús és hullámos hajamat.
Azt meg kell szokni, hogy olyan, mintha az ember egy krémet kenegetne a hajára, de nagyon jól működik. Szerintem kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Evelin123

2019. augusztus 21.

Ha valaki belnyomná a kezembe, hogy ezt szerinted hova kell kenni, tuti azt hinném, testápoló. Szulfát mentes de minden eddigi szulfát mentes samponomnál rosszabbul habzik, iszonyú sokat használok belőle. A hajam egész hamar zsírosodik tőle és úgy érzem nehéz kimosni vagy mintha, sosem jönne ki teljesen. Az illata sem tetszik és drága pedig nem nyújt többet egy olcsóbb samponnál. 2,5 * , kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

DianeLockhart

2019. július 19.

Nekem nem vált be, borzasztóan zsíros lesz tőle másnapra a hajam és minden tartását elveszti, nem lehet beszárítani. Odaadtam egy extra száraz hajú családtagomnak, de ő sem szereti, mert nagyon furán áll tőle haja, visszaadta. Jelenleg borotválkozáshoz használom el, arra kiváló, csak hát nem ez lenne a dolga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

Deena

2019. március 14.

Én már egy ideje használom.

Az én eljárásom úgy néz ki, hogy először megmosom a hajam sima samponommal , majd másodjára használok az elsevből mint egy fajta pakolást. majd lemosom.
Nekem nagyon bevált, talán hátrányként annyi észrevételem van, hogy ha nem vagyok elég alapos a kimosásnál akkor hamar zsírosodik, oda kell nagyon figyelni az öblítésnél, sokszor balzsamot sem igényel már a hajam.
Az eredmény puha sikamlós haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Én már egy ideje használom.

Az eredmény puha sikamlós haj.

sziberi

2019. február 8.

Uuutálom a pumpás kozmetikumokat (kivétel talán a folyékony szappan és az alapozó). A flakon végén már nehéz belőle kinyerni a cuccot, én fél kézzel folyton felborìtom, száraz kis maradvány tömíti el a pumpa végét... stb...
Ami benne van, az viszon szuper. Száraz göndör hajamra tökéletes. 5 pumpányit maszirozok a hajamba, majd a tussal egy pillanat alatt felhabosítom. Tényleg nem kell utána se balzsam se pakolás, bár én azért néha szoktam használni. De nincs különbség. Magában is puha, könnyen fésülhető, selymes hajat eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Villango

2019. január 22.

UP.: vmiért félretettem fél évre, de elkezdtem kiszőkülni színezett (ami festett ugyebár) feketéből :) és hát kiszáradt a hajam eléggé. Nem bánom, a szín nagyon tetszik...és ápolással erősen csökkenthető a száraz érzés. Ma reggel előkerült a fiókból, és az első samponozáshoz használtam, utána az imádott Joico samponom, és egész jók voltak együtt.
Örülök hogy a száraz hajamnak már nem sok, mert azelőtt soknak tűnt sajnos. Így nem landol a kukában. Hja és azóta a szilikont is visszahoztam mert egyszerűen kell a hajamnak, hát ez van, a hajam nem egy top minőség.

Nem tudtam kihagyni, és megvettem :-))))
Hogy tisztíthat szulfátok nélkül???
Eddig csak úgy próbáltam, hogy kétszer samponoztam, mindkétszer vele, utána semmi más. Nagyon szép a hajam megszárítva és picit 150 fokon megvasalva. Olyan mint az álom. Másnap persze ugyanolyan vállalhatatlan kiengedve mint a többitől, 3. napon pedig mosom, mint mindig mindentől.
A 2. samponozásnál már habzik, valszeg ha 1szer samponoznám, nekem sem tisztítana meg rendesen.
Nekem nagyon bejött, bár botor módon nem néztem meg az INCI-jét...és van benne kis szilikon a vége felé......ami nekem kizáró ok, de mással keverve talán hű maradhatok az elveimhez is és megmarad a pozitív hatása is. Meglátjuk.
Most olvasom WednesdayAddams véleményét, jáááj nekem vékonyszálú hajam és zsírosodó fejbőröm van, azért én szeretném ha működne, mert azt vallom a fejbőr hasonló az arcbőrhöz: ha zsíros, nem szabad szárítani. Ki kéne tartanom mellette és majd update-elek hogy bevált-e. A fejbőrnek gondolom a szulfátmentességhez is hozzá kell szoknia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Nem tudtam kihagyni, és megvettem :-))))
Hogy tisztíthat szulfátok nélkül???

Norcsi0701

2019. január 2.

Illatra és állagra se nyerte el a tetszésem. A hajam puhább lett tőle, viszont rettenetesen zsírosodott, pedig jó alaposan lemostam. Többet nem fogom ezt a terméket használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Nutellabella

2018. november 27.

Hátránya, hogy sok kell belőle, emiatt gyorsan fogy; szilikon is van benne. Mégis nagyon tetszik. Először festettem a hajam, ezt a sampont választottam a vörös haj miatt, hátha nem olyan gyorsan fakul meg mellette a szín. Én ki tudom mosni, úgy csinálom, hogy 2-szer mosok, akkor nem parázok rá, hogy teljesen kimossam, majd felteszek egy hajpakolást, az kb 20percig rajta van a hajamon, zuhanysapka alatt, s a végén hosszabban öblítek, így gyönyörűen kijön. A hajam puha tőle, szerintem egy nappal kitolta a mosást is (!), nem száll, szép.

UD: abbahagytam a használatát, elsősorban a habzó sampon feeling hiányzott, illetve macerás is volt a használata. Emiatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Mircinke

2018. november 15.

A pumpa nem képes kinyomni a sűrű krémet, kipróbálás nélkül megy a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

A pumpa nem képes kinyomni a sűrű krémet, kipróbálás nélkül megy a kukába.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin