L'Oreal Paris

Ár:   4443 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2011. szeptember 11.

Virág-os

2018. március 12.

Most fog nekem elfogyni-kiszáradni. Sokaknak kettős érzései vannak, ahogy olvasom. Hát, nekem azért kissé csomósodik így idővel, a pillákat is össze tudja fogni és pókháló hatást okozni ezzel. Dúsít és ki tudja emelni a pilláimat, ez mellette szól, kedvelem összességében, de volt már jobb spirálom, ami hosszú idők alatt mindig bevált.
A spirálja viszont nem a kedvencem, nem tudom jól kihasználni a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

A spirálja viszont nem a kedvencem, nem tudom jól kihasználni a szememen.

Lencseee

2017. március 18.

Nem vartam tul sokat tole,de azt is kepes volt alulmulni. Ha a maybelline szempillaspiralok 4-esek,akkor ez eppen /vagy meg meg(sem)uti a kozepszert. A semminel jobban latszik,de nem dusit semmit. Meg ugy is faj,hogy penzt adtam ra ki,hogy kuponnal vettem osszel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

kassiopeiax

2016. március 29.

Szeretem, viszont hamar csomósodik és beszárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

Szeretem, viszont hamar csomósodik és beszárad.

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

Nagyon jó a keféje, szépen dúsít és elkülöníti a pillákat, könnyű dolgozni vele, jól pigmentált a festék, lassan szárad be, nem szárítja a szempillákat és mintha kevesebb szempillám is hullana. Összességében nagyon megvagyok vele elégedve, többször újravettem és fogom is, kezdőknek és gyakorlottabbaknak is csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

kukutka

2015. április 27.

A kedvenc szempillaspirálom! Semmiért nem cserélném el. Próbáltam már jóval drágább Lancome-ot is, a nyomába se ér. Szépen hosszabbít is, de úgy dúsít, ahogyan semelyik más. Megvan a trükkje, hogy hogyan kell szépen felvinni, ha még új a spirál, ugyanis ekkor még túl folyós, és valóban nehezebb használni. Alaposan le kell húzni a felesleget, mert ilyenkor könnyen a szükséges mennyiség többszörösét viheti fel az ember, amit később már nagyon nehéz korrigálni (ilyenkor valóban csomós és elnehezült pillák lesz a végeredmény). Kb. amikor félig van a tubus, akkor lesz a legkönnyebben használható az állaga. A keféje szuper, gyönyörűen lehet vele dúsítani. Nem potyog, ugyanolyan szépek vele a pilláim 12 órás viselés után,mint mikor felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

KeroChan

2015. március 2.

Borzalmas... :( ahhoz képest, hogy eddig mennyire szerettem a lorealos szempillaspirálokat, ez nagy csalódás volt... csomósodik pereg ronda és szürkéskékre festi a szempilláimat... nem volt éppen olcsó gondoltam hátha jobban fel tudom kenni később, nem is tudom mire számítottam... tönkre tenné a pilláimat ha tovább használnám, így a kukában landol nem kevés pénzért... :( (ráadásul direkt bontatlan csomagolásút választottam, ennyit erről)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

shatzy

2014. szeptember 5.

A termék véleményem szerint jó, nagyon fontos lenne, hogy olyat találjatok ami még nem volt bontogatva, tehát fóliás, mert a krém ami benne van, az felbontástól 6 hónapig jó. Ha tehát már lepereg, akkor lejárt, és kuka. A spirál erősen dúsít, ez számomra eddig nem volt olyan jelentős, de egyben viszont nem ragasztja össze a pillákat, ami nagyon pozitív. Elvileg Volume-re van kitalálva és hosszabbítja is a pillákat, de én személy szerint a dúsítást erősebbnek érzem benne. Sötét fekete, ami szintén nyerő benne, két rétegben pazar pillákat lehet vele csinálni, és nem póklábszerűt, mint a Mangával, bár Én azt is szerettem. A nagy fej ellenére én nem kentem össze magam vele, összességében megadható neki az 5*. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

ufonyuszi

2014. augusztus 23.

Szép íves, dús pillákat lehet vele varázsolni, azonban nekem irritálta a szememet, így nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

azursatellite

2014. június 18.

Féláron vettem, így megérte, egyébként drágállom. A keféje szuper, bár az én szememhez kicsit nagy, így általában kicsit összekenem magam, de könnyen lejön. Szép pillákat csinál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Dóra0421

2014. április 23.

Egyik kedvencem! Nagyon szép sűrű, hosszú pilláim lesznek tőle, nem pereg le, egész nap kitart és könnyen le tudom mosni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Steareth-20 ti I eu 2 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kozmetikai szinezék Acid sárga