L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Csucsu, az összetevőket feltöltötte: Glitter, Módosítva: 2015. március 1.

hdori23

2019. április 14.

Ez volt a harmadik szempillaspirál amit a márkától használok, nem ez lett a kedvencem de nem is a legrosszabb. Nekem az a hűha hatás elmaradt,nem olyan sajnos ahogy én elképzeltem, az én kicsi szempilláimmal nem tudott nagy dolgot tenni :( Elhasználtam,sokáig elég volt, a végén ami kifejezetten zavart hogy egyszerűen eltűnt a szempilláimról :D lepotyogott ráadásul az arcomon tehát jól látható volt . Visszatérek inkább a volume millionhoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Zsanoka

2018. december 17.

Amikor megláttam a kefét, megijedtem, de végül nagyon szuper! Rövid és kevés szempillám van, de ez a spirál ügyesen használva csodát tud tenni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Cicus01

2017. január 16.

Az összetevői kifejezetten jók ahhoz képest, hogy nem natúrkozmetikum, én ezért vettem meg. Viszont szeretem, ha egy szempillaspirál műszempilla-hatást tud adni, és erről ez sajnos nem mondható el. Valamennyire kiemeli a szempillákat, de nem különösen, és bár nem vízálló, egy sima korcsolyázásnál a fele a szemem körül kötött ki, alig bírtam letörölni. Nem venném újra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

adrimolnar

2016. december 18.

IMÁDOM, a legjobb szempillaspirál nekem jelenleg. Alapból is hosszú szempilláim vannak, ez pedig pontosan azt teszi velük amit kell. Szétválasztja göndöríti, nem visz fel sok festéket, lehet rétegezni is, annál brutálabb lesz a végeredmény. A keféje érdekes, de nagyon jó :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

kalavirag

2016. november 3.

Ez a kedvencem a Miss Mangával együtt felváltva használom őket, csak jót tudok elmondani erről a termékről nagyon jó a keféje, szépen íveli a szempilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

pankaland

2016. szeptember 5.

Nagyon bejött. Gyönyörű szép, hosszú pillákat kapok a használata során. Nekem hosszú a szempillám de szőke, ezzel a spirállal pillanatok alatt látványos eredményt érek el. Szuper jól lehet bánni ezzel a kefével. Néhány mozdulat és kész is van felül és alul is a festés. Ami nálam még nagyon fontos, nem irritálja a szemem, egész nap rajtam van és még az allergiás időszakban is majdnem minden nap tudom használni, ez nagy szó. Örülök, h rátaláltam. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

mimozagirl

2016. augusztus 4.

Az lehet, hogy nekem nem ilyen a keféje, mint ezen a képen? Pedig a név, meg a csomagolás többi része stimmel. Mikor először megláttam a kefét azt gondoltam ezzel kizárt, hogy értelmesen lehet pillákat festeni. Ahhoz képest egészen jól megy, csak a belső szemzugban található szálakat érem el nehezen. Nagyon rövidek a sörték, és a kefe végén kb nincsenek is, emiatt elég kényelmetlen. Viszont pont jó mennyiségű festéket vesz fel és nem kenődik. A béna kefe miatt csak közepes nekem.
Update: 4 hónapja van meg, és megszoktam a kefe formáját, már tudok vele jól spirálozni, így viszont tök jól működik, szeretem a hatását, szép, de természetes pillákat lehet vele csinálni. Ja és még mindig nem érződik, hogy sűrűsödik, vagy beszárad. 4 csillagra változtatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Kicsi77

2016. június 22.

Nekem eddig ez a legjobb spirál! Műszempilla hatású pillákat tudok vele kreálni. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

nobosz

2016. május 10.

Hát nem...ő egyszerűen nem nyerte el a tetszésemet pedig próbálkozott. :) Be is vallom elfogult vagyok vele. Húgom vette nekem tévedésből, amikor million lashes excess-t akart venni, szóval első pillantásra is csalódást okozott. Szimpatikus hogy kicsi a feje, ezért könnyebb vele dolgozni, mint az excess-el, de nekem ő egy kicsit sok hűhó semmiért. Nem értem minek kell az a két picike kis "szárny". Szépen elválaszt, de nem hosszít és nem göndörít nekem semmit. Sörtéi icuripicik lehet van aki ezzel jól tud építgetni, én sajnos nem tartozok közéjük, lehet pont emiatt is nálam nem nagyon tartós, a nap végére olyan, mintha valami nagyon olcsó semmilyen spirált használtam volna.

Igaz a szempillaspirál egy érdekes dolog... nagyon szubjektív kinek mi válik be. Ami a Húgomnak csodásan áll az nekem smafu és ugyanígy fordítva. Lehet ez is egy olyan darab. Elfogultságom miatt kapja a 3 csillagot, hogy ne húzzam le annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

pont

2016. április 20.

a kedvenc spirálom (false lash wings) helyett vettem ezt egy hirtelen ötlettől vezérelve, gondoltam, kipróbálom. a hatása nagyon tetszik, gyönyörűen szétválasztja a pillákat, igazából nekem ez a legfontosabb, mert rosszul vagyok az összetapadt, csomós pilláktól. a többi már csak építgetés és ügyeskedés kérdése (bár az alsó pilláknál tényleg ügyeskedni kell, mert szerintem elég nehéz a keféjével rendesen hozzáférni). a tartósságával viszont nem vagyok elégedett, sajna hamar a szemem alatt végzi:( nem emlékszem már, hogy a sima false lash wings is csinált-e ilyet, nekem úgy rémlik, hogy nem, szóval ez nem lesz kedvenc, pedig a végeredmény tényleg szép, de ez önmagában sajnos kevés.
3-4 csillag között van valahol, kuponnal vettem, szóval legyen 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

3-4 csillag között van valahol, kuponnal vettem, szóval legyen 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.