L'Oreal Paris

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mini33, Módosítva: 2012. március 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Csökkenti a bőrszín egyenetlenségét és ragyogást ad. A Lumi-GenTM technológia segít szabályozni a pigmentációt, hogy mérsékelje az új foltok kialakulását és csökkentse a már meglévőket. A bőr azonnal, a bőr hidratáltnak érződik.

1 hét után megkezdődik a különböző típusú foltok csökkenése: nap okozta bőrelszíneződések, öregedési foltok.1 hónap után a foltok láthatóan csökkennek. A bőr egységesebb és ragyogóbb.

lidibo

2013. december 12.

Egyszerűen imádom! Főként az illatát, de eltűntettea terhesség alatt kijött foltjaimat, szuperül hidratál, bár én szérumként használom, így kenek fel nappali és éjszakai krémet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

grizus

2013. május 24.

Ez a cucc semmit nem tud. Abszolút nem éri meg az árát. Felesleges megvenni, nem fiatalít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

lumiukko

2013. május 16.

Csak mintát próbáltam belőle, de épp elég volt...hát ez a ragyogás dolog... azt lehet annak nevezni, hogy éjjelre kentem fel pár alkalommal, és az én extra száraz bőröm úgy nézett ki vele reggel, mintha disznózsírban hemperegtem volna?!?!? Nagyon durva. Ráadásul hidratáló képessége nuku, az illata elég erős, ez valakit zavarhat, engem mondjuk ez nem. A pigmentfolt halványító hatásáról nem tudok nyilatkozni, kivel szerencsére nem rendelkezem foltokkal. Viszont L'oreal-hoz képest még viszonylag szép az összetevőlistája, főleg a ninacinamiddal ötödikként, úgyhogy most jószívűen úgy tudok hármast adni, hogy elhiszem neki, hogy halványítja a foltokat... De ez a ragyogás.... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

faragoanita10

2013. május 3.

Kipróbáltam, hátha a kis foltokat eltünteti, vagy halványítja. Páran azt írták, hogy ez a szérum egy csoda, hát nekem az ég adta világon semmit nem használt, még csak nem is hidratált, csak úgy volt... felkentem és kész... az meg amúgy sem jön be, ha csillog-villog a fejem, szóval én nem azért vettem, hogy fényes legyen a bőröm.... Azért drága próbálkozás volt, de így jutok el (remélem) majd ahhoz ami igazán használ. Bár szép a bőröm, a kis anyajegyeket és hasonlókat eltüntetném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

alvingirl

2013. május 2.

Sajnos nekem a foltokra nem vált be egyáltalán. Nem láttam semmi halványodást. Az elején sajnos az államon nagyon sok fekete mitesszer jött ki tőle, de aztán a későbbi használat során már nem. Amire vettem, arra sajnos nem vált be, de egyébként jó kis krém, bár nálam az "extra" hatás elmaradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

petrevici

2013. április 16.

Egyöntetűbb, ragyogóbb bőröm lett kevesebb, mint 2 hét alatt. Van 3 kicsi pigmentfoltom, amik miatt megvettem a szérumot és halványabbnak látom őket, bár még nem tudom, hogy csak szeretném hinni, vagy tényleg :DDD.Nos, majd jövök és megírom hosszabb távú tapasztalataimat eddig 5 csillag.
Up.:Elfogyott a kence.Újra fogom venni.Szerette a bőröm.Marad az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 16.

Up.:Elfogyott a kence.Újra fogom venni.Szerette a bőröm.Marad az 5 csillag.

Kmanci

2013. március 24.

A napokban találtam a rengeteg termékmintám között egyet, és kipróbáltam. Eddig 3 alkalommal kentem fel. Az illata tetszik, az állaga nagyon jó, nekem nem hagy réteget, pillanatok alatt beszívódik, eddig szuper. Nincs májfoltom, bár szoli hatására szoktak előjönni, de maguktól el is múlnak, most éppen egy sincs, szóval erről a hatásáról nem tudok nyilatkozni. Bár gondolom nem is 3-4 alkalommal fejti ki a hatását, mint amennyire ez a minta elég. Egyenletesebbé viszont nem tette a bőröm, ugyanúgy nézek ki vele, mint nélküle. Kipróbáltam egy teljes nagy arctisztítás után is (arclemosó, bőrradír, agyagos pakolás, Bioderma lemosó), ezután mindig teljesen matt a bőröm, viszont mikor felkentem, akkor úgy néztem ki, mint akinek egy másodperc alatt egy tonna faggyú ült ki az arcára. Szerintem nem természetes, hanem épp természetellenes ragyogást ad. Így bár benne van a nevében, és nem érzem magam átverve, hisz azt nyújtja, amit ígér, mégis vonok le pontot, mert nem hiszem el, hogy ez valakin is jól mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

jibjab

2013. március 24.

Kicsit idegenkedtem az állagától meg attól is, hogy ha valamiben sok csillogó fényvisszaverő pigment van, mert egy kis csillámmal sokat lehet csalni, de nálam mindig kérdés, hogy csak optikailag segít vagy hosszú távon tényleg egyenletesebbé teszi-e a bőrszínt. Akciósan vettem és nem bántam meg, mert sminkalapnak is megfelelő volt és valóban javította a bőrszínem egyenetlenségét. Tényleg sugárzóbbnak nézett ki a bőröm tőle és nem okozott se pattanásokat se túl zsírosodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 24.

Lola21

2013. március 1.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. a homlokomon lévő pigmentfoltot 2-3 használat után teljesen eltüntette. Arcom ragyogó és élettel teli lett tőle és megvettem hozzá a az arckrémét is együtt használtam őket. Most már nincs rá szükségem, de néha kúraszerűen fel- fel kenem:) Nálam nagyon bevált!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Nixi

2013. február 28.

Tiszta kiütés és folt lettem tőle,csak minta volt,de sose használnám újra.Kár:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Tiszta kiütés és folt lettem tőle,csak minta volt,de sose használnám újra.Kár:(

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Ph szabályozó segédanyag

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2