L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Miliana, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2012. október 1.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító hab a boldogságtól ragyogó arcbőrért. Hatóanyagai tisztítják a bőrt, tökéletesen eltávolítja a sminket az arcról és a szem környékéről.

AstroSue

2016. szeptember 4.

imádom, kicsit aggaszt, hogy hol fogom beszerezni, ha már nem árulják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

imádom, kicsit aggaszt, hogy hol fogom beszerezni, ha már nem árulják :(

jud678

2014. július 9.

juj én ezt nagyon szerettem :)
elég furi szaga volt (nem olyan finom, mint a krémnek), de nagyon szépen tisztított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

juj én ezt nagyon szerettem :)

kismadár

2013. november 30.

Szerettem ezt az arctisztító habot! Amikor használtam, semmi nem szedte le jobban a sminket nála! Isteni finom illat, jó állag. Ár-érték arányban is megfelelő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

terke29

2013. április 29.

Ebből volt arckrém is.A kettőt együtt használtam,amíg ki nem vonták a forgalomból.Istenifinom illatuk volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 29.

timise

2013. április 29.

Nagyon szerettem, mert nem kellett még a vízálló festéket sem sikálni vele, szépen leszedett mindent akkor is, ha csak ujjal dörzsöltem. Takarékos volt, nagyon pici is elég volt belőle. Nem bántotta a bőrömet, nem lettek pattanásaim. Még van is benne egy kevés, de az összetevők eléggé elijesztettek, úgyhogy a tusecsetről mosom le vele mindig a festéket használat után, és egyéb ilyen apróságokra fogyasztom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 29.

hedgehog

2013. január 23.

Első arctisztítóm volt annak idején. Az illata és az állaga nagyon tetszett, és a kora reggeli zsíros bőrömet, szép mattá varázsolta. De, hogy a sminket nem szedte le, még csak meg sem próbálta, pedig eredetileg azért vettem meg, ezért reggeli "kezdés" lett belőle lemosó helyett. Az összetétele valami borzalom, jó, hogy ezt nem láttam mikor használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

giudittina1978

2012. december 24.

Amíg lehetett kapni, ezt használtam csak, nem tudom, hogy ilyen összetevőkkel hogyan működött, de nagyon szép volt a bőröm tőle, sosem szárított, vagy irritált volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 24.

andi91

2012. december 23.

Nagyon szerettem régen! Imádtam az illatát és hogy olyan volt, mint a tejszínhab! :) Kár, hogy már nem gyártják:( Bár talán jobb is, elég rémes összetevői vannak...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

eo

2012. november 25.

Ó de szerettem volna én szeretni. Akkoriban kezdtem el ilyesmi termékeket használni, mikor ez megjelent, egyik első arctisztítóm volt. A kampánya tényleg remek volt, bár az összetevőket elnézve kétlem, hogy a bőröm túlságosan "happy" lett volna a használatától. Különösebb emlékem nincs róla, a csomagolását imádtam, meg az üzenetet, amit közvetített, az kétségtelenül el volt találva. Az állaga, színe, illata is tetszett. Ugyanakkor hatása nem túl sok volt emlékeim szerint, akkor meg minek kenjek ennyi csúnya összetevős dolgot az arcomra?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

Kamimrawr

2012. szeptember 2.

Finom az illata, jó az állaga, szépen lehozza a sminket, még a vízálló spirált is.:) Egy picit szárítja a bőröm, de egy jó hidratálóval kombinálva megérdemel 5 csillagot. Nagyon szeretem.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Hidratálók: Butylene Glycol

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.