L'Oreal Paris

Ár:   3174 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: turquoise_pianist, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 17.

Vízálló szemhéjtus a szem pontos kiemelésére.

• intenzív pigmentek,
  • extra matt összetétel,
  • vízálló,
  • speciális applikátor a pontos alkalmazáshoz,
  • kibővített applikátor a könnyebb kezelhetőség érdekében,
  • rövidebb szár a pontos alkalmazás érdekében

dlrexqs

2020. február 19.

UPDATE:
Valami történt, mert most működik! Helyén marad lemosásig, és akkor sem kell már nagyon dörzsölnöm, szépen lejön vattakoronggal. Érdekes...
Adnék még neki másfél csillagot, de mivel felet nem lehet, így marad egy.

Évekig filces szemhéjtust használtam, viszont egy idő után már nagyon zavart, hogy hamar elhasználódik a vége, bármilyen márkájút veszek, így teljesen lemondtam róla. Amikor megláttam a L'Oréal új szemhéjtusát, rögtön felcsillant a szemem, gondoltam, beruházok rá, meglátjuk, milyen lesz.
Igazából nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy sem.
A külseje tetszik, bejön ez a kissé retro (?) csomagolás, viszont a méretéhez képest szerintem iszonyú drága. Szép cicaszemeket lehet vele készíteni, azonban ha túl sokat pepecsel az ember, elkezd száradni és utána már lehetetlen úgy javítgatni a tusvonalat, hogy normálisan nézzen ki. Sőt annak ellenére, hogy elvileg extra matt, annyira nem mattul be. Szerencsére nekem eddig nem kezdett el napközben potyogni/repedezni, ellenben a lemosással vannak problémák: sokáig kell dörzsölni a szemeimet ahhoz, hogy rendesen eltűnjön, de így is maradnak pici darabok belőle, főleg a szempillám tövénél.

Szerintem kevesebb pénzért lehet találni ennél jobb tégelyes tust is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

UPDATE:
Adnék még neki másfél csillagot, de mivel felet nem lehet, így marad egy.

Igazából nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy sem.

Szerintem kevesebb pénzért lehet találni ennél jobb tégelyes tust is.

Lina14

2020. január 23.

Nekem a 07 copper van meg. Gyönyörű színe van. Gyönyörű, gazdag színe van és pigmentált. Gyorsan szárad, és tartós. Az a problémám vele,hogy érzem a szememen, szilánkosra szárad és nehezem lehet leszedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Lyne

2019. november 4.

Szép fekete színe van..az ecsetét szeretem..ééés ennyi..már ami a pozitív jellemzőket illeti..;) Kezdjük talán ott, hogy délutánra repedezik és darabokban potyogni kezd.. és ez nem csak azért rossz, mert állandóan korrigálni kell, hanem mert nem az arcom különböző részein landol, hanem többségében a SZEMEMBEN, ami rettenetesen FÁJ!! Egyszerűen nem tudok rájönni, hogyan eshet ez állandóan a szemembe...?! Használtam már potyogós szemhéjtusokat, de azokat többnyire az arcom különböző részeiről kellett összeszedni. Víz, illetve könnyállóság szempontjából 2,5 pontot adnék neki, mert a fele fennmarad.:D Lemosása nem lenne nehéz, DE mindig akadt egy pár morzsányi darab, ami annyira megkövült a szemhéjamon, hogy képtelen voltam leszedni, még az eddig mindent leszedő csoda lemosómon is kifogott. Így kénytelen voltam a kis morzsákkal együtt lefeküdni, amik találjátok ki hol landoltak??? Igen, a szememben!!! Rendszeresen arra keltem fel hajnalban, hogy irtóra fáj és könnyezik a szemem.. - elképesztő !! - 2 hétig szenvedtem vele, de a második hét már nagyon betett...volt olyan, hogy már kifestés után FÉL ÓRÁVAL repedezett és elkezdett potyogni, ami már tényleg annyira felidegesített, hogy nemes egyszerűséggel kivágtam! És ez egy L'Oréal szemhéjtus... nem ez az első, amit próbáltam ettől a márkától, de most már biztosan mondhatom, hogy ez volt az utolsó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.