L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jiangzhi, Módosítva: 2011. július 6.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

szerka

2013. április 12.

Ez igazi semmit sem érő termék. Nem hosszabít, nem dúsít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 12.

Ez igazi semmit sem érő termék. Nem hosszabít, nem dúsít.

kakaska

2012. szeptember 30.

Nekem amúgy is hosszú pilláim vannak, de ápolja őket. Szempillaspirál alatt szoktam használni, tartósabbá is teszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

fomnaba

2012. augusztus 21.

A Blaha Lujza téren lehet kapni akciósan a Müllerben. Nekem semmit nem növesztett ugyan, de spriál alatt eszméletlen jó. Nem "konyulnak le" tőle a törpe pilláim. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Cu2tka-baba

2012. július 19.

Imádom ezt a kütyüt. Akciósan vettem egyet még egyik nyáron, hátha. Azóta mindig a szempillafesték alá használom. Még a legszebben dúsító hosszabbító spirálom hatásán is láthatóan dob és az amúgy semmire sem jó spirálokat is meg lehet vele menteni. Kár hogy azóta sehol sem találtam.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Yndre

2012. március 4.

Nekem is nagyon szépen dúsította és hosszította a szempilláimat. Mindennapi használat mellett már 2 hét alatt látható volt a különbség. Szerintem nagyon jó, megéri az árát (főleg, hogy én is akciósan vettem), bár tényleg nem túl praktikus, hogy dörzsölés hatására "hámlik" a szempillám. Tanulság: Nem kell dörzsölgetni, akkor sem szoktam amikor szempillaspirált használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

málnamánia

2011. december 28.

Mintha kicsit hosszabbak lettek volna tőle a pilláim és tényleg nem hullott annyi,úgyhogy dúsabb is lett. Nem bántam meg,hogy megvettem. Az viszont nem tetszik,hogy mikor elfelejtem,hogy rajtam van és megdörzsölöm a szemem lepereg róla és csúnya lesz utána (olyan,mintha ragasztódarabok lennének rajta) a pilláimon úgyhogy le kell szednem az összeset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

kuklis.aniko

2011. november 24.

Nekem dúsította a szempilláimat de nem drámai módon. A szemöldökömre is kentem és azt meglepően dúsította, legalább látszik h most már az is van. Én elégedett vagyok vele. Szerencsémre 500ft-ért vettem a Rossmannban, úgyhogy én nem adtam ki érte semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 24.

annapanni

2011. november 19.

Semmit sem ér, pénzkidobás. Összeragadnak a szempillák utána, mintha sírtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 19.

tilbog

2011. október 25.

Szerintem nem rossz, én a szemöldököm is kenem vele és kinőtt olyan szálacska is amelyikre már nem számítottam, örültem neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 25.

orchidea8627

2011. október 3.

Kalap ..... :)
Alkoholos vacak. Kár hogy nem néztem meg az összetevőket mielőtt megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 3.

Kalap ..... :)
Alkoholos vacak. Kár hogy nem néztem meg az összetevőket mielőtt megvettem.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.