L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Krikri, az összetevőket feltöltötte: Zsuzsi27ka, Módosítva: 2018. március 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Harcol a fáradtság 5 jele ellen
  • Segít erősíteni a bőr természetes ellenállóképességét
  • Frissítő és hidratáló összetétel a férfiak bőrének

matine91

2015. szeptember 29.

Az én barátom is kerülte az efféle kencéket, mondván addig jó a bőre, míg el nem kezd ő is krémezni.
De valahogy megváltozott a véleménye. Nagyon igényes a külsejére, de még a normális szintig.
Megvettem a krémet és imádja a mai napig. Persze van több verziója is, mi ezt szeretjük.
Amit ő vesz észre, hogy ugyan hidratálja a bőrét, mitesszerek alakultak ki. Ezt nem feltétlenül a krém válthatja ki.
Amit én veszek észre: sugárzó arcbőr és isteni illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Amit én veszek észre: sugárzó arcbőr és isteni illat!

elfi777

2013. június 13.

Ajándékba vettem a páromnak, nem az a krémezős fajta, de bevált a napon kiszáradt bőrére. Neki is tetszett, ha kér még, biztosan ilyet (is) veszek neki. Dicsérte a pumpát, állagot, színt, egész nap hidratálta. Márkához hűen finom illat, sokáig elég, könnyen kenhető, zsíros hatás nélkül.
Mindketten elégedettek vagyunk:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 13.

Mindketten elégedettek vagyunk:)

SM

2012. augusztus 12.

A sensitive változatát használom minden nap, nem tudok rá rosszat mondani. Gyorsan beszívódik és semmi zsíros nyomot nem hagy, diszkrét az illata, kellemes érzés a bőrömnek. Előtte nivea arckrémet használtam, hát ég és föld a különbség. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

tenyitomi

2012. július 11.

Az összetevők miatt már nem használom,de elég jó kis kence attól függetlenül,nem hagy zsíros réteget az arcon,pillanatok alatt beissza a bőr,kellemes a használata.A nyomós megoldás meg pratkikus/.Hatása 5 *a levonás a pár csúnyaságért ami benne van/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

csillag

2012. március 30.

Az én párom karácsonyra kapott egy komplett csomagot, borotvagél, ez a krém, after shave volt benne, ő nagyon szereti az összes terméket, és azóta is megvan neki, pedig használja rendszeresen, és a száraz bőrének teljesen megfelel. Szereti, és mellesleg az illatát én is szeretem bár nem tudom, hogy ennek szoktam-e érezni vagy az borotválkozás utáni krémnek.. :) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

Krikri

2012. március 19.

Férjem használta ezt régebben, most pedig a szenzitív változatát. Nagyon szereti. Ahhoz képest, hogy hetekig győzködtem, hogy krémezze már be az arcát, ma már el nem tud indulni reggel a használata nélkül. Érdekes, hogy a denat. alkohol a második helyen van és az elviekben szárít, ennek ellenére jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.