L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinky89, Módosítva: 2012. június 20.

Kategória:   Samponok

Színvédő sampon festett hajra. Gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és védi a festett hajat.

featherflying5

2018. január 5.

Méghogy színvédő..... Nagyon drága és jó professzionális festékkel van(volt) befestve a hajam, de "hála" ennek a samponnak ledobta a hajam a festéket. Mindezt úgy, hogy 3500 forintért vettem a 250ml-s flakont (itt tenném hozzá: fodrászkellékesben!), ami azért nem hiszem hogy csak a kispénzű egyetemista pénztárcájának sok, főleg így. Nemcsak, hogy nem színvédő, inkább oldja a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

csillag1219

2014. március 24.

A 250 ml-es verzióját vettem meg (szerencsére), most fogyott el. Menjünk sorban:
+ isteni az illata (ami benne is marad a hajban)
+ finoman habzik
+ jól tisztít, némileg puhává varázsolja a hajat
+ kevés is elég belőle
- drága
- gyorsan újrazsírosodik a haj tőle
- elnehezíti a hajat
- nem vettem észre, hogy a hajszínt jobban megőrizné, mint bármelyik sampon
Hozzáteszem, hogy a balzsammal együtt használtam.
Mindent összevetve nem venném újra semmiképpen sem. Nem éri meg az árát, ennél jobb hatást tapasztaltam az Elséve festett hajra való samponjánál, és az a töredékébe kerül ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

+ isteni az illata (ami benne is marad a hajban)
+ finoman habzik
+ jól tisztít, némileg puhává varázsolja a hajat
+ kevés is elég belőle
- drága
- gyorsan újrazsírosodik a haj tőle
- elnehezíti a hajat
- nem vettem észre, hogy a hajszínt jobban megőrizné, mint bármelyik sampon
Hozzáteszem, hogy a balzsammal együtt használtam.

Bogyóka

2013. november 10.

Anno festett rubin vörös hajamra használtam, még mielőtt rátaláltam volna a Tigi termékeire. Szárítás utan sosem volt olyan puha, mint szerettem volna, szárazabb lett tapintásra is. Azóta is Tigi-vel mosom, vagy gyógysamponnal ha éppen kiújul a fejbőrömön az allergiám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

zsuzsika

2012. augusztus 21.

Nagyn jó sampon, szépen vigyáz a festett hajra, fényes lesz tőle a haj és a színt is kíméli. Nagyon jó az illata is :) nekem van, ami jobban bejött vékonyszálú hajra, de ezt leszámítva csak ajánlani tudom!

Katie27: iparfumeria.hu-n tudsz olcsón rendelni, az 500 ml-es 2600 Ft.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Katie27: iparfumeria.hu-n tudsz olcsón rendelni, az 500 ml-es 2600 Ft.

pinky89

2012. június 15.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Amellett, hogy szépen tisztít, nagyon jó illata van, kevés kell belőle a hajmosás során, annyira jól habzik. (hosszú hajamra max. 3 cseppet használok el egy alkalomkor). Így nekem a 250ml-es kiszerelés elég kb 4 hónapig. Fodrászkellékesben veszem 1.990 Ft-ért. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.