L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GlamourAndStyle, Módosítva: 2012. december 2.

Kategória:   Hajápolók

Termoaktív spray sérült, vegyileg kezelt hajra, mely helyreállítja a haj szerkezetét és védi a töredezéstől, valamint a hajformázás okozta károsodástól.

GlamourAndStyle

2012. december 18.

Update: Ez egy igazi csodaszer, a hajpakolásával együtt meg pláne! Annyira puha, selymes a hajam tőle, mint a gyerekeknek :D Töredezésnek nyoma sincs, tényleg gyönyörűen rendben tartja a hajvégeket és tényleg véd a hőtől. Ami a legjobb, hogy 125 ml-es kiszerelés, azt hittem, hogy hamar el fog fogyni, mivel a 200 ml-es kiszerelésekhez vagyok szokva, de az istennek nem akar fogyni sem szerencsére :D Nagyon meg vagyok vele elégedve, akinek extrémen sérült a haja és ki van száradva annak is hatalmas segítség lehet, mivel erre is láttam már példát. Ha elfogy 100%, hogy újraveszem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

GlamourAndStyle

2012. november 26.

Még csak egyszer használtam és eddig jó tapasztalataim vannak. Sajnos belefutottam egy olyan hajpakolásba, amely bár szép fényessé teszi a hajamat, a hajam kifésülhetősége utána egyenlő a 0-val és a hajvégeim sem az igaziak. Amúgy is használok hajápoló spray-t és nem kimosandó hajpakolásokat, de most ez különösen indokolt. Egy nagyon könnyű, tejszerű spray, amely annak ellenére, hogy nagyon jól ápol, nem nehezíti el a hajamat. Ezután sokkal jobban ki tudom fésülni a gubancokat és a tapintása is sokkal selymesebb, az van ráírva, hogy hővédő hatása is van és megelőzi a hajtöredezést (valamint a kezelésére is jó), erről még nem tudok nyilatkozni egyszeri használat után, de eddig mindenképpen jó. Megelőlegezek neki egy 5-öst, aztán majd visszatérek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.