L'Oréal Paris

Ár:   2270 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   300 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kiszerelés:   300 ml és 500 ml
Kategória:   Hajformázók

A legfejlettebb technológiával rendelkező hajlakk. Finoman oszlik el a hajon. Azonnali tartást ad látható nyomok és merev hatás nélkül. 1 másodperc alatt megszárad. A polimerek és az illatok tökéletes egyensúlya.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bebecske22

2022. szeptember 13.

Nem is tudom, hogy már hányadik flakonnal használtam el belőle... :) Egyszer egy fodrászbemutatón, kb. 15 évvel ezelőtt láttam, hogy a modellek haját ezzel fixálják és jött is velem haza! (akkor még szinte nem is lehetett kapni sehol). Nekem azóta is szépen "egyben tartja a hajamat", szeretem az illatát, könnyen kifésülhető. Talán minimálisan szárít, de nálam minden szempontból ez a hajlakk vált be a legjobban.
Jelenleg is ezt használom, a Notinon szoktam beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Jelenleg is ezt használom, a Notinon szoktam beszerezni.

Guerlain Fangirl

2021. június 3.

Évek óta használom - egész pontosan azóta, hogy a fodrászom először ráfújta a hajamra. Akkor elragadtam egyet a polcról, kifizettem és elfutottam vele... XD Korábban fanatikus Elnett-rajongó voltam, az volt az egyetlen hajlakk, ami a hajamat nem ragasztotta össze, és amit szinte maradvány nélkül ki tudtam belőle fésülni. Az Infinium ezen a téren is überelte, és ami nagyon fontos: gyönyörű a fénye, nem mattítja a hajszínt, szinte a fényspray szerepét is betölti, Külön előnye, hogy nagyon kiadós, az 500 ml-es flakon rendszeres használat mellett is egy évre elég.

Hosszú, erős szálú festett hajon futtatom a versenyző Soft verzióját. Egyáltalán nem ragad, szépen megemeli a hajamat, megtartja a lágy hullámaimat, de hagyja mozogni a hajat és tökéletesen kifésülhető. Kontyhoz, tupírhoz gyenge, ahhoz a Strong verziót használom. Ha a Strongot kibontott hajra használom, az úgy fog állni, ahogy lefújtam, akkor sem ragad, de nem is mozog. Az Extra Strongot hosszú hajon a teljes hajhosszra nem ajánlom - az azért már hajlamos letörni a gyengébb hajvégeket - viszont konty vagy lesimított frizura/copf esetén a babahajak leragasztására a fej vonalában tökéletes, úgy marad, amíg először párnát nem ér a fejem.

Édesanyám rövid, szintén erős szálú festett hajon váltogatja a Strong és Extra Strong verziókat frizurától függően. A tépettre tupírozott hajának az Extra Strong 3-4 napig is megtartja a volumenét, magasságát, kis igazítással teljes értékű frizurája van végig két hajmosás között. Na, ezek már nem hagyják mozogni, áramlani a hajat.

Sok éve nem hagy cserben sem a hétköznapokban, sem a "frizurás" alkalmakon. Az illata - akárcsak minden L'Oréal Professional terméknek - egy 6. csillag az 5 mellé. A sírba is magammal viszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 3.

Futureline

2019. június 12.

Ez kb. a semmivel egyenlo. Mindenkepp tobb retegben kell alkalmazni ha csak egy enyhe tartast is el akarunk erni. Buliba vagy ha szeles az ido senkinek sem ajanlom mert semmi tartast nem ad. Valamint szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Neubauter

2018. június 15.

Klassz, evek ota ezt hasznalom, bar most az extra eroset vettem utoljara a para miatt (eleg rakoncatlanul be tud gondorodni a hajam). Betonbiztosan tart, par fujas is elegendo, tehat a szinvonal a megszokott, biztosan ujraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Beebeee

2017. augusztus 4.

Igazán szuper! Erős tartás, mégis könnyen kifésülhető. Tupírozásnál szoktam a hajtöveimre fújni, aztán szépen összedolgozom. Ilyesmire tökéletes. Talán kicsit büdi, de hamar elillan a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Vikcsy

2017. május 5.

Úristen, ez maga a csoda!!! Anyósomnál csillant fel a szemem rá.(Németországban) :D Mivel gyorsan kellett 1 hajlakk a hajamra, ezt használtam. Mikor ráfújtam úgy állt a hajam ahogy akartam. 👌 Azóta is itt körözöm Magyarországon a drogériákban. Végülis ezzel az erővel a netről rendelhettem volna már. 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 5.

BeautyByCATherine

2015. március 13.

Ami nagyon tetszik ebben a hajlakkban és kellemes csalódás ért, hogy finom az illata! Ugye megszokott a büdös, tömény hajfixálók szaga... De ez a hajlakk nagyon kellemes illatú akármennyit is fújok belőle.
Az is igaz, hogy tartós! DE!!!! Egy egész éjszakát már nem bìr ki a frizurám. Főleg ha göndörítèsről van szó. Hajnalra már csak hullámok maradnak.
Amúgy nagyon is jó! :-)
A lelőhely valóban rosszul van feltüntetve. Fodrászatokban lehet hozzájutni! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Amúgy nagyon is jó! :-)

nikol1118

2015. március 2.

A lelőhely az nem igaz, én még nem láttam ezt drogériában. Az illata kellemes, és tényleg nem ragad a hajam, simán kifésültem utána, nem maradt nyoma sem. Tartós!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citral, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.