L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2014. március 7.

Kategória:   Hajfestékek

Forradalmi vizes bázisú hajszínező festék mikro-fiber polimerekkel.

Ultravékony filmréteget képez a hajon, hozzátapad és körülöleli a hajszál felszínét.

Átlagosan két samponos hajmosásig marad a hajban, a felvitt mennyiségtől és a haj típusától függően. Nem hagy foltot, formázható és cseppálló. A hajszál szerkezetét nem változtatja meg, így az tapintásra is természetes marad.

Fodri

2014. május 11.

Nagyon jópofa dolog ez. :) Én azt kértem, hogy a hajam egy eldugottabb rétegében - hogy ne legyen rikítóan feltűnő, csak szolid - egy tincset színezzenek be vele (a Coral Sunset fantázianevűvel) és igazán nem bántam meg! Többször átkenték az adott tincset (száraz hajra viszik fel), aztán egy körkefét használva még kb. 2x átszárították és voilà! Állítólag 4-5 mosást bír, ha hajvasalóval is átmennek rajta, akkor akár 10et is. Én most mostam meg azóta először a hajam, még mindig ugyanolyan élénk a szín. Amit érdemes előtte tudni, hogy a színezett terület kissé száraz hatást kelt majd, de ahogy kopik a hajból, úgy kopik vele ez is, és tér vissza normál textúra. Szóval aki szeretne kicsit játszani valami formabontó színnel ám nem akar hosszútávú változást, annak ez tökéletes megoldás lehet! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!