L'Oreal Paris

Ár:   4250 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Fodrászkellék, Fodrászellátó   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kerteszke, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   Fodrászkellék, Fodrászellátó
Kategória:   Hajápolók

• Professzionális olaj, mely könnyű kezelhetőséget és szöszösödés elleni védelmet biztosít
  • Argánolaj és rizskorpa tartalma táplálja és hidratálja a hajat
  • Használatával a haj puha tapítánsú, gyönyörűen fényes és könnyen kezelhető lesz
  • Akár 48 órás párataszító és szöszösödésgátló hatás
  • Megkönnyíti a hajszárítást és a kifésülést, hővédelem 230°-ig

ancsagirl95

2019. május 2.

Az üveg csomagolás nekem is nagyon tetszik. A fodrászomtól vettem, az ő javaslatára. Az illatát én szeretem, olyan a hajam illata, mintha a fodrásztól jöttem volna!
A hatásról nem tudok sokat mondani még, mert néhány alkalommal használtam csak eddig. Puhább, simább tőle a haj. Nekem is több pumpányit kell kinyomnom, bár nekem extrém sok, sürű, drótszerű hajam van... Szeretem benne, hogy nem nehezíti el a hajat és nem kelt zsíros érzetet. Az árát picit sokallom, de nagyon sokáig elég lesz szerintem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

kerteszke

2019. április 26.

Két hete használom ezt a terméket és sajnos nem egy csodaszer. Hosszú hajamra 4 pumpálást használok hajmosás után a kifésülés megkönnyebbítésére, majd megszárítom. A szöszösödés része valamennyire igaz, de nem tart két napig a hatása. Hogy működik-e a hővédelem, azt nem tudom sem bizonyítani, sem megcáfolni. Néha zavar, hogy intenzív az illata, néha meg örülök neki. Azt gondolom, hogy valamennyivel jobb, mint az Elseve Extraordinary Oil, viszont az ára miatt többet vártam volna tőle, így nem biztos, hogy újra fogom venni. Biztos vagyok benne, hogy ez a kiszerelés hónapokig elég lesz még úgy is, hogy kétszer annyit használok belőle, mint a használati útmutatóban, szóval lesz még időm tapasztalatot gyűjteni vele. Azt még hadd jegyezzem meg, hogy gyönyörű, igényes a csomagolása és nem műanyagban, hanem üvegben jön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Hidratálók: Dimethiconol