L'Oreal Paris

Ár:   4250 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Fodrászkellék, Fodrászellátó   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kerteszke, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   Fodrászkellék, Fodrászellátó
Kategória:   Hajápolók

• Professzionális olaj, mely könnyű kezelhetőséget és szöszösödés elleni védelmet biztosít
  • Argánolaj és rizskorpa tartalma táplálja és hidratálja a hajat
  • Használatával a haj puha tapítánsú, gyönyörűen fényes és könnyen kezelhető lesz
  • Akár 48 órás párataszító és szöszösödésgátló hatás
  • Megkönnyíti a hajszárítást és a kifésülést, hővédelem 230°-ig

Ár: 3300 , Eladó: Lynuka6
Állapot: A képen látható mennyiség van benne , Helyszín: Szombathely, fizetés: előre utalás után postázom vagy személyes átvétel Szombathelyen
Ár: 4000 , Eladó: P.Lilla
Állapot: 1x használt (-2 pumpa), Helyszín: Budapest/Nagykovácsi/Solymár, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

funny.hunny.bunny94@gmail.com

2021. szeptember 5.

Sajnos a többiekkel ellentétben nekem semmi pluszt nem adott ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Sajnos a többiekkel ellentétben nekem semmi pluszt nem adott ez a termék.

berni93

2021. június 28.

Nagyon imádom ezt a terméket, már a második üvegnél tartok, kellemes illatú, és ami még fontosabb nagyon puhává varázsolja a hajamat, pedig agyon szőkített jelenleg a hajam. Ami plusz nagyon tetszik, hogy bár heti 2x használom, alig fogy belőle, már 1,5 éve megvan, és szerintem még pár hónapig kitart ez az üveg. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Pannama

2021. március 21.

Folyékony arany! hosszú, festett, szökített hajamra használom minden mosás után és tényleg csodát müvel. Szeretem, hogy pluszba hövédöként is funkcionál, illetve hogy nagyon sokáig elég. Mnden héten kb 2x használom hajmosás után, a hosszú hajam miatt kb 5-6 pumpálásnyit és 3 hónap után még a fele sem fogyott el. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

hsziszi

2021. március 20.

Nagyon szeretem! Puha, selymes, fényes hajat eredményez. Szőkített és töredezett hajvégeimen nagyon sokat segített. Illata pedig szerintem isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

racheldawes

2020. szeptember 29.

Még februárban rendeltem meg, a hajvégeim kiszőkítését követően, a fodrászom tanácsára. Akkoriban e beavatkozásnak köszönhetően elég szárazak voltak a hajvégeim, de azóta szuper állapotban van a hajam, amit kis részben ennek a terméknek is köszönhetek. Hetente egyszer használom (felváltva a SteamPod hajkiegyenesítő tejével), hajszárítás előtt, a tarkómtól a hajvégeim felé rakom fel. Bár az illata nem tetszik (nekem túl maszkulin, szúrós), a hatása annál inkább: selymes, puha tapintást kölcsönöz a hajamnak (ami nem csak a mosást követően érződik), valamint ápolt összhatást ad neki. Lassan fogy, hetente egyszer használva még csak a felénél járok, pedig majdnem derékig ér a hajam. Azért nem adom meg neki az öt csillagot, mert nekem nem ad annyival többet, mint amire az árából lehetne következtetni, a Biolage samponommal és a Natura Siberica balzsamommal kb. ugyanilyen hatást érek el. De lehet, hogy egy szárazabb, töredezett, rossz állapotban lévő haj esetében átütőbb hatást eredményezne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

kerteszke

2020. szeptember 19.

UPDATE: heti két hajmosás mellett másfél évre volt elég, nagyon elégedett vagyok

UPDATE: visszajöttem felpontozni, mert az elmúlt hónapok során nem találtam olyan terméket, ami csak megközelítette volna ennek a hatását. A kifésülhetőség nagyon megvan, a hidratáltságról meg annyit mondhatok, hogy a fodrászom most kevesebbet vágott a hajvégemből, mert nem tört el annyira.

Két hete használom ezt a terméket és sajnos nem egy csodaszer. Hosszú hajamra 4 pumpálást használok hajmosás után a kifésülés megkönnyebbítésére, majd megszárítom. A szöszösödés része valamennyire igaz, de nem tart két napig a hatása. Hogy működik-e a hővédelem, azt nem tudom sem bizonyítani, sem megcáfolni. Néha zavar, hogy intenzív az illata, néha meg örülök neki. Azt gondolom, hogy valamennyivel jobb, mint az Elseve Extraordinary Oil, viszont az ára miatt többet vártam volna tőle, így nem biztos, hogy újra fogom venni. Biztos vagyok benne, hogy ez a kiszerelés hónapokig elég lesz még úgy is, hogy kétszer annyit használok belőle, mint a használati útmutatóban, szóval lesz még időm tapasztalatot gyűjteni vele. Azt még hadd jegyezzem meg, hogy gyönyörű, igényes a csomagolása és nem műanyagban, hanem üvegben jön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

KreolAncsi

2020. augusztus 18.

Régóta használom, már többször újra vettem. Fodrászkellék boltban vegyétek, ott kedvezőbb az ára, mint a fodrásznál. Az illata nagyon egyedi és kellemes, könnyen fésülhető, puha és fényes tőle a hajam. Ami pedig a leglényegesebb, hogy szuperül ápol is anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna. Bátran mondhatom, hogy a terméknek köszönhetően végleg búcsút mondtam a seprűs, száraz hajvégeknek. Meg persze örök hála a fodrászomnak, aki ajánlotta. Az ára soknak tűnhet elsőre, de a tuti hatás miatt megéri és nagyon sokáig elég (illuminált férfiakat NE engedjetek a közelébe, mert összetörik az üveget és napokig moshatjátok fel a fürdőszoba padlóját, hogy ne legyen korcsolyapálya! Ugye a szilikon :D. Ha viszont koripályát szeretnétek, akkor jó választás!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

szg05

2020. július 4.

Főként az illata miatt használom, illetve nagyon fényessé teszi a hajat. Fodrászom használta a hajamon először, hazaérve muszáj volt megkérdeznem tőle, hogy mit tett rá, annyira megtetszett. Nagyon sokáig elég, mert két fújás bőven elég a derékig érő hajamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Tviki993

2019. december 18.

Vékonyszálú hajamra vettem a hozzá tartozó samponnal és balzsammal együtt.
Egyenlőre nagyon szeretem őket, az illatát szeretem.
2 hete használom még csak, a hajam puha, könnyen kifésülhető és nagyon jó illatú.
Egyenlőre csak ennyit tudok mondani róla.
Remélem később még jobb lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Vékonyszálú hajamra vettem a hozzá tartozó samponnal és balzsammal együtt.
Egyenlőre nagyon szeretem őket, az illatát szeretem.
Egyenlőre csak ennyit tudok mondani róla.
Remélem később még jobb lesz!

ancsagirl95

2019. május 2.

Az üveg csomagolás nekem is nagyon tetszik. A fodrászomtól vettem, az ő javaslatára. Az illatát én szeretem, olyan a hajam illata, mintha a fodrásztól jöttem volna!
A hatásról nem tudok sokat mondani még, mert néhány alkalommal használtam csak eddig. Puhább, simább tőle a haj. Nekem is több pumpányit kell kinyomnom, bár nekem extrém sok, sürű, drótszerű hajam van... Szeretem benne, hogy nem nehezíti el a hajat és nem kelt zsíros érzetet. Az árát picit sokallom, de nagyon sokáig elég lesz szerintem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Hidratálók: Dimethiconol