L'Oreal Paris

Ár:   2330-2990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2013. április 14.

Ár:   2330-2990 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Samponok

Hamvasító sampon ősz és szőke hajra.

Wey1122

2019. szeptember 16.

Lànyom hasznàlja,szinte fehèrre festett haja van. Az eredeti haja barna,nem könnyű dolog a hajàt vilàgosìtani. Ez a sampon tènyleg hamvasìtja a hajat ès a sàrga pigmenteket kiüti. Kb.10 percig minden hajmosàs utàn rajtahagyja a hajàn. 500 ml-s pumpàs kiszerelèsbe szoktam rendelni.Az àra nem olcsò,de ami jò arra nem szavad sajnàlni a pènzt! Ez egy olyan sampon amit màr többször is ùjravettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Lichike

2019. május 26.

Nekem nagyon bevált. 10-es színmélységű hideg szőke hajam van, és már a legkisebb sárga beütés is zavar. Minden mosáskor alkalmazom egy másik samponnal összekeverve 1:1 arányban. 15 percet rajtahagyom a hajamon, biztos ami biztos. Ennek ellenére sosem lett még lila hajam, viszont a sárga színt nagyon jól kiüti. Ha picit félresikerült a hajfestés, azt simán tudja korrigálni. Anyukámmal együtt használom, és kb. fél évre elegendő még így is. Szóval ha ezt vesszük nem drágább, mint egy drogériás hamvasító sampon. Én imádom! (Aki a vörös haját szeretné ezzel hamvasítani, annak ez nem való, mert a lila pigmentek csak a sárgát ütik ki, szóval annak ez nem fog működni. Illetve a nem festett csak szőkített hajjal sem tud mit kezdeni, de ez normális.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

szalayeva

2019. április 10.

Sajnos nekem nem vált be. Sötét barna hajra, többszöri világosítás után sem működik igazán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

asszembocicsoki

2019. január 29.

Páromnak a világosított - de egyébként is szőke - hajára vettük. Szerencséjére jó állagú a haja alapból így nagy ápolásra nincs szüksége. Ez a sampon pont annyit nyújt amennyit ígér, hamvasít és szép fényes tőle. Kimondottan száraz hajúaknak szerintem kevés, de úgyis váltogatni kell másik samponnal - fodrász javaslatára - és azzal szerintem orvosolni lehet a hibát. Akkor lenne 5 csillag ha kimondottan ápoló is lenne, de ilyet még nem találtak ki szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

svivko

2019. január 21.

Szerintem nálam rezeshajúbbal nemigen találkozott még ez a termék - legalábbis itt a vélemény szekcióban tuti nem. Hennás gesztenyebarna hajat kezeltem vele ugyanis, mivel megálmodtam magamnak egy balayege hajat, viszont a végállomás felé vezető hosszú úton nem szeretnék látni egy napsárga tincset sem, ehhez ajánlotta a fodrász ezt a terméket, mert ő ezt találta a legjobbnak.
Nem tudom, hogy egy már elvesztett csatába küldtem ezt a cuccot, vagy amúgy sem használna, de egyelőre 1 hónapja semmi változást nem látok, pedig amikor kijöttem a fodrásztól tetszett a végeredmény, nem csak leszívta, hanem hamvas barnára is festette akkor, amiből már kb semmi nem látszott.

Visszatérek még. De alapból sárga hajon 0 a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Visszatérek még. De alapból sárga hajon 0 a hatás.

Neubauter

2018. június 15.

Nekem kivaloan funkcional, maradektalanul hamvasit, voros vagy sarga hajszalat sosem lattam meg a hasznalata utan, pedig masfel perc utan mar le szoktam mosni. Az illata finom. Szeretem, bevalt <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

linszu

2018. március 17.

Masfel literes kiszerelesben van meg. A sajat szinem sotet szoke, egyideje kaptam vilagosabb melirokat es hogy azokat ezustosen tartsam, ezt a sampont hasznalom. Nalam teljesen bevalt. Mely lila szine van, kicsit szarit, de utana balzsamozassal meg se kottyan. Hamarosan teljes szokitest tervezek, kivancsi leszek, azt hogyan kezeli majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

Penge

2017. június 27.

Ellentétben az általam eddig kipróbált hamvasító samponokkal (Swisso, Kallos), ez nem szárítja ki a hajamat. Én rajta szoktam hagyni 3 percig, mivel idővel sárga kikopások jelentkeznek a platinára festett hajamon. Szépen letompítja, nem lettem még egyszer sem kék vagy lila tőle, csak hamvasít. Utána természetesen teszek balzsamot is, mert alapból száraz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 27.

kremmanias24

2016. május 23.

Aki "granny hairt" csináltat magának, annak semmiképp se ajánlom ezt a hamvasítót. Barnából lettem "ezüst" hajszínű. 1-2 hajmosás után bizonyos tincsek kisárgultak, a világosabb tincsek pedig bekékültek. Rengeteg módon kisérletezgettem vele mennyiség illetve rajtahagyási idő szerint, de a végeredmény mindig ugyanaz. Sárga haj kékes tincsekkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

pitypango

2014. május 7.

Bár egyáltalán nem használok már drogériás samponokat, úgy gondoltam hamvasító samponoknál egye fene, nem ebbe fogok beruházni, hiszen ennek "csak a színe kell." A lila márpedig lila a Swiss-o-par-nél és a Schaumánál is. Elhasználtam mindkettőből egy-egy flakonnal, a Swiss-o-par esetében valamivel több sikerrel, kevésbé is szárított. Na de ez. Sokkal kevesebb kell belőle, pedig állítom színintenzitásban ugyanott vannak, állagra is kb ugyanolyan sűrű. De a L'oreal habosítás után is megtartja a lila színét..kicsit bánja is a hajam hossza, mert elsősorban a tövét próbálom/ próbálnám hamvasítani, de első használat után "bekapta" a hosszát is :) Tanulság: nem kell annyi ideig rajta hagyni, töményen felvinni hajtőre, aztán gyorsan leöblíteni.
Tehát összességében sokkal jobban hamvasít, alig tapasztaltam szárító hatását a drogériással szemben, rövidebb a hatóidő és kevesebb is kell belőle. Utána már eszembe sem jutott a hamvasító balzsamot is feldobni. Simán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lila színű.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak