L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nevada27, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Pure Zone Mélytisztító gél tisztítja a bőrt a szennyeződésektől és eltávolítja a felesleges faggyút a bőr felszínéről. A bőr azonnal megtisztul. A bőr puhábbnak és frissnek érződik, mattabbnak látszik. A bőr tisztábbnak és egészségesebbnek látszik.

Babooca

2019. augusztus 22.

Édesapám nagy kedvence volt. Az ő bőrét nem bántotta évekig. Addig használta, míg ki nem vonták a forgalomból. Én minden alkalommal szenvedtem vele, mert szerintem nagyon agresszív összetevői vannak. Csípte a szememet a mentolossága, a bőrömet szétszárította. Aljas, bőr alatti dudorok keletkeztek tőle 2 hét használat után. Szerintem borzalmas volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

szilva1987

2013. május 14.

Még régen vettem és borzasztó volt, konkrétan nap mint nap lehámlott az orrom tőle, annyira szárított, az illata is rossz. 1 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

rozcsi

2013. április 7.

Ajándékba kaptam tinikoromban,egy darabig próbálkoztam vele,de feladtam.Nagyon-nagyon szárítja az arcbőrt.A barna trutyival én is találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Nicu

2013. január 28.

Egy ideig jó volt, de 2 hét után tele lettem pattanásokkal tőle. Nem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

adrika128

2012. november 27.

Nem sok hatását látom, miután leöblítem finom puha lesz az arcbőröm, de ezen kívül semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

egysrác

2012. november 9.

Borzalmasan szárít, semmire nem jó, még a szám és az orrom is kisebesedett tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

missmisfit

2012. augusztus 18.

Ezek a loréál pjúr zón dolgok egytől egyig rémesek voltak mind, mikor tizenévesen vettem belőlük egy készletet (lemosó, tonik, krém). Jó sokba került, csípett, szárított, nem használt semmit, sőt rontott a bőrömön. Az illata az meg vmi eszméletlen szörnyű műillat. És tényleg jó gyorsan berohadnak. :D Brrr... a hideg kiráz ha visszagondolok arra a büdös arckrémre... :D sajnos az nincs fent, pedig most úgy kedvem támadt lepontozni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Hibiszkusz

2012. július 12.

Pár éve használtam, én hülye bedőltem neki. Elég drága volt már akkor is, de az az előnye megvolt, hogy sokáig kitartott. Bár a vége felé valami undorító barna színű folyadék szivárgott a kinyomója mellett. Nem akarom tudni, hogy mi volt, és így az összetevőit nézve talán jobb is ha nem tudom meg...
Az arcomat jól kiszárította, húzódott a bőröm tőle, de a pattanásokon, vagy mitesszereken semmit sem javított. Szerintem ezért teljesen felesleges pénzt adni, ugyanezt egy olcsó szappannal is elérhetjük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 12.

posafatime

2012. július 4.

szárít, semmi mást nem csinál, pillanatnyilag azt érzed,hogy tiszta lett a bőröd, de egy két perc és húzódik :( nagyon nem szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

javgke

2012. június 12.

Óriási csalódás volt. Tizenévesen használtam, de egyre inkább csak rontott a bőröm állapotán: kivörösödött, a mitesszerek begyulladtak, a pattanások maradtak, száraz foltok jelentek meg. Szó szerint fájdalmas élmény volt. Ehhez képest elég drága volt már akkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.