L'Oreal Paris

Ár:   3758 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamissy, Módosítva: 2012. április 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Arc, kontúr és nyakformázó.

Maeve

Korcsoport: >54
2016. április 19.

Ebben az árkategóriában szerintem a legjobb krém. A bőröm puha, üde, telt tőle, a ráncokat észrevehetően csökkenti. Nagyon kevés is elég belőle, nem okoz pattanásokat és lehet rá sminkelni is, mert szépen beszívódik. Éjszakára is ezt használom, főleg nyáron, amikor nappalra inkább valami mattító hatású krémet kenek fel. Kimondottan kellemes tapintású és ráncmentes a bőröm, ha "ebben a krémben" aludtam. Nekem semmi bajom az illatával (sőt), és az állagával sem. Az a félmaréknyi paraben azonban valóban nem kellene bele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 19.

alexa12

2013. január 29.

Anyukám használja a véleménye: "rossz illat, jó hatás".
Az én véleményem : huhh az összetevők...és szerintem is büdi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Anyukám használja a véleménye: "rossz illat, jó hatás".
Az én véleményem : huhh az összetevők...és szerintem is büdi.

baobe

2012. december 28.

Én ezt nagyon sokáig használtam. Nagyon szerettem az állagát, elég zsíros volt a bőrömnek, táplál, hidratál rendesen. Összetevők ismerete nélkül 5 pont. Összetevők ismeretében nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 28.

l_i_n_a

2012. szeptember 18.

én egy másik tipust használok ami ránctalanitó és feszesítő Loreal Revitalift nappali arckrém. Az ára 3500,- körül van de nekem nagyon tetszik mert a többi arcápoloval ellentétben ez tényleg beváltja amit igér sokkal feszesebb utána a böröm zsiros hatás nélkül. ujravettem és veszem ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Elastin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.