L'Oreal Paris

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: janina66, Módosítva: 2013. július 11.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A L'Oréal Paris Revitalift Laser koncentrált bőröregedés elleni szemkörnyékápolót kifejezetten a szem körüli érzékeny területek hidratálására, valamint a ráncok és a szemek alatti táskák eltüntetésére fejlesztették ki.

Kor: 35+

Állag: Selymes, nem zsíros krém

nefi02

2017. október 18.

Kategóriájában nagyon jó termék. Egy 3000Ft-os, sima drogériákban is kapható szemkörnyékápolótól ne várjon az ember csodákat. A neve is szemkörnyék ápoló, nem szemránckrém, nem szérum, nem botox. Szerintem a csomagon feltüntetett korosztyály is stimmel,+35. 40-45 évesen ennél már komolyabb krémet szükséges a szemre használni. Kezdő szemkrémnek tökéletes, a fém aplikátor hűsít, a krém nem túl nehéz, de nem is vizes. Élvezetes a használata, nem csúszkál rajta sem az alapozó sem a korrektor. Valóban csökkenti a puffadtságot, a karikákat és némileg az apró, kezdeti ráncokat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

kplivi

2017. április 29.

A barátnőm ajánlotta, de nekem nem az igazi. Szuper a kis fém applikátor, kellemesen hűsít. A krém jól hidratál, de nem estem hasra tőle. És nem szívódik fel rendesen, vékony rétegben ott marad. Vagy ez így működne? Nem tudom. :( Nem újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Bog

2017. április 18.

Még csak rövid ideje használom ezt a krémet, de szeretem. Imádom a hűsítős aplikátorát, és szerintem halványítja a karikákat. Nekem talán kicsit kevés, így én mindig kombinálom olajjal vagy szérummal. Kifejezetten szeretem benne, hogy végre egy olyan szemkörnyék ápoló, ami nem hagy filmréteget a bőrön. Nem is értem ezeket! Szerintem egyáltalán nem rossz krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

incifinc

2017. március 5.

Szeretem, hogy hűsíti a bőröm, ahogy szétkenegetem a krémet. Hidratál, de nekem kevés. Praktikus a csomagolás, a tégelyes, ujjal kikanalazós krémek ideje lejáróban lehetne végre. Amint ez elfogy egy szebb összetevős krémet keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

senskin

2015. december 11.

Nos, ráncaim nincsenek, de nem akartam már skin perfectiont venni, mert túl a harmincon és a negyven előtt ballagok, Jó kis krém, ha nem Lancome-van célpontban, egyébként nem túl sokat ér. Olyan géles krém. Hidratálás nem a legjobb funkciója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Panka86

2014. november 4.

Ajándékba kaptam. Életkoromnál fogva nem tartottam indokoltnak a szemkörnyékápoló használatát, de így használom. Tetszik az aplikátor, és az is hogy hűsít használatkor. Mintha halványodtak volna a kis ráncocskáim. Tetszik a termék, lehetséges, hogy ha elfogy, akcióban fogom vásárolni. A teljes árát sokallom érte. Mínusz 1 csillag, hogy a tubust nem lehet teljesen kiüríteni, mint egy tégelyt, szóval így kevésbé praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

jibjab

2013. július 11.

Nekem ebben a sorozatban talán ez volt a leggyengébb láncszem. Amikor felkeni az ember, akkor szépen kisimítja a kis ráncokat és némileg csökkenti a karikákat, de nem tartós a hatása. Éjszaka vagy napközben nagyon kiszáradt a szemem környéke és hosszú távon a karikákkal se csinált semmit.Sminkalapnak sem a legjobb, hogy ne legyen száraz a szemem környéke, a szemránckrémra tettem egy kicsit a szérumból és úgy a kettő együtt jó volt, illetve napközben néha a smink fölé is tettem ebből a szemránckrémből, hogy ne húzódjon annyira a bőr a szemem körül. Így elég gyorsan fogyott. A régi Revitalift szemránckrém jobb is volt és tartósabb volt a hidratáló hatása. Ebből a Laser Renew sorozatból nekem igazán a széruma jött be. Elhasználtam és nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de nekem van olyan szemránckrém, ami ennél sokkal jobban bevált és inkább azt veszem újra, vagy ha már L'oreal akkor a Revitalift sorozat szemránckrémét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ph szabályozó segédanyag

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.