L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. február 16.

Kategória:   Hajfestékek

Ammóniamentes.

zsuzsika

2012. augusztus 19.

tényleg jó színező - sajnos a termékcsalád megszűnőben van, helyette a diarihesse van. Én azt nagyon szeretem, bár még csak fodrásznál "használtam". nagyon szép fényes, puha lesz tőle a hajam, pedig borzasztó álalpotban volt egy év szőke festés 12-es oxival után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

orchidea8627

2012. április 7.

Szuper színező, selymes, puha fényes haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Szuper színező, selymes, puha fényes haj.

yasmine1122

2012. február 16.

Én próbáltam egyszer és szerettem, mert nagyon jó puha és fényes lett tőle a hajam, tényleg ápolta.
A színe is egész tartós volt ahogy emlékszem. Az ára miatt nem vettem újra. Egyébként nagyon jó kis hajszínező! Nem hajfesték, hanem tartós hajszínező krém, mivel ugye ammóniamentes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak