L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultrakönnyű matt formula, amely a csupasz ajkak érzését nyújtja. Kenődésmentes, nem szárít, egyedülálló olaj a vízben formula.

12 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: Andrea2511
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Kiskunhalas, fizetés: Személyes átvétel vagy posta (előre utalással)
Ár: 1500 Ft , Eladó: Adaleide
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalással postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bocse

2020. július 1.

Atombiztos rúzs, tényleg nagyon tartós. A szín amit választottam, nem annyira az én színem de ez nem a gyártó hibája🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

gerbera12

2020. június 5.

amikor feltettem nem akartam elhinni hogy ennyire semmilyen :D olyan értelemben hogy mintha semmi nem lenne a számon, nem érzem azt a rúzsos érzést mégis gyönyörű a színe és nagyon tartós, elkenődésnek esélye sincs

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Queen16

2020. június 3.

I'm wirth it árnyalat van meg, nagyon tartós rúzs szinte kaparni kell a szájrol hogy le jöjön ezért sajnos két csiilagos is lehuzok, picit száritja az ajkakat így előtte érdemes hidratálni, az aplikátorával lehet precizen dolgozni, nem hiszem hogy ebből a kollekciobol veszek még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

arizona07

2020. május 31.

Már egy ideje szemeztem vele, de megvártam amíg lesz akció. 25%-os kedvezménnyel 2500Ft-ért vettem a drogériában, I SAVOR árnyalatban és csodás! Vékony, könnyed és elég folyékony, viszont jól lehet építeni. Az applikátora frappáns, az állaga miatt így sem a legkönnyebb a felvitele, de ez nagyban megkönnyíti. Amolyan közepes fedésű Barbie rózsaszínnek mondanám. Magam is meglepődtem milyen tartós, bírta a kaját és az italozást is, szinte alig kellett korrigálnom. Néha rámegyek pluszban a KIKO világos rózsaszínes nude matt rúzsommal és együtt bitang jól tartanak együtt. Minimálisan szárít egy idő után, de inkább csak érzetre. Mióta Carmex-et használok azóta sokat javult az ajkaim hidratáltsága, viszont rúzs alá nem teszek, nekem attól mindegyik lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Miaaa29

2020. május 27.

Zseniális! Magas minőségű, tartós.
Az I Rebel árnyalat van meg nekem, a barna szememhez, melírozott hajamhoz, a bőrszínemhez tökéletes, mindig kapok dicséretet, amikor ez van rajtam.
Ez az én színem, de ki fogok még próbálni más élénk árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

Zseniális! Magas minőségű, tartós.
Ez az én színem, de ki fogok még próbálni más élénk árnyalatot is.

allitse19

2020. május 13.

A L'Oréal True Match alapozójáért oda vagyok, így gondoltam beszerzek pár színt ebből a folyékony rúzsból, úgyis sokan írtak róla jó véleményt. Sajnos csalódnom kellett, tartósságát tekintve egyáltalán nem az és csúnyán kopik le. Előnye, hogy vékony rétegben is lehet felrakni, így nem érződik az, hogy bármi lenne a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

maow

2020. március 29.

Ha nem tudnám, hogy L'Oreal, azt hinném, valami high end rúzs. Hasonlít az Yves Saint Laurent Tatouage Couture folyékony rúzsához, és ugye a két márka egy nagy cégcsoporthoz tartozik, szóval nem tartom kizártnak, hogy a L'Oreal előrukkolt egy olcsóbb változattal. Ilyen könnyed állagú folyékony rúzst én még nem próbáltam, észre sem veszem, hogy az ajkaimon van, nagyon kényelmes viselet. Nem olyan tartós, mint egy klasszikus folyékony matt rúzs, de a tartósabb kategóriába sorolnám. Az ivást jól bírja, evésnél azért megkopik, de szerencsére egyenletesen, szépen kopik, nem úgy, hogy belülről teljesen lejön, kívül meg szinte tökéletes, mint a klasszikus folyékony rúzsok esetében. Könnyű újrakenni, nem kell előtte a maradékot eltávolítani az ajkakról. Nem is szárít annyira, mint klasszikus társai, bár azért hidratálást se várjunk tőle. Nekem az I Choose nevű pirosas-rózsaszínes nude árnyalat van meg, igazi Jolly Joker, mindenhez megy. Még szeretnék több árnyalatot is venni, mert gyorsan az egyik nagy kedvencemmé nőtte ki magát. Kuponos napokon féláron 1700 Ft-ért tökéletesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Angelless

2020. március 15.

Sokáig szemeztem vele a boltban, kicsikét drágálltam, de azért swatcholtam egyet a kezemre, és jólesett látni, hogy alig tudom levakarni magamról. :)
A legsötétebb lila árnyalatot vettem meg. Eddig ez a legjobb szájfényem, ami valaha volt. A textúrája kicsikét vizesnek tűnik, de nagyon pigmentált. A tartóssága pedig... ebéd után mentem a szájfénnyel a fürdőszobába a szokásos kis újrakenésre, és szinte semennyit se kopott! Pislogtam magamra egy pár másodpercig, hogy véééégre, megtaláltam. Lemosás után ez a lila hagy egy kis rózsaszínes-fuksziás árnyalatot a szájon, nekem az is tetszik. Mint minden matt szájfény, így ez is szárít kissé, de egyáltalán nem durva.
Így nézve már az ára sem olyan vészes, de azért megvárom a következő akciót, hogy a bordó színűt is megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

CeCeDrake

2020. február 17.

110 (egy nude) és a 113 (élénk piros) van meg. A nude nem az én színem, ritkán nyúlok hozzá, nem szoktam elárulni, hogy nem tetszik a színe, ha viselem, de eddig csak pozitív visszajelzés érkezett, szóval lehet, hogy csak a szememnek nem tetszik 🤷🏻‍♀️ Nem kopik foltosan, de kopik, csak nem olyan ronda.
A 113 az egyszerűen szerelem.
Nem vagyok egy nagy rúzsos, utálom, ha valamit korrigálni kell napközben. Ezt bizony kell sajnos. Aki rendesen eszik, reggeli, tízórai, ebéd, kávé, tea, elegendő folyadékot is fogyaszt, délután is eszik, mint én, annak bizony ez napi 3-4 korrekció hazaérkezésig...
De a 113 még így is szerelem 😂 viszont ha esetleg kifogy, vagy lejár a szavidő, nem veszem újra...
Pozitív, hogy nem érzem, hogy a számon lenne bármi, engem nagyon tud zavarni, ha érzem.
Másik pozitív, hogy könnyű felvinni és olyan jó az applikátor, hogy nem kell javítgatni, így csak felkenem egy szempillantás alatt és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

A 113 az egyszerűen szerelem.

lylah

2020. február 13.

Egynek örülök ezzel a termékkel kapcsolatban, hogy le volt árazva 1500Ft-ra. Egy szimpla rúzs, abszolút nem tartós,evést, ivást nem bírja ki. Tény, hogy nem szárít, s tartósságot nem igér, de azért normál áron többet várna az ember. Viszont az egyetlen applikátor ami után nem kell igazítanom, ezért kap plusz egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.