L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultrakönnyű matt formula, amely a csupasz ajkak érzését nyújtja. Kenődésmentes, nem szárít, egyedülálló olaj a vízben formula.

12 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft + szállítás , Eladó: turquoise_pianist
Állapot: kétszer használt, Helyszín: --, fizetés: MPL / Foxpost csomagautomata, vagy Foxpost futár házhoz
Ár: 2000 , Eladó: pannid
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: 4. és 13. kerületben személyesen, egyéb helyekre posta vagy Foxpost vevő terhére
Nussancs

2019. május 26.

Nagyon szuper, a legjobb tartós rúzs, amit valaha használtam. Szépen kopik, szerintem veri a Max Factor Lipfinity-t is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

szpetra0615

2019. május 22.

Nekem sajnos nem annyira tartós, mint ahogy többen írják. Viszont az állaga nagyon jó, olyan, mintha semmi nem lenne az ajkaimon, nem zsíros és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

v1v13n

2019. május 21.

Zseniális termék, számomra verhetetlen. Azt hittem, nem létezik tartósabb rúzs a Maybelline Stay Mattenál - tévedtem. Leszedhetetlen, gyengén kopik, gyönyörű színek, nagyon jó, kellemes formula. Egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Krisztiina

2019. május 21.

Ha valaki megtudja nekem mondani, mivel robbanthatom le a rúzst az ajkaimról, annak hálás lennék. Ugyanis a kétfázisú szemfestéklemosó sem bír el vele rendesen. ;-) Három árnyalatban az enyém. Két erőteljes szín (104 Rebel, 114 Represent), ők ketten leszedhetetlenek. A harmadik 105 Rule, ami nem feltűnő, hogy valamennyi a számon maradt.
A tapasztalataim. Meglepő volt a vizes állaga, ki is kellett tapasztalni. Elsőre túl sokat vittem fel, így nem volt igazán szép és kényelmes a végeredmény, az viszont egyértelmű volt, hogy nagyon megfogja az ajkakat.
Legközelebb már nagyon vékony réteget használtam (az ecsetnek köszönhetően nagyon jól lehet vele rajzolni). Gyönyörű eredmény és észrevétlen viselet. Meglepő, kifejezetten meglepő. Száradás után még egy halovány réteggel még intenzívebb a szín, ekkor már éreztem, van valami a számon, de rövid idő után elmúlt ez az érzés. Reggelit, ivást, dohányzást lazán vette. Nem mászott sehova. Nekem teljesen bemattult, egyenletesen, diszkréten kopik, még az intenzív árnyalat is. Természetesen az ebéd utáni korrigálást elbírta egy vékony rétegben, így újra üde volt egész délután. És nagy dicséret neki, hogy nem szárít egy csöppet sem. Bár a leszedése időigényes és macerás (én radírozok is utána, erősen hidratálok és még másnap reggel is találok nyomokat a törölközőn). Szóval aki nem akar sokat bíbelődni vele napi szinten, azoknak is bátran ajánlanám alkalmi viseletnek, mert végtelenül megbízható rúzs. Nekem kenterbe vágta a Max Factort (Lipfinity) és a Bourjois (Velvet) rúzsaimat is. Egy szivfájdalmam van csak, hogy a piros árnyalatai nem passzolnak hozzám. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

Melka1007

I rule árnyalat van meg.
Sajnos iszonyat gyorsan kopik :(
Pedig a színe csodás.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

I rule árnyalat van meg.
Sajnos iszonyat gyorsan kopik :(
Pedig a színe csodás.....

ppetruc

2019. május 16.

Könnyű formula, egyáltalán nem szárít, egyenletes kopik, és egy-két rétegben is különleges hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

ZoeAZs

2019. május 15.

I Rule és I Represent színek kerültek a kis sminkes táskámba, és még én is meglepődtem, mennyire pozitívat csalódtam!! :)
Úgy látom, az I Rule nagyon közkedvelt szín a véleményezők körében is: csak megerősíteni tudom! Szuper választás hétköznapokra, mert habár nem harsány, mégis tökéletesen feldobja a hétköznapi nappali sminket. (Bevállalósaknak átlagos nappali szín, a félénkebbeknek pedig szupi lehetőség egy bátor kilépésre :) )

A legfőbb előnyei, amiket kiemelnék:
nem ragad
nem húzódik tőle a szám
nem szárít
nagyon vékony réteget képez, nem "matrica hatású"
nem kopik csúnyán (szép egyenletesen azért igen)
nem hagy nyomot (a száj belső részét kivéve, azért ahol nonstop nedvesség éri, ott fog egy kicsit :) )
csodaszép színekben létezik (reméljük, hozzánk is eljutnak :D )

TIPP:
Próbáld ki a színt 1 réteggel és 2 réteggel is! Véleményem szerint abszolút más hatást érhetsz el így! Pl az I Rule 1 rétegben sokkal rózsaszínesebb árnyalat, de ha száradás után ráhúzol +1 réteget, sokkal mályvásabb ;) Ugyanez az I Representre is igaz: 1 rétegben jobban megvan benne ez a vibráló nyári pink (nem tudom megfogalmazni ezt a színt,de imádom: pink-magenta-korall együtt....csodás!), 2 rétegben picit pirosasabb.

Ne féljetek ettől a +1 rétegtől egyáltalán nem eredményez maszk hatást, továbbra is nagyon komfortos vékony marad a felvitt réteg.
ÉÉS ne féljetek keverni a meglévő színeiteket, akár ombre hatást is nagyon szépen el lehet érni velük.

Az ára minden drogériában más, és párszáz ft-os különbségek vannak, úgyhogy érdemes figyelni, h hol olcsóbb (itt néztem: rossmann, müller, dm)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

A legfőbb előnyei, amiket kiemelnék:
nem ragad
nem húzódik tőle a szám
nem szárít
nagyon vékony réteget képez, nem "matrica hatású"
nem kopik csúnyán (szép egyenletesen azért igen)
csodaszép színekben létezik (reméljük, hozzánk is eljutnak :D )

TIPP:

cserpesreka

2019. május 9.

Szép színek, tartós is... de nagyon rindan kopik, vagyis nem is kopik, hanem darabokra esik és válik le... majdnem 4ezer forintért ez gyatra minőség...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Sunnyvagyok

2019. április 30.

Nagyon szuper a formulája, ultra könnyű és kényelmes viselet az ajkakon. Az ecsete nagyon tetszik, hibátlanul tudom vele a sötétebb árnyalatokat is felkenni.

Egyetlen hátránya, hogy foltban kopik, és ahol lekopik ott élénkebb árnyalatban "tündököl", valamint lemosás után is mint egy ajaktinta teljesen befogja a számat és még olajjal sem tudom eltávolítani.
A finise nem teljesen matt, hanem van fénye. Így a matt rúzs megnevezés picit becsapós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

duchess_g

2019. április 30.

Az I Am Worth It árnyalata maga a csoda. Szupertartós, szép a csomagolása, jó az applikátora. Hát igen, sajnos, mint minden hasonló ,,levakarhatatlan" rúzs agyonszárítja a szájat és tényleg a bőrrel együtt jön le csak, dehát valamit valamiért. Az viszont nem szimpatikus benne, hogy lemosás után hagy egy bőrbe beivódó rózsaszínes árnyalatot, ki tudja milyen anyag az...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.