L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultrakönnyű matt formula, amely a csupasz ajkak érzését nyújtja. Kenődésmentes, nem szárít, egyedülálló olaj a vízben formula.

12 árnyalatban kapható

Ár: 2300ft , Eladó: kim88
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest , fizetés: Fizetes utalassal, posta koltseg a vevot terheli.
Ár: 1500 Ft , Eladó: Andrea2511
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Kiskunhalas, fizetés: Személyes átvétel vagy posta (előre utalással)
zsuzskacsibe

2020. január 22.

Csodás, nagyon szeretem! Gyönyörű színek, gyorsan felvihető, nem szárít, kényelmes viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Sziszi5

2020. január 9.

Empire árnyalatot vettem meg belőle, de nagy csalódás volt. Egyáltalán nem olyan mint a képen volt, nem mondanám mattnak és nem is tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

ponilopopolopo

2020. január 9.

Nagyon kényelmes viselet és brutál pigmentált, egy csillaglevonás amiatt, mert azért egy buli alkalmával pl néha újra kell kenni. (Kortyolgatás pohárból, nasi evés).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

nadalandy

2019. december 31.

Nekem nem jött be. A színek szépek, kettőt is vettem. De sajna nem tartós, nem hogy evést nem bír, de anélkül se bír egy óránál többet rajtam ésolyan csúnya marad utána. Nem volt jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Panni21

2019. december 28.

Húgomnak vettem karácsonyra a legélénkebb pink árnyalatot (106), nagyon elégedett vele, úgyhogy most az ő véleményét tolmácsolom.
Ugyanolyan szép a színe felkenve is, tartós, nem kenődik, és megfelelelően matt. Felhatalmazott, hogy újraajándékozhatom máskor is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

cateye_007

2019. december 14.

Nagyon jó az ecsete, és tényleg nem érezni, hogy a számon van - tartósságban viszont elmarad még a 600 forintos Rival de Loop-tól is, ami nekem, aki mindig festi a száját, de utálja 2-3 óránként igazgatni, azt jelenti, hogy totális pénzkidobás. Azt hittem, végre lesz egy lerobbanthatatlan vörös rúzsom, de még egy evést sem bír ki és brutál rondán kopik. Nagy csalódás...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

izabella73

2019. november 17.

Glamour napokon 2színt is beszereztem belőle, és azóta napi szinten használom is őket.Szeretem hogy nem szárít , könnyű felvinni és nem is érzem hogy a számon van.Tartóssága is megfelelő, 1x ujrakenem nap közben,és így az egész napot kibírja minimális kopással.Teljes áron nem venném meg de így féláron megérte kipróbálnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

bettiii

2019. november 15.

I explore árnyalatban van meg, ami egy gyönyörű mokkás szín. Egyből beleszerettem és nagyon kényelmes viselet az ajkakon, más matt rúzsokhoz és szájfényekhez képest egyáltalán nem szárít. Az applikátora szuper, könnyű vele dolgozni. Egyenletesen kopik - és itt jön a fekete leves, nekem fél órát sem bír ki az ajkamon. Egy kortyot sem tudsz vele inni, de ha nem is iszol semmit, akkor is csak úgy eltűnik. Ez roppant idegesítő, mert a legszebb árnyalatú rúzsom, de ennél sokkal tartósabbak is vannak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

cintialaura

2019. november 14.

116-os barna árnyalatom van. Az üveg alján lévő matrica nem egészen stimmel a rúzs színével szóval csak akkor vegyétek ha van teszter is. :) Tartósságban nem vetekszik a lovely matt folyékony rúzsával, viszont jó az árnyalat és annyira könnyű használni az applikátorát, hogy gyakorlatilag tükör nélkül, a telefonomat használva tükörként sikerült tökéletesen felvinnem. Nekem pont elég amennyit felvesz, szóval jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

evelinbardos

2019. november 12.

Barna árnyalatot vásároltam belőle. Tartós, szép színe van. Nem vettem észre, hogy szárítana. Az applikátora szenzációs, bár elég lenne kevesebb termék is, mint amennyit felvesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.