L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultrakönnyű matt formula, amely a csupasz ajkak érzését nyújtja. Kenődésmentes, nem szárít, egyedülálló olaj a vízben formula.

12 árnyalatban kapható

Ár: 1500 , Eladó: GretaVegso
Állapot: új, egyszer használt, Helyszín: Kisvárda, fizetés: posta, banki utalás
Ár: 2000 , Eladó: Legadema
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest. , fizetés: Postán maradó előre utalás után

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

vvv

2021. november 7.

Már a másodikat veszem a piros változatából.
Nem a kedvenc rúzsom.
Nem rossz, csak épp nem is jó különösebben.
Megmondom, miért.
Kellemes piros színe van, irodába biztos befutó lehet.
De: nekem túl gyéren pigmentált, túl visszafogott,
Annyira nem is tartós.
Összességében: felejthető.

Azt azért hozzátenném pozitívumként, hogy az applikátor viszont nagyon praktikus kialakítású.

Update: Levonok 2 csillagot, mert rettentően gagyi ez a rúzs. Egy korty tea után lejött az egész. Állandóan után kell(ene) kenni. Már bánom, hogy megvettem.

Update 2: Valamiért, ebben a hülye maszkos időszakban mégis megmaradtam mellette. Jól lehet rétegezni. Még mimdig nem gondolom túl izgalmasnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

Már a másodikat veszem a piros változatából.
Nem a kedvenc rúzsom.
Nem rossz, csak épp nem is jó különösebben.
Megmondom, miért.
Kellemes piros színe van, irodába biztos befutó lehet.
De: nekem túl gyéren pigmentált, túl visszafogott,
Annyira nem is tartós.
Összességében: felejthető.

Effendigirl

2021. augusztus 3.

Mivel nem használok erős színeket, ezért úgy szoktam feltenni, hogy pár pötty elég csak, amit egyenletesen eloszlatok. Mostanában teszek alá hidratálót, ha az felszívódott, akkor kenem rá ezt, így nem szárított eddig. És ami NAGYON meglepő, hogy nálam kb. egész nap fennmaradt a színe, hiába ettem, ittam a nap folyamán. Ilyet másnál még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Eniko95

2021. április 14.

A lilás I enjoy árnyalat van meg. Tetszik a formulája, könnyű, nem érzem annyira száraznak a szám tőle, mint más folyékony rúzsoktól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

dzsen1337

2021. március 9.

Az I am worth it (115) árnylat van meg. Mivel kicsit szárít szoktam rá ajakápolót kenni. Néha vörös rúzs alá használom alapnak. Extra tartós, szép színe van. Ha kopik hajlamos egy kicsit rózsaszínes árnyalatot felvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Yvaine

2021. február 25.

Én a 131 I captivate színben rendeltem meg. Csalódtam benne. Tényleg egy jó minőségű folyékony rúzst vártam... Könnyen fel lehet vinni..? Hát nekem ilyen túl folyós vagy milyen, egyáltalán nem szép 2 rétegben sem. A színe a képeken jóval világosabb lila, mint a valóságban, ez nagyon sötét. És a szám most egyből 2x annyira száraznak tűnik ráadásul...Hát ez így összességében elég gyenge. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Drzsu

2021. január 19.

Szárítja a számat és sajnos nem csak mínusz 2 fokban, ezért adok neki 2 csillagot. Egyébként könnyű használni és közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

DianeD

2021. január 11.

Egyszerűen imádom. Régóta kerestem már ilyen színt (I Explore), és nagyon bevált. Nagyon egyszerű felvinni és vékony rétegben is szép. Még nem találtam hozzá megfelelő színű ajakceruzát, de anélkül is jót mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

vikimaja

2020. december 26.

Szín téren félrenyúltam amikor megvettem, egy sötétebb barnás árnyalatnak vettem, de amikor kivittem a drogériából akkor láttam csak, hogy egy pirosas árnyalat,(I Lead) de őszintén nem bántam meg, úgyis kerestem az "igazi" piros rúzst, és kijelenthetem, hogy megtaláltam. Kellemes, könnyű viselet, egy rétegben is szépen fed és nem szárít. Evésnél kicsit kopik, de jól korrigálható. Biztos beszerzek még pár árnyalatot belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

knoncs

2020. szeptember 15.

Ez egy igazi maszkbiztos termék! :-D
Nagyon elégedett vagyok vele, nem szárít, csodás a fedése és rendkívül tartós is!
Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Ez egy igazi maszkbiztos termék! :-D
Abszolút megéri az árát!

bellacska88

2020. augusztus 23.

Nagyon jó rúzs nem száritja a szájat,könnyen kenhető...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Nagyon jó rúzs nem száritja a szájat,könnyen kenhető...

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.