L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Ultrakönnyű matt formula, amely a csupasz ajkak érzését nyújtja. Kenődésmentes, nem szárít, egyedülálló olaj a vízben formula.

12 árnyalatban kapható

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick 105
Ár: 3000 ft+pk , Eladó: PDL201
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Posta, foxpost
Ár: 2000 , Eladó: dorilepke
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, bármivel tudom küldeni

Drzsu

2021. január 19.

Szárítja a számat és sajnos nem csak mínusz 2 fokban, ezért adok neki 2 csillagot. Egyébként könnyű használni és közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

DianeD

2021. január 11.

Egyszerűen imádom. Régóta kerestem már ilyen színt (I Explore), és nagyon bevált. Nagyon egyszerű felvinni és vékony rétegben is szép. Még nem találtam hozzá megfelelő színű ajakceruzát, de anélkül is jót mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

vikimaja

2020. december 26.

Szín téren félrenyúltam amikor megvettem, egy sötétebb barnás árnyalatnak vettem, de amikor kivittem a drogériából akkor láttam csak, hogy egy pirosas árnyalat,(I Lead) de őszintén nem bántam meg, úgyis kerestem az "igazi" piros rúzst, és kijelenthetem, hogy megtaláltam. Kellemes, könnyű viselet, egy rétegben is szépen fed és nem szárít. Evésnél kicsit kopik, de jól korrigálható. Biztos beszerzek még pár árnyalatot belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

knoncs

2020. szeptember 15.

Ez egy igazi maszkbiztos termék! :-D
Nagyon elégedett vagyok vele, nem szárít, csodás a fedése és rendkívül tartós is!
Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Ez egy igazi maszkbiztos termék! :-D
Abszolút megéri az árát!

bellacska88

2020. augusztus 23.

Nagyon jó rúzs nem száritja a szájat,könnyen kenhető...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Nagyon jó rúzs nem száritja a szájat,könnyen kenhető...

emiko

2020. augusztus 17.

Nagyon imádom. Bár nem állja ki nálam az evés próbáját, ezt nem írom a termék kontójára (nálam semmilyen rúzs nem bizonyult eddig tartósnak). Nagyon szépen lehet korrigálni. Ha rúzsozós kedvemben vagyok szinte biztos, hogy az I Explore árnyalatához nyúlok függetlenül attól, hogy buliba viselem vagy munkába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

norasmith

2020. augusztus 5.

Egyszerűen imádom! Tényleg csupasz ajkak érzését nyújtja, szinte beleolvad az ajkaimba. Nagyon tartós, nem kenődik. Még sminklemosóval is nehéz leszedni, főleg az erős színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

vulpus

2020. július 15.

I Rule szín van még belőle...Könnyen kezelhető, valóban tartós, 7-8 órát bír, evés-ivás álló! Szépen, természetesen kopik! Ami furcsa számomra, hogy felkenés után kb. 1-2 órával, megváltozik a színe! Emiatt vonok le egy csillagot! Mindezt leszámítva, ár - érték arányban, nagyon jó kis rúzs! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

nonex00

2020. július 6.

Még Glamour napokon szereztem be, nagyon szeretem az illatát és az aplikátorát is. Könnyű használni és nem rossz érzés viselni. Egyenletesen kopik, nincs az a nehéz rúzs érzés. Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Bocse

2020. július 1.

Atombiztos rúzs, tényleg nagyon tartós. A szín amit választottam, nem annyira az én színem de ez nem a gyártó hibája🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.