L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2016. április 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A L’Oréal Paris első hidratáló bőrjavító arcápolója, amely láthatóan javítja a bőr minőségét. Perline-P-t tartalmaz, amely 3 bőrtökéletesítő összetevő keveréke és optimalizálja a bőr minőségét, a pórusokat, a bőr felszínét és tónusát.

A Skin Perfection-nek köszönhetően a bőr azonnal hidratáltnak, puhábbnak és simábbnak érződik. Egy hét után a pórusok összehúzódni látszanak, majd egy hónap után a bőr ideálisan egységesnek látszik.

Doora91

2018. október 26.

Szintén egy "örökölt" termékről van szó, mivel a húgom sajnos nagyon rossz tapasztalatokkal vált meg tőle. Így sajnos én is előítéletekkel kezdtem el használni ezt a bőrtökéletesítő krémet. Az igaz, hogy nagyon nehéz eldolgozni, tovább tart jóval, mint egy "sima" hidratáló krémet. Viszont nekem nagyon szépen fed, az aránylag világos bőrömmel is ki van békülve és plusz pont, hogy szemhéjra kenve sokkal tartósabbá teszi a sminket. Negatívumnak meg kell említeni, hogy tényleg nehéz eldolgozni, de egyébként jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

besty

2017. február 10.

Kicsit BB krém szerű hatása van. Jól fed, könnyen eldolgozható. Az illata is kellemes.
Amiért csak 4 *, az hogy nekem nagyon fényes marad utána a bőröm. Ez az egy, amit annyira nem szeretek benne, de attól független, ha nem is napi rendszerességgel használom ezt a krémet, de nem landolt a kukában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

eclipse

2016. december 15.

Nappali hidratalot kerestem, ezert vettem meg ezt a hangzatos nevu bortokeletesito kremet. Mar az elso hasznalat csalodas volt, mert ez gyakorlatilag egy BB-krem, annak viszont rossz, mert egyenetlenul fed, es foltos tole a bor. Irto sokaig kell eldolgozni, hogy ne maradjanak "festekfoltos" reszek. Nem vagyok nagy szinezett hidratalos, de ha mar itt tartunk, a BodyShop BB kremje ezerszer jobb. Egyebkent sehol nem emlitik a leirasaban, hogy szinezett a cucc, pedig utolag alaposan atneztem, hogy en voltam-e vak a vasarlaskor; szoval ennyit a vevok normalis tajekoztatasarol. Elajandekozva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

lysza1985

2016. május 5.

Régóta várom, hogy a skin perfection krémből legyen fényvédős verzió, ráadásul ez még szinezett is, szóval nagyon megörültem. De sajnos ahhoz képest csalódás, nekem a skin perfection állaga nagyon tetszik, azonnal beszívódik, selymes utóérzetet hagy, ehhez képest nekem ez ragacsosabb és hiába szinezett, mégis a másiktól szebb az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Detty153

2016. április 10.

Tegnap sikerült beszerezni, régóta kerestem már nappali krémet fényvédővel, elfogadható áron. Az állaga folyós, és enyhén naptej illata van - valakit ez zavarhat, engem annyira nem :). Puhává teszi a bőrömet, hidratáltnak, és ami nagyon fontos, hogy nem ragadósnak - ennek külön örülök. Ami meglepett, hogy illeszkedik a bőr színéhez szétkenés után. Mindenképp updatelni fogok, remélem nem csalódom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Ph szabályozó segédanyag

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.