L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2012. november 9.

Kategória:   Hajápolók

nyusszkoo

2018. október 21.

Imádtam ezt a termeket, selymes és egyenesebb lettem tőle a hajam, már nincsen sehol sajnos ha jól tudom. Akiknek zsírositotta a haját azt hogyan ? Tövére is tette? mert oda nem kell.. úgy persze h zsírositja😀😀😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Vanesszaeszter

2018. június 16.

Nagyon kellemes az illata és tényleg védi a hőtől a hajamat:) Nem tapad össze, és nem zsírosodik gyorsabban. Nekem nem igazán van szükségem ilyen termékekre így nem vásárolom újra, de kellemes volt használni:) Gazdaságos és nagyon praktikus csomagolása van. Ajánlom a hajvasalót használó lányoknak, bár én a spray-t praktikusabbnak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

CeCeDrake

2017. december 29.

Akkor használtam, amikor még vettem drogériában hajravaló térmékeket.
Ettől gyorsabban zsírosodott a hajam és nagyon hullott. Fényes volt és egyenes cserébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Akkor használtam, amikor még vettem drogériában hajravaló térmékeket.

fuloptundi

2017. január 17.

Az illata nagyon tetszik, azért vettem meg mert a fújkálósat nem találtam egyik boltban sem :( remélem megvédi a hajam a hőtől, úgy vettem észre hogy fényesebb és nem törik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

dori96

2016. január 25.

én lehet hibás terméket fogtam ki, de nekem sajnos nagyon bezsírosodott a hajam tőle és ragadt is. nem tudtam így elhasználni sem:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

catyst

2015. december 21.

Szuper!!! Nálam mindig megtalálható a polcon. Amit ígér, betartja! Bár eléggé felvitték az árát. Azért marad az 5 csillag:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 21.

Reddiamond

2015. október 21.

Szerintem is jó volt. Nem ment tönkre a vasalástól a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

Szerintem is jó volt. Nem ment tönkre a vasalástól a hajam.

papucsallatka

2015. június 5.

szerintem hasznos! nem ragad tőle a hajam, jó illatú és nem érzem hajvasalás után sem károsodottnak a hajamat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

asztromélia

2014. október 6.

Új csomagolása van már. Kicsit vacilláltam a fújkálós és közte, de ő győzőtt, azzal a reménnyel, hogy a krémet könnyebben tudom oda felvinni ahova akarom, mintha fújkálnék. Este mosok hajat, a nedves hajvégekre (fül alatt) felviszem ezt a krémet, majd szárítás, és reggel szoktam kivasalni, akkor már nem kenek rá többet. Egyenesebbre tudom vasalni hajam és tovább úgy is marad (nedves időben is), mint mikor nem használtam ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

csilluu95

2014. február 5.

Először ajándékba kaptam, és nagyon megszerettem, már többször is újravásároltam. Imádom az illatát, 2-3 nap után is még érződik. Tényleg nagyon puha lesz tőle a haj. Hajmosás után, hajszárítás/vasalás előtt használom, és sokkal tovább marad egyenes a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Xylose, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.