L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. szeptember 27.

Kategória:   Hajformázók

rockroka

2015. április 27.

Nem vált be. Kemények és összeragadtak lettek tőle a fürtjeim, elmaradt a természetes hatás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Demonshadow

2014. február 4.

Kipróbáltam, de sajnos nem volt az igazi. Az én hajam túl kopogós lett tőle, magyarul úgy fixált, mintha két kiló lakkot fújtam volna rá, ráadásul a göndörség is elmaradt, pedig alapvetően szép hullámos hajam van. Sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

TijuMK

2014. január 8.

Régi kis barátom, már kb 5éve megvan :) tudom, tudom már ki kéne dobni, de semmi baja az illata ugyanolyan és a hatása is. Bár én hajsütővasazás előtt rakom a hajamra, és így 3-4 napig ugyanolyan szépek a loknijaim, nem keményíti meg túlságosan, de persze merevít kicsit. Ha elfogy (ami nem valószínű mert egy évben max 10szer ha göndör a frizurám) akkor biztos újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

love_cinderella

2013. december 11.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg. Nekem inkább egyenesítette a hajam mint göndörítette.. ha csak hullámos hajat akarok tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 11.

Dancy08

2013. október 4.

Régebben használtam ezt a habot és megvoltam elégedve vele ez után taftot vettem most pedig got2b göndörítő habot ami azt hiszem Mo-n nem kapható, pedig nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Juvi

2012. augusztus 14.

Rendezettebb lett tőle a hajam, mint amilyen szokott lenni, de nagyon kiszárította. Drága, állatokon tesztelt. A dm gyárt sokkal jobb göndörítő habot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Pipacs

2012. július 21.

Száraz lesz tőle a haj és ragacsos. És van, ami jobban göndörít ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Száraz lesz tőle a haj és ragacsos. És van, ami jobban göndörít ennél.

katesz

2012. április 19.

Nem tudjátok hol lehet kapni? Korábban DM, Rossm-ban vettem, de most nincs egyikben sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 19.

Ria13

2011. július 11.

Volt ennek egy régebbi változata is, azt már sehol nem lehet kapni, pedig sokal jobb volt a minősége: kevésbé szárította hajamat és jobban be is göndörödött tőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.