L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2011. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolás

Fixálja a frizurát és ápolja a hajat. 3 fontos ásványi anyag az egészséges hajért és élénkebb frizuráért. 24 órán át tartó fixálás, nem ragad és nem hagy nyomot.

Zuzupet

2012. április 15.

Én a hajformázó krémjét próbáltam,ami ugyanígy néz ki,mármint a doboza .A korházba kötöttem ki tőle!Csalánkiütés,torokdagadás!Szteroidos krém ,Metypred gyógyszer(szteroid)+allergia gyógyszer!Szörnyű!!!!Anyukám megúszta kalciummal, a kiütései visszahúzódtak!Ha tehetném mínusz 20-at adnék neki!!MÉREG!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 15.

Lokin

2012. január 4.

a legjobb zselé amit eddig használtam, nem ragad és tartást ad a hajnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 4.

a legjobb zselé amit eddig használtam, nem ragad és tartást ad a hajnak!

yoko95

2011. május 23.

Az eddig kipróbáltak közül a legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 23.

Az eddig kipróbáltak közül a legjobb

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Calcium Gluconate

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.