L'Oreal Paris

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: Ashmatiii, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Önbarnító spray

• minden bőrtípuson természetes hatású
  • nem színezett
  • rendkívül széles spektrumú mikrodiffúzió permetezővel van ellátva
  • nem kell dörzsölni
  • nem csíkozódik
  • nincs jellegzetes önbarnító szaga

Zsanka00

2018. január 8.

Napokon keresztul olvasgattam itt a velemenyeket, melyik onbarnitot vasaroljam, ugyanis jo par eve nem hasznaltam ilyesmit, elotte pedig mar mindegyiket kiprobaltam a piacon persze egyik sem valt be... Ma betipegtem a Mullerbe, hogy hat akkor ezt a csodat most kiprobalom hisz odakat zengtek itt rola... El kell, hogy keseritsek mindenkit, pont ugyanolyan ez is mint a tobbi... Eloszor jo illata van, majd ahogy aktivalodik az onbarnito jon a tipikus szag, foltos is lettem pedig radiroztam es nagy odafigyelessel kentem magamra es a termeszetestol igen messze van a szinem... Meg jo, hogy tel van, igy csak az arcomrol kell lekaparni a tobbi raer lekopni, de ma azt hiszem nem megyek utcara... Tipp:aki megis erre vetemedne a mullerben van ugyanebbol a tipusbol onbarnito kendo 2db/699.- jobb verzio mintha 4500-ert megy a kukaba...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

missorsi

2017. május 17.

A testápoló változata van meg, de nekem ez a legjobb amit eddig próbáltam! Nem sárgás, szép bronzos barna színt ad 2-3 használat után, elég tartós is. Könnyű eldolgozni, nem foltos, csíkos, felkenéskor valóban nincs az a tipikus önbarnító szag, pár óra múlva azonban a barnulás befejeztével megjön.. De egy zuhannyal könnyen orvosolható. Az ára elég borsos, Müllerben 4500 Ft ami kb 1-2 hónapig elegendő, de én azt mondom megéri, nagyon sokat kipróbáltam már és a legtöbb használhatatlan, borzalmas sárga és lehetetlen egyenletesen eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Maja92

2016. április 3.

Imádom! Régebben jártam szoliba tavasszal de már nem szeretnék, viszont egy kis szín jól jönne, így megvettem ezt. Szép egyenletes barnaságot lehet vele elérni, sokkal jobb mintha krémet használnék. Nekem tetszik ez a porlasztó fej, szerintem jobban szétszórja a barnító anyagot mint egy sima spray. Az ára elég húzós a mennyiséghez képest, de ezért nem vonok le csillagot. Kuponnal a Müllerben megéri megvenni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Ashmatiii

2015. szeptember 6.

Csatlakozom az elottem szolohoz, valoban semmi extrat nem tud a porlaszto fej. Viszont a termek jo. Egyenletesen felviheto (en kezzel el szoktam kenni azert), nem leszel sarga es tartos. Egyenletesen kopik, nem foltokban. Nincs eros, zavaro illata es nagyon gyorsan megszarad a boron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

sephora

2014. szeptember 6.

Az önbarnító krémeim felvitele nem mindig sikerül tökéletesre, emiatt gondoltam, hogy a spray könnyebben kezelhető, szebb eredményt ad.
A Sundance spray szinte semmi színt nem csinált rajtam - biztos voltam benne, hogy a drágább árfekvésű termék nem fog csalódást okozni.
Valóban így is lett! Ha jól emlékszem 3600Ft körül vettem a Müllerben, nem olcsó cucc. Az eredménnyel meg vagyok elégedve, nem lettem sárga, a szaga tűrhető, elég tartós is! Viszont a hiper-szuper porlasztó fej szerintem semmit nem ér. Nem porlaszt jobban, mint más hagyományos fej (szerintem).
Bátran ajánlom, valóban jó termék! Szép, egyenletes színt ad, de ehhez a bőrt is megfelelően elő kell készíteni radírozással és előhidratálással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.