L'Oreal Paris

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ragyogást fokozó gyengéd arctisztító tej. Megtisztítja a bőrt a sminktől és a szennyeződéstől miközben ragyogóvá varázsolja a bőrfelszínt.

ssteff15

2016. május 13.

Sajnos úgy érzem csak kidobtam az ablakon a pénzt. A sminket abszolút nem akarja lemosni, túl híg, az illata szörnyű, az én bőrömet szárítja. Hamar túladtam rajta, nem tudtam elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

senskin

2015. december 25.

Jó kis termék ez, kisebb tüskékkel.

Tisztít, de kissé csípi a szemet.
Dől belőle az alkoholszag;
Ez zavar és az illata nem tetszik. Tényleg folyós....
Ettől függetlenül jól tisztít!

Micellás vízzel még végimegyek utána az arcomon és nekem így bevált. de azért még más tejek után is nézek....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 25.

Jó kis termék ez, kisebb tüskékkel.

Tisztít, de kissé csípi a szemet.
Dől belőle az alkoholszag;
Ez zavar és az illata nem tetszik. Tényleg folyós....
Ettől függetlenül jól tisztít!

foxinthebox

2015. április 16.

szerintem borzalom :( a szemsminket nagyon nagyon nehezen hozza le, sok kell belőle, emellett csíp is. arcra jó lehet annak, aki nem feltétlenül friss érzetre vágyik, nekem személy szerint arra sem jött be. viszont legalább nem szárít, nem feltétlenül kell utána hidratálni, ha éppen lusták vagyunk..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Sarika18

2015. április 15.

Az elején nagy csalódás volt, rettentően csípte a szememet. Azóta úgy használom, hogy a szememet egy másik márka sminklemosójával tisztítom meg, aztán jöhet ez az arc többi részére. Kézzel szoktam felkenni, majd vattával letörölni, szépen leszed mindent, és tisztít is. Egyetlen hibája, hogy szemre nem tudom használni, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 15.

Norel

2015. március 27.

Nekem csalódást okozott, ahhoz képest, hogy L'Oréal, többet vártam tőle. Szerencsére féláron vettem, így kevésbé bántam meg. A sminket ugyan lemossa, de a szemhéjtussal és a szempillaspirállal nehezen birkózik meg, ráadásul borzasztóan csípi a szemem. Az 500 forintos kétfázisú Balea sminklemosó is simán túlszárnyalja ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

B.Enci

2015. február 8.

A Rossmannban jutottam hozzá féláron gondoltam ennyit megér. Amit már tudok,hogy egyáltalán nem csípi a szemeimet,sem az arcom.Az illata nagyon kellemes. A tus leszedése kicsit nehezen ment neki, de végeredményben sikerült letisztítanom az arcom vele. Az 50%os árat teljesen megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

szonia

2014. november 25.

Nekem bejön a textúrája és az illata is, sminket egész jó leszedi (bár én sosem használok vízállót). Párszor már újravettem, alapvetően bevált, bár semmivel sem látom szebbnek az arcbőröm a használatától mint korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 25.

Nena

2014. augusztus 7.

Nagyon nem. :( Iszonyatosan csípi a szemem, pedig figyelek, hogy ne kerüljön túl sok a vattára (és hogy csukva legyen a szemem :D). Ajándékba kaptam, de hosszú idő óta ez lesz az első termék, ami félig tele a kukában fogja végezni, pedig utálom a pazarlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Tündér9

2014. július 3.

Karácsonyra kaptam, és még mindig bőven van benne, sokáig elég. Leszedi a sminket és hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

NiDDA

2014. május 31.

Nem pont őt szerettem volna, illetve nem pont ilyen terméket, de kezdek megbékélni vele. Csak annyi ragadott meg benne a polc előtt, hogy sminklemosó. A tejet mögé írhatták volna.
Egyébként nem rossz, a sminket leszedi, nem irritál, nem szárít, de nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó segédanyag