L'Oreal Paris

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Csucsundra, az összetevőket feltöltötte: Flederkatze, Módosítva: 2013. június 7.

Kategória:   Hajápolók

Hővédő, regeneráló tej nagyon igénybevett hajra.

Hőre aktiválódó hatóanyagai segítik a hajszálak regenerálását, védelmét, valamint megkönnyítik a hajszárítást.   Amidocell technológia: A hajszerkezetet erősítő Incell molekula és a kontrollért felelős keményítők együttes munkája. A haj regenerált érzetű lesz, rugalmassá és könnyen formázhatóvá válik, mely hatás hosszan tart- akár 5 mosáson át.

Kiszerelés: 150 ml

dvivcsi3

2016. március 10.

En ajandekba kaptam, de sajnos mar elhasznaltam es azota sem talalok ilyen bazsamot:( imadtam!! Naponta vasalom a hajam es nagyon selymes, puha lett tole. Az illatat is szerettem, kellemes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

Babooca

2015. október 23.

Volt ilyenem, de nem volt semmi extra. Elfogyott és azóta sem vettem újra. Nem volt akkora nagy szám, hogy újra ennyi pénzt kiadjak érte. Tudják a drogériás testvérkéi is ugyanezt töredékáron. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

timeej

2015. augusztus 3.

Régóta használom, nekem nagyon tetszik. Fényes, puha utána a hajam. Ha sokat rakok tud zsírosítani, de azért ebből nem kell három kiló a hajra, kis mennyiségben is érezteti a hatását. Nem a legolcsóbb, de valóban kiadós, még hosszú hajra is. Én az illatát is szeretem. Nem vasalom már sűrűn a hajam, de vasalás után is puhának érzem, nincs töredezett hajszálam, pedig rég volt már vágatva.

UD.: Még mindig van belőle és még mindig használom előszeretettel. Általában felváltva alkalmazom egy másik L'oreal termékkel és teljesen meg vagyok velük elégedve. Nem töredezett a hajam, pedig nem sűrűn járok fodrászhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Ez is nagyon kiadós termék. Ha eszembe jut használom, de nem az a fajta, ami nélkül nem lehet élni. Jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

chanelbaby

2014. június 1.

Tegnap vásároltam meg az Árkádban lévő Klier fodrászatban, főleg az itteni pozitív vélemények miatt. A hajam hosszú platinaszőke már-már fehér és nyilván nagyon sérült a sok szőkítés-festéstől. A termékcsaládból a sampont és a hajpakolást már régóta használom és remélem ez is jó lesz. Ma hajmosás után használtam először és kicsit többet vártam tőle. Az illata számomra nem kellemes de nem is zavaró mert nem marad a hajban ez a mű illat. Ami pedig a hatását illeti: pozitívum hogy nem nehezíti el a hajat, nem látszanak a hajvégek töredezettnek és puha tapintású lesz a haj. Viszont nekem nagyon szöszös maradt a hajam hajszárítás után ami meglepő mert általában a ki nem öblítendő pakolásoktól egyenes és sima lesz.
1 hónap után visszajövök véleményezni hogy hosszútávon milyen hatása van, de így csak 4.

Update: Lassan egy hónapja használom de nekem sajnos nem vállt be:( A hajam a mosást követő napon puha és egészségesnek látszik, de másnapra teljesen "kimegy" a hatása. Ilyen száraz talán még soha nem volt a hajam, elképesztően nehéz kifésülni arról nem is beszélve hogy hogy néz ki... Nagyon sajnálom mert sok reményt fűztem hozzá, talán egy egészséges hajon károsodás megelőzésképpen használható de száraz,roncsolt,szőkített hajra nem ajánlom!!! Így le kell pontoznom 2/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Svetlana

2013. július 1.

Nem vasalom a hajam, viszont a sok szőkítéstől törik a vége. Ez a cucc helyretette. finom az illata, könnyen kezelhető és használ! Drága, de 1 évig elég, mert kevés kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 1.

amt54

2013. március 29.

Hajmosás után szoktam tenni a hajhossz alsó felére. Ezután vagy megszárítom - ekkor is védi a hajat a hőtől, vagy csak hagyom levegőn megszáradni az egész hajamat. Utána pedig vasalás. Én csak hajmosás után használom, a hajvasalások előtt nem teszek külön. (nekem így vált be)

Szárazon is használtam már, de akkor tényleg hagyni kell hogy kimenjen a nedvesség a hajvégekből, különben kezelhetetlen lesz. Ha így szeretnéd, szárazon, akkor bekened a végét, 2perc hajszárítás és vasalhatod is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

amt54

2013. március 28.

Ajánlom azoknak, akik gyakran vasalják a hajukat. Tényleg nagyon sokáig elég egy tubus, az illata 10/10, és éppen csak a hajvégekre kell belőle egy kis mennyiség. Nekem fodrász ajánlotta, és a termék tényleg minden tekintetben kifogástalan. Csak jót tudok róla mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

Csucsundra

2013. március 2.

Hajas fodrászkellék boltjában is kapható, Retek u.12., én itt szoktam vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

Csucsundra

2013. február 26.

A lehető legszuperebb, kimosást nem igénylő hajápoló termék, amit valaha használtam. Az összes spray, krém elbújhat mögötte, pl a közkedvelt Gliss Kur spray-k hatása kb. "sima víz" emellett. Ugyan nem nagyon szeretem sok mesterséges kozmetikum használatát, de ezt megengedem magamnak, mert nem ér a fejbőrhöz, másrészt, mivel átmenetesre festett hajam van és a vége a legvilágosabb, remekül újraépíti a kiszáradt szőkített hajvégeimet. Tényleg a következő mosásig tart a hatása és szárítás után selymes lesz tőle, mindezt úgy, hogy abszolút nem nehezíti el és nem zsírosítja feleslegesen a hajat. Sajnos az ára is mutatja, hogy valóban profi termék, 4 ezer Ft felett van, de csak egy mogyorónyi mennyiség kell, így elég sokáig elegendő. Függő lettem!:) Szerintem aki kipróbálja, nem szívesen fogja lecserélni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2