L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kitkat.0810, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket az arcról és szemről, még tartós smink esetén is. A tökéletesen tiszta és kiegyensúlyozott bőr, sima és egységes, nem ragad.

Parfuwoman

2018. június 8.

Télen érdemes leginkább használni ,még anyukám javasolta,hogy az arclemosó tejek nem szárítják úgy a bőrt ,s igaza volt. Ilyenkor nyáron szinte mindegy,de télen a micellás víz nagyon szárít . Az olajos Garnier-s micellás lemosóval váltogatom,s meg vagyok elégedve . Kíméletes ,szépen tisztít és nem húzódik a bőr. Féláron vettem kiárusításon,s jól tettem ,ujravevos .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

neakardtudnihogyki

2015. október 18.

Leszedi a sminket szépen, de nekem a homlokom problémás és sajnos ha arckrémet használok rá bezsírosodik ( tőle is) ha tonikot akkor meg kiszárad ördögi kör.. :-) Csodát nem művelt az arcommal sajnos!
Még mindig van belőle, de micellás vizet használok tisztisára mert egyszerűbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

Még mindig van belőle, de micellás vizet használok tisztisára mert egyszerűbb.

Keesia

2015. június 18.

Könnyedén, dörzsölés nélkül távolítja el a tartós sminket, ha szembe kerül kicsit csíp (melyik nem?!), de nem irritálja a bőröm, nem hagy zsíros érzetet maga után, és viszonylag kevés kell belőle, úgyhogy sokáig elég lesz. Elégedett voltam vele nagyon, aki a krémes lemosókat szereti, biztosan szeretni fogja, de a micellás vizek azóta lepipálták. Amikor újra tettem egy próbát az ilyen lemosókkal, megbántam. Sokkal egyszerűbb, "tisztább" a micellás vizek használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

k.monika0126

2015. január 19.

Én nagyon szeretem, minden nap használom, tökéletesen eltávolítja az összes sminket az arcomról és nem hagy zsíros réteget utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

dinnyus

2014. július 4.

Szerintem szuperül leszedi még a legtartósabb sminket is, finom illata van és utána friss és üde érzetet hagy a bőrömön :) évek óta ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

kacsork

2014. május 26.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Leginkább a szemfesték eltávolítására használom, arra tökéletes: dörzsölés nélkül, kis mennyiséget használva is nagyon jól leviszi még a vízálló festéket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Cs.Imola

2014. május 22.

Már kb. 1 éve naponta használom ezt a terméket sminklemosásra és még megvan a fele. Nekem bevált, nem irritálja a szemem és a vizálló szempillaspirált is szépen leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

ribizlicukor

2013. szeptember 11.

Én kb. már egy éve használom minden este smink lemosására, és még mindig elégnek gondolom kb. 2-3 hónapra. Nekem semmilyen problémám nem volt vele, sőt, kifejezetten szeretem, mert nem kell sokáig dörzsölgetnem vele a sminkeket, hogy leszedje, pedig általában vízálló spirált, szemceruzát, szemhéjtust szoktam használni. Én teljesen elégedett vagyok vele, egy dolog miatt kap csak 4 csillagot: használat után kicsit zsíros érzésű utána a bőröm, ezért tonikkal át szoktam törölni, de tekintve, hogy a sminklemosókat is illik lemosni az arcról alap esetben, ezért ez nem jelentős gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

HannaManna

2013. július 28.

Én ezt a terméket inkább tonikként használom mert erre a szerepre tökéletes.Pár nap után napi 1-szer,2-szeres használat után tényleg nagy változást tapasztaltam az arcomon.Szerintem én feltétlenül újra venném.1200 forint tényleg egyáltalán nem nagy összeg és teljesen megéri.Bár sminklemosónak egyáltalán nem jó de csak emiatt a tény miatt kap egyel rosszabb osztályzatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

Lillcsike

2013. július 13.

Nem szerettem igazán, még jó, hogy kuponnal vette féláron. A sminket nem igazán szedi le, a bőröm is nagyon fura tapintású volt utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol