L'Oreal Paris

Ár:   1666 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztii., Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten száraz és érzékeny bőr számára kifejlesztve: hatákonyan tisztít és óvja a bőrt. Egy lépésben tisztítja az arcbőrt és távolítja el a sminket az arcról és a szemről. Alkoholmentes kímélő összetétel CeramidTM-dal, hogy hidratálja és nyugtassa a bőrt.

szaboka79

2013. november 1.

Szintén kuponnal vettem, amúgy elég drága. Viszont jó is, úgyhogy megéri az árát! Tökéletesen leszedi a sminket, a szempillaspirált is, nem zsíros hatású, nem is szárít, kellemesen hidratál, jó az illata. Megkedveltem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

magnes

2013. augusztus 18.

Csak utazáshoz/nyaraláshoz használok kendőt, most azért esett erre a választás, mert félárú kuponom volt hozzá, de utólag nagyon örülök neki. Elég nagyok és elég nedvesek a kendői, lehozzák a sminket is, a bőr pedig friss, tiszta lesz utána, az esti krémet is jól felveszi. Szóval nekem nagyon tetszik, utazáshoz a jövőben csak ezt fogom venni, akár teljes áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Laura

2013. július 20.

Féláron vettem DM kuponnal de még így is drága. 1400ft-ért biztos h nem venném meg.
Egyébként nekem bevált, az eddigi legjobb arctisztító kendő amit használtam, de még jobbat vártam el tőle, amilyen drága...
A sminket teljesen eltávolította, nem maszatol, és kíméletes. Illata jó, a bőrömet nem irritálja. Használat után kellemes érzésű a bőröm és érzem hogy ápolt, üde. Csak az ára miatt adok négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

dorisz13

2013. május 21.

Ez a kedvenc arctisztító kendőm. A sminket és a szennyeződéseket maradéktalanul leszedi, és egyből érezni, hogy friss lesz a bőr. Én nyáron, főleg tömegközlekedés után is használom. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

vicacat

2012. szeptember 27.

A sima lemosót nagyon nem szeretem már, de ezek a kendők nagyon jók, mindig tartok itthon belőle. Amikor akciós valahol (általában DM-ben) akkor szoktam betárazni. Néha van, amikor nem lenne kedvem sminklemosóval bajlódni, akkor mindig ehhez nyúlok. Ráadásul hajfestésnél is jó szolgálatot tesz, az arcom különböző pontjairól is ezzel szoktam eltávolítani a fekete hajfestéket:) Az ára miatt 4 csillag csak, amúgy 5:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

gabci1984

2012. augusztus 11.

Nagyon elegedett vagyok vele, csak persze nem olcso.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Nagyon elegedett vagyok vele, csak persze nem olcso.

adra

2012. július 2.

Drága, viszont hatásos, csak nincsenek túlságosan átitatva a lapocskák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Drága, viszont hatásos, csak nincsenek túlságosan átitatva a lapocskák.

Schildi

2012. április 8.

Nagyon sokaig ezt használtam, nagyon elégedett voltam, de az ára miatt lecseréltem a Bebe-re...-ami ugya iylen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Anett

2012. február 21.

Sajnos nem számít olcsónak ebben a termékkategóriában, de legalább ár-érték arányban van. Jó az illata és kiválóan letisztítja az arcomat sminkkel együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

szappanka

2012. február 15.

imádom! finom az illata, nem túl nedves, nem túl száraz, hatékonyan tisztít, és a bőröm nem húzódik utána. tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.