L'Oreal Paris Triple Active Nappali Hármas Hatású Hidratáló Krém Száraz és Érzékeny Bőrre

L'Oreal Paris

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivitrius, Módosítva: 2016. április 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

1. Hidratál: Összetétele glicerinnel gazdagított, hogy segítse a bőr hidratáltságát.
  2. Véd: E-vitaminnal gazdagított, hogy segítsen harcolni a szabadgyökök ellen, amelyek a korai bőröregedés legfőbb okozói. UV-szűrőt tartalmaz, hogy védje a bőrt az UV- sugarak káros hatásaitól.
  3. Nyugtat: Ceramid és B5 vitamin, hogy segítsenek a bőr védelmének helyreállításában és tartós komfortérzetet adjanak a bőrnek.

Könnyű állag, mely gyorsan beszívódik.

Candy21

2017. február 24.

Nem rossz nagyon könnyű állagú gyorsan beszívódik szeretném de az összetevői nem a legjobbak sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Zsani2017

2017. február 10.

Egy időben használtam a gél fajtát, ami nagyon jó volt.Télen mindig lecseréltem a krémre, mert arra időszakra kevés volt.
Ettől függetlenül nem biztos, hogy újra venném az összetevők miatt.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Ettől függetlenül nem biztos, hogy újra venném az összetevők miatt.:(

Banszky

2016. július 26.

Évek óta ezt használom a száraz,érzékeny bőrömre. Nem túl zsíros és akár smink alá is felkenhetem. Illata friss,nőies,finom. Az állaga is nagyon bejött,nem lett tőle pattanásom,nem tömíti el a pórusaim,mint a legtöbb száraz bőrre való sűrű kence.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

trisztan

2016. február 22.

Valami nagy akcióban (kuponok és társai) vettem fél ár körül, mondván egynek jó lesz. Hát az is marad, nem újravevős. Pedig nem okoz problémát, először kicsit fura volt az állaga, olyan nehéz a bőrnek, de ezt megszoktam egy idő után. Mégsem érzem azt, hogy többet tenne a bőrömmel, mintha ha egy sajátmárkás, 500 ft-os sima hidratáló krémet kentem volna fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 22.

justagirl98

2016. január 24.

Ezzel az arckrémmel teljesen megvagyok elégedve. Nagyon puha lesz tőle a bőröm és szerintem az illata is kellemes. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

VandaCsapo

2016. január 5.

hidratálni nem rossz de ha kicsivel többet is teszek fel akkor nagyon fényes lesz a bőröm.
alapozó alá sem ajánlom igazan.
többet vártam tőle, ez egy eléggé gyenge krém.
valószínűleg ezért is ilyen olcsó.
csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

alapozó alá sem ajánlom igazan.
többet vártam tőle, ez egy eléggé gyenge krém.
valószínűleg ezért is ilyen olcsó.
csalódás

kovacsrekaa

2015. november 15.

Erdekes egy arckrem. Szettben vettem micellas vizzel 2600 forintert, ebbol meg le is jott 25% kedvezmeny igy lett 2025 forint a vege, ami nagyon jo. Reggeli arcmosas utan feszul a borom, vekonyan kenve nagyon jol hidratal. Ha sokat teszek fel akkor nagyon zsiros lesz a borom. Viszont az osszetevok katasztrofalisak... Tehat erzekeny borre egy ilyen agyon illatositott kremet kesziteni a legrosszabb otlet. A benne levo parfum irritalja a bort, ettol lesznek a pattanasok vagy eppen ezert csip... El fogom hasznalgatni, ha mas nem kezkremkent..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

danna113

2015. november 10.

Nekem teljesen bevált. Egy pattanást sem hozott elő, egész nap szépen hidratál, könnyen beszívódik reggel, az arcom sem fényesedett át annyira mint máskor. Az illata, állaga, ára is korrekt. Szerintem megtaláltam a tökéletes krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

MissC

2015. október 5.

Többet vártam ettől a hidratálótól, hiszen L'Oreal, de úgy tűnik, hiába a márka... Nemsokára elfogy, és azt hiszem, más után fogok nézni. Nem rossz, de nem igazán vettem észre, hogy hosszú távon hidratálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

abigel96

2015. szeptember 20.

Nagyon száraz a bőröm, de ez a krém egész napra hidratálja. Hamar beszívódik, de marad egy filmes réteg, amitől sokáig puhának érzem a bőröm. Nem feszül, nem húzódik. Nekem bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol
Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Shorea Robusta (Saltree) Seed Butter, Stearyl Alcohol, C13-14 Isoparaffin, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Panthenol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Poloxamer 338, Sucrose Cocoate, Laureth-7, Xanthan Gum
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Laureth-7, Xanthan Gum
Illatanyagok: Linalool, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hydroxycitronellal, Lyral, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Myrtrimonium Bromide, Benzyl Alcohol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó segédanyag

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.