L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: carissima, az összetevőket feltöltötte: Biu, Módosítva: 2015. május 27.

Tökéletes fedés csíkok és hibák nélkül. A Loreal első, hengeres alapozója. Az egyedülálló henger applikátor, problémamentesen viszi fel a pont megfelelő mennyiségű sminket. A rugalmas applikátor követi az arc vonalait és a könnyű formulát egyenletesen oszlatja szét.

tittus

2013. június 24.

Nagyon jó ez a hengeres megoldás :). Én is az Ázsiában szereztem be, mivel égen-földön drogéria-szinten sehol sem találtam. Golden beige árnyalat van meg, nyárra ideális szín. A fedése nagyon jó, az állaga krémes, mégsem csillogó a finise. Nem is teljesen matt, de nem is baj, mert nem lesz poros és maszkos a végeredmény. A henger nekem nagyon tetszik, könnyű vele felvinni az anyagot, és egyenletesen el is lehet oszlatni, természetes lesz az eredmény. Nagyon jó ez a kompakt kiszerelés, könnyen hordozható, és utazáshoz is ideális. Tartósság szempontjából nekem egy napot kibír, bár napközben újra kell púdereznem, mert átfényesedik (bár gyanítom, ebben a mostani 40 fokos hőség is közrejátszik -.-, télre viszont nagyon jó lesz). Ahogy láttam, egész sok árnyalat van belőle, csak ki kell fogni az ÁC-ben :D. Nekem bevált, jobb, mint a Mat Cashmere, úgy érzem, én is el fogok használni belőle legalább ötöt :D. Viszont azt nem tudom még, mennyi időre elég mindennapos használat mellett, de majd update-elek :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

Manocska86

2013. március 22.

Körülbelül az ötödiket veszem, egyszerűen imádom! Tökéletesen fed, nem zsírosodik tőle a bőröm (ami a BB krém használatakor nem volt elmondható...), könnyű felvinni és eldolgozni. Túlzás nélkül, a legjobb alapozó, amit valaha vettem!! Örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

blanchee

2012. november 10.

Ez egy eléggé jó fedésű alapozó, én anno az ázsia centerben szereztem be. A tartóssága rendben van, zsíros bőrön is megállja a helyét. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Biu

2012. március 18.

Valóban igaz a tökéletes fedés, nagyon erősen fed, amikor problémásabb volt a bőröm, ez volt az egyetlen mentsváram. A görgővel sokkal kevesebb terméket tudunk felvinni, nem vész kárba egy csepp sem, egyedül az orrnál nehezebb eldolgozni, de ott kézzel rá lehet segíteni. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Emolliensek: Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77492

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kaolin 0 0