L'Oreal Paris

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillacc, Módosítva: 2014. március 20.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Hosszantartó pirosító.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

jibjab

2021. április 17.

Update: Már 3x vettem újra ugyanazt a színt, mert hűvös, rózsaszínes, enyhén csillogó árnyalatot kerestem és ez tökéletesnek bizonyult. Az összetevőit eltekintve nem tudok rosszat mondani róla. Nekem kb 1-1 1/2 évig kitart mindennapos használat mellett. Az ecsetét csak akkor használom, amikor úton vagyok, napközben nem nagyon igényel kiigazítást, mert elég tartós, de ha frissítem a sminkem, akkor is megteszi az ecset, reggel viszont a Clinique pirosító ecsetével viszem fel. Természetes, jól építhető, nem pereg, nem fakul, nem krétaszerű és nem ül bele az apró ráncokba. Most a Benefit Rockater pirosítóját használom, de az nagyon drága és rémes illata van, bár a bőrön gyönyörű, egy fokkal selymesebb mint ez a pirosító, így ara jutottam, hogy ha az elfogy, akkor ehhez fogok visszatérni, mert eddig ez vált be a legjobban a mindennapokra. A Ture Match alapozót és púdert használom, ez a pirosító remekül passzol hozzájuk állagát tekintve.

Nekem 340-es van. Tökéletes szín, nagyon természetes, enyhe csillogást ad, kiemel. Kellemes az állaga és jól lehet vele dolgozni. Én azt szeretem, ha nem látszik, hogy van rajtam pirosító csak egy kis ragyogást és leheletnyi színt ad. Tökéletes ilyen szempontból, de azzal a rengeteg parabénnel, amivel telenyomták nem vagyok kibékülve. Anélkül ez lenne maga a tökény, mert tükör is van benne és egy kis ecset így napközben is jól használható, buliba is vihető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 17.

sminkbenmas

2020. december 20.

Tartós, nem pereg, finom, fehér bőrön is jól mutató színei vannak. Én a 120-as rose santal/sandalwood link-et használom, nagyon szép, hideg rózsaszín szín. Az ecset eléggé felejtős, bár ha úton vagyok, az is megteszi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 20.

leili

2019. október 12.

Nekem már egy másik (négyzetes) kiszerelésben van meg, de ugyanígy le blush a neve..120 Sandwood pink egy nagyon szép rózsaszínes-barackos árnyalat apró aranyszemcsékkel. Jól pigmentált, de az én hófehér bőrömön sem lehet “túltolni” szerencsére. Az ecsetje szerintem inkább egy cipőkefére hajaz, de ha nincs más, elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

roszy

2019. október 4.

Jó a színpaletta, minden bőrszínre megfelelő. A hozzáadott ecset nekem bevált, egyenletesen fel tudom vinni az arcra. Tartós, nem kell utána dolgozni, egész napot kibír.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Titi1991

2019. szeptember 11.

Ecsete borzasztó ezért a mínusz egy csillag. Tartós, szépen felvihető, tökéletes szín!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Redrosebunch

2019. április 7.

Már úgy három éve csak ezt használom. Felváltva a 145 és 165 színeket. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, tartós, szépek a színei és az állaga is nagyon finom. Nekem napi használat mellett is elég kb. fél évig. Az ecsetről nem tudok nyilatkozni, mert a sajátomat használom hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

barczazita

2018. október 25.

Egy csillagot muszáj levonnom az ecset és a tükör miatt, de a termék kiváló. Szépen fed, fennmarad és alig tud elfogyni. Normál áron lehet, hogy nem venném meg, glamour napokon vettem talán féláron, így teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

bednem

2018. október 16.

Szinte sosem fogy el.
Most is csak azért cserélem le, mert legalább 1 éve megvan ideje frissíteni.

200 kódost használom.
Jól fed, szép szín.

A hozzá tartotó tükőr és ecset viszont használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 16.

Szinte sosem fogy el.
Most is csak azért cserélem le, mert legalább 1 éve megvan ideje frissíteni.

200 kódost használom.
Jól fed, szép szín.

A hozzá tartotó tükőr és ecset viszont használhatatlan.

aneeco

2018. augusztus 13.

Gyönyörű szín, szép fedés, egész nap a helyén marad. :) A pirosítók pirosítója!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Gyönyörű szín, szép fedés, egész nap a helyén marad. :) A pirosítók pirosítója!

Hannah11

2017. június 15.

Én teljesen elégedett vagyok vele.
A 145-ös árnyalat van meg,ami csodaszép.
Egész nap a helyén marad ,és hát ez a lényeg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Én teljesen elégedett vagyok vele.
A 145-ös árnyalat van meg,ami csodaszép.
Egész nap a helyén marad ,és hát ez a lényeg.

Antioxidánsok: Zinc, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.