L'Oreal Paris

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillacc, Módosítva: 2014. március 20.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Hosszantartó pirosító.

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

leili

2019. október 12.

Nekem már egy másik (négyzetes) kiszerelésben van meg, de ugyanígy le blush a neve..120 Sandwood pink egy nagyon szép rózsaszínes-barackos árnyalat apró aranyszemcsékkel. Jól pigmentált, de az én hófehér bőrömön sem lehet “túltolni” szerencsére. Az ecsetje szerintem inkább egy cipőkefére hajaz, de ha nincs más, elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

roszy

2019. október 4.

Jó a színpaletta, minden bőrszínre megfelelő. A hozzáadott ecset nekem bevált, egyenletesen fel tudom vinni az arcra. Tartós, nem kell utána dolgozni, egész napot kibír.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Titi1991

2019. szeptember 11.

Ecsete borzasztó ezért a mínusz egy csillag. Tartós, szépen felvihető, tökéletes szín!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Redrosebunch

2019. április 7.

Már úgy három éve csak ezt használom. Felváltva a 145 és 165 színeket. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, tartós, szépek a színei és az állaga is nagyon finom. Nekem napi használat mellett is elég kb. fél évig. Az ecsetről nem tudok nyilatkozni, mert a sajátomat használom hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

barczazita

2018. október 25.

Egy csillagot muszáj levonnom az ecset és a tükör miatt, de a termék kiváló. Szépen fed, fennmarad és alig tud elfogyni. Normál áron lehet, hogy nem venném meg, glamour napokon vettem talán féláron, így teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

bednem

2018. október 16.

Szinte sosem fogy el.
Most is csak azért cserélem le, mert legalább 1 éve megvan ideje frissíteni.

200 kódost használom.
Jól fed, szép szín.

A hozzá tartotó tükőr és ecset viszont használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Szinte sosem fogy el.
Most is csak azért cserélem le, mert legalább 1 éve megvan ideje frissíteni.

200 kódost használom.
Jól fed, szép szín.

A hozzá tartotó tükőr és ecset viszont használhatatlan.

aneeco

2018. augusztus 13.

Gyönyörű szín, szép fedés, egész nap a helyén marad. :) A pirosítók pirosítója!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Gyönyörű szín, szép fedés, egész nap a helyén marad. :) A pirosítók pirosítója!

Hannah11

2017. június 15.

Én teljesen elégedett vagyok vele.
A 145-ös árnyalat van meg,ami csodaszép.
Egész nap a helyén marad ,és hát ez a lényeg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Én teljesen elégedett vagyok vele.
A 145-ös árnyalat van meg,ami csodaszép.
Egész nap a helyén marad ,és hát ez a lényeg.

nikolett00

2017. május 13.

165 Rose Bonne Mine árnyalata van megegyszerűen töéletesen passzol hozzám. Nem használok állandóan pirosítót, de fontosabb alkalmakra tökéletes. Imádom használni, tartós, szép a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Black Fairy

2017. február 13.

Sandalwood pink van meg, gyönyörűen pigmentált, nagyon tartós, szépen lehet vele dolgozni, kevés is elég belőle, igazán természetes hatást lehet vele elérni...A csomagolásban van egy tükör és egy használhatatlan ecset, a tükör praktikus, az ecsettel (mint mondtam) nem tudok mit kezdeni...

Öt csillag lenne, de leragasztottat vettem és első kibontás után kiesett a pan a műanyag tokból - úgy, hogy előtte nem lötyögött, ha megráztam...
Nagyon bosszantó, hogy minden drága termékkel így járok (a Max Factor szemhéjpúder monom és a Maybelline púderem is bemondta az unalmast, első kibontás után, amíg a több éves essence mono pan-jéről úgy kellett letördelnem a műanyagot)...
Általában nem érdekelnek a csomagolások, és ezt elnézném egy negyed ennyibe kerülő terméknek esetleg...de ezért az árért minimum egy olyan csomagolást elvárok, ami nem esik szét közvetlen kinyitás után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Antioxidánsok: Zinc, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.