L'Oreal Paris

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 9.

Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999 Ft

• Intenzív fekete szín
  • Különböző hosszúságú sörték biztosítják a fedést 24 órán át.
  • A speciálisan kifejlesztett szálaknak köszönhetően a kefével könnyen kapnak a szempillák egyéni, gazdag és játékos és elegáns fesztivál megjelenést.

Ár: 2999 Ft , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: Lushlife
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten lehetséges
maruani

2019. október 19.

Nem is értem, hogy nem írtam még véleményt, amikor vagy másfél éve ezt veszem újra, egész pontosan azóta, amióta
1) feladtam a vadászatot a tökéletes szempillaspirál után, és
2) rájöttem, hogy soha, de soha nem leszek hajlandó highendet venni abból a termékből, amit félévente (más források szerint negyedévente) ki kell dobni, de amúgy is, mert kiszárad, beszárad, és elfogy.
A miss hippie nem rossz, szép dolgokat művel a szempilláimmal a jobb szememen, ahol nem nőnek sréhen keresztbe a szempilláim, és elviselhető dolgokat a bal szememen, ahol viszont igen. Dúsít és szétválaszt, kis ügyeskedéssel némileg hosszít is.
Ha szerencsém van, nem köt ki a szemem alatt, ha nincs szerencsém, igen. Az esély télen fifti-fifti, nyáron 70-30, kánikulában meg kábé mint megnyerni az ötös lottót. Arra az átmeneti időre, amíg a globális felmelegedés nem torkollik apokalipszisbe, még szeretnék találni nyárra egy valóban vízálló szempillaspirált. Mondjuk ez nem is hazudja magáról azt, ami önmagában plusz pontot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

1) feladtam a vadászatot a tökéletes szempillaspirál után, és

Candy21

2019. augusztus 21.

Jó kis szempillaspirál szép vele a végeredmény szépen dúsít ja és választja szét a pillákat elég látványos a hatása nem lesz csomós egész nap tart nem pereg nem potyog. A színe pedig igazi mély fekete.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

ZsofiaLoren

2019. június 14.

Imádom! Minden megvan benne, amit egy szempillaspiráltól várok. Tetszik a csomagolása, a keféjével könnyű dolgozni. Nem szárad be a festék mégis pont annyit vesz fel a kefére, amennyi egy használathoz kell. Nagyon gyorsan szép fekete, ívelt és dús pillákat kapok. Imádom, hogy nem kell 120 réteg, hogy látszódjon valami. Egész nap tartós, nem potyog le és a szememet sem irritálja. A lemosás könnyű, nem kell sokat bajlódni vele. Nem vagyok egy nagy L'oreal rajongó, de ezt a szempillaspirált nagyon eltalálták.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

csigaviki99

2019. május 8.

Ez előtt a Loreal Miss Baby Rollt használtam, mint spirált a hétköznapokra, aztán glamour napokkor kíváncsiságból ezt vettem meg. Hát nem bántam meg.:) Szuper fekete, enyhén íveli is a pillákat, nem tapaszt, nem potyog/kenődik. A fent említett spirállal ellenben ennek a drágaságnak nem kellett 'betanulási idő', azaz nem volt a festék állagával gond az első hetekben. Az ára sem vészes Lorealhoz képest. Ajánlom bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Stefania80

2019. február 20.

Régóta szemeztem vele, az itteni vélemények alapján végül is beruháztam rá. Nem bántam meg. Egy rétegben is brutál szép dús pillákat varázsol, szép fekete és nem potyog, nem csinál pandaszemet sem nap végére. Szipi-szupi kis spirál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

ilovex

2019. január 28.

Gyanítom, hogy ez a legjobb spirál, amit életemben használtam. Igazi fekete, nem potyog, nem pereg, rétegezhető. Az én rövid és szögegyenes pilláimból is szép íves pillákat varázsolt. Rengeteg spirált próbáltam, szeretek is sokat, viszont magasan ez viszi a prímet. Glamour/Joy napokkor 50%-os kuponnal nagyon megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

sophiie

2019. január 23.

Szeretem, szép pillákat tudok lehet vele készíteni, nem tapasztja őket össze. Nekem nem potyog, nem kenődik, tartós festékről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Gyalogkakukk

2019. január 9.

A jelenleg kapható spirálok közül a kedvencem. Mindent csinál: hosszít, dúsít, ível. Nem irritál.
Az egyetlen, ám elég nagy negatívuma, hogy viszonylag hamar elkezd beszáradni, csomóssá válni. Ekkor természetesen pereg is, így a nap közepén már pandásodás van. Emiatt sajna nem kaphatja meg az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Lushlife

2018. december 28.

Imadom ezt a spiralt es meg mindig gyartjak, most talaltam ra erre a csodara nekem rovid es vekonyszalu szempillaim vannak es ez csodat csinal beloluk a szine is baromi jo fekete nekem nem pereg le es nap vegen konnyu lemosni nagyon ajanlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Masnis87

2018. december 21.

Ahhoz képest, hogy itt azt írják, hogy már nem gyártják, simán akciósan vettem a Rossman-ban, igaz, online. Féltem, mert olvastam róla rosszat és jót is... Nálam tökéletes! Életemben nem volt még ilyen jó szempillaspirálom! Gyönyörű pillákat csinál (nekem szőke szempilláim vannak és picik), tartós, párás és hideg időben sem pattogzik le, helyén marad nap végéig. Lemosni is rém egyszerű! Nekem a sima, nem vízálló spirálok is alig jöttek le arclemosó tejjel. Ez egy mozdulattal eltűnik. Imádom! Sose veszek másikat <3 :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Alcohol, Glyceryl Dibehenate, Tribehenin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Palm Oil, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2