L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Hidratáló krémek

• 24 órás hidratálás
  • Egész napos védelem a kiszáradás ellen
  • Csillapítja a borotválkozás utáni égő, viszkető érzést

Joe38

2017. július 28.

Nekem tetszik!
Egy kellemes hűsítő zselé állagú arcápoló...
Az illata halovány ,de a kék színnel harmonikus friss,aqua-ás jellegű vizes hangulatú......
Abszolút hidratál!Nem csíp és teljesen hűsítő érzetet nyújt!Nem zavaró,nem ragad,és szépen beszívódik a bőrbe!!
Nem valami olcsó,de akciósan és kupont beváltva olyan ezres körül beszerezhető annyit pedig szerintem megér!
Mellette abszolút lehet parfümöt használni ,
mert ez a semleges "aqua"-ás illat gyakorlatilag fél - 1 óra után szerintem teljesen eltűnik,de a hűs érzet és a hidratáció jóval tovább kitart!!
Nem igazán használtam ilyen jellegű AS Lotion-t korábban borotválkozás után ezért nincs viszonyítási alapom ,
de amit eddig tapasztaltam ezzel a L'oreal-lal kapcsolatban én elégedett vagyok!Minőségi cucc a "Jó" kategóriában!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 28.

Nekem tetszik!
Egy kellemes hűsítő zselé állagú arcápoló...
Mellette abszolút lehet parfümöt használni ,

Hidratálók: PEG-4, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!