L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Hidratáló krémek

• Azonnai hűsítő érzés
  • Zselé textúra, amely a bőrön vízzé válik
  • 48 órás intenzív hidratálás
  • Nem zsíros, nem ragad
  • Gyorsan felszívódik

Takuun

2018. május 10.

Születésnapra kaptam, így jutott hozzám, ez a krém, amit amúgy ki szerettem volna próbálni. A csomagolás tetszik, könnyen és finoman adagolható a mennyiség, és nem kell attól tartani, hogy koszos kézzel belenyúlok. A hatása azonban elhanyagolható. Arcmosás után felkenve, a bőr szépen beissza viszont marad vissza egy zsíros érzet. Kombinált bőrre szó-szó elfogadható, de száraz bőrre nem ajánlom egyáltalán, mert arra semmit sem ér. Igazából nem tudom hova tenni ezt a krémet, mert közepes állapotban lévő bőrömet kicsit zsírosítja, ha meg éppen száraz, akkor semmit nem ér. Nagyon vizes, így száraz bőrre kenve, mintha nem is használtam volna. Hűsítő érzést nem éreztem, ezt hiányoltam is. Örültem, hogy végre elfogyott és nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártyaképző anyag.