L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mizse, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   9,1 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

"Itt az idő, hogy búcsút mondj az unalmas pilláknak az új, Quick Mega Volume formulájú szempillaspirállal, mely megemli és göndöríti a pilláidat. Próbáld ki az új L'Oréal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black szempillaspirált! Kényeztesd magadat az új összetétellel a kellemes sminkélményért. Az eredmény: mega ívelt és mega dús szempillák!"

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Ár: 2899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
okroseva

2019. november 7.

Csatlakozom LedaKoszegi-hez, elsőre hatalmas csalódás, majd ahogy fogyogatott nagyon megtetszett. Az anyag is, a kefe is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Lori1991

2019. november 1.

Tovább keresgélek a L'oreal szempillaspirálok között, mert sajnos ez sem vált be. Nagyon összeragasztja a szempillákat és akárhogy is ügyeskedem elég vastag festékréteg lesz a pillákon, ami később összeáll egy "tömbbe" és potyog bele napközben az ember szemébe. 2 csillag, mert ha nem a saját keféjével használom, akkor a festék jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

katalinmester13

2019. október 9.

Kezdetben nagyon nem szerettem. Nem tudtam bánni a fura keféjével. Spirálban haladnak rajta a sörték egy szimpla és egy dupla sorban. Eleinte az előző szempilaspirálom keféjével használtam. Macerás volt, de így legalább fogyott. Ezzel a módszerrel elég jól működött. Nagyon hosszú és ívelt pilláim lettek. De saját keféjét használva nagyon összetapadtak a pillák. A vége felé már ezzel is használható volt, de szigorúan csak egy rétegben, különben tapaszt. Nem mindig lett szép a végeredmémy. Dúsítani nem dúsít. Viszont soha sem potyogott vagy maszatolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 9.

LedaKoszegi

2019. szeptember 30.

Fellbontás utáni első néhány használatkor nem tetszett, majd egyre szebb pillákat csinált. Az egyik kedvenc spirálommá vált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Pofike

2019. szeptember 1.

Katasztrófa. Sose kínlódtam még ennyit szempillaspirállal. Összeragasztja a pillákat, számomra használhatatlan. Tovább adtam kolléganőmnek mert amúgy kidobtam volna. Fúj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Dokamercedesz24

2019. augusztus 29.

Egyik kedvenc spiralom! Amellett, hogy szép ívelt pillakat kapok még egyszerű is a felvitele. Nekem abszolút bevállt, L'Oréal-os spiralok közt az egyik legjobb, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Candy21

2019. augusztus 18.

Nagyon tetszik ez a spirál szépen elválasztott dús ívelt pillákat lehet vele elérni. A színe igazi fekete nem pereg nem potyog egész nap tartós. Lehet újra is fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Rekakarolina

2019. augusztus 14.

Az eddig kipróbált spiráljaim közül ez tetszik a legjobban. Az elején, míg még sok termék volt a tubusban macerásabb volt a felvitele, de ez kb 8-10 használat után elmúlt és így már könnyű vele dolgozni. Egész nap szépen fent marad, nem is potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

plinda

2019. július 11.

A valaha volt legjobb szempillaspirálom. A rövid, egyenes pilláimból is hatalmas, göndör és dús pillákat csinál. Még sose ragadtam le egy spirálnál se, de őt biztos, hogy többször is újra fogom vásárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

sparksy

2019. június 5.

Elég kettős véleménnyel vagyok a spirálokról úgy általában. Nagyon rövidek és egyenesek a saját pilláim emiatt nem is várok csodát egy spiráltól se, tudom, hogy tusvonal nélkül, ha már sminkelek, akkor nem lépek ki az ajtón, inkább elkések. 😅 Viszont, mindig amikor veszek egy ilyen ágyon hypeolt terméket olyan szomorú vagyok, hogy rajtam nem működnek. Egyszerűen katasztrófa mennyire nem és ez még sajnos napvégére le is folyik a szemem alá, sajnálom, hogy nem vált be, de mivel a pilláim amúgy önmagukban katasztrófák ezért csak a minimális csomósítás és tartósság beli problémákért homok le 1-1 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.