L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,1 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mizse, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   9,1 ml

"Itt az idő, hogy búcsút mondj az unalmas pilláknak az új, Quick Mega Volume formulájú szempillaspirállal, mely megemli és göndöríti a pilláidat. Próbáld ki az új L'Oréal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black szempillaspirált! Kényeztesd magadat az új összetétellel a kellemes sminkélményért. Az eredmény: mega ívelt és mega dús szempillák!"

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

fulesmate

2022. november 25.

Nem rossz, de ennél szerintem sokkal jobbak is vannak a piacon, különösen ár-érték arányban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 25.

Rami0707

2022. július 27.

Elhasználtam, jó volt. Kuponnapokon féláron jutottam hozza így megérte de teljes áron nem vennem újra akkor inkább valami essences szempilla spirált választanék amik ugyanezt tudjak olcsobban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 27.

mirtuszlany

2022. április 23.

Egyik kedvenc szempillaspirálom, mert minden szempontból tökéletes. Nagyon szép, hosszú és dús pillákat varázsol, nekem nem potyog le és nem is irritál. Nem csomósodik, nincsen "légylábas" hatása, de elég 1-2 rétegben felvinni és gyönyörű lesz az eredmény. Nagyon szeretem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 23.

k001

2022. március 5.

Ez egy tökéletes szempillaspirál. Nem ragad, nem potyog, nem csomósodik, gyorsan szárad, szép pillákat csinál. Igazából nem is értem, miért nem ezt vettem újra, de néhány felesleges kör után, ezt gyorsan korrigáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 5.

aalexaa

2022. február 13.

A Miss Manga az egyik abszolút kedvenc spirálom, annak a sikerén felbuzdulva hagytam, hogy elcsábítson ennek a gyönyörű csomagolása. Kár volt sajnos. Elképesztően sok festéket vesz fel, ez engem nem annyira szokott zavarni, úgyis mindig lehúzogatom a kefét a tubus szélén, de ez tényleg durva. Percekig csak húzogatom, és csak jön és jön a rengeteg festék, valahogy olyan a kefe kialakítása, hogy nagyon meg tud ülni benne a cucc. Ha véletlenül idejekorán elunom a dolgot és valahol kicsit több festék marad a kefén a kelleténél, akkor tapaszt és csomósít. A másik, ami zavar, hogy már miközben festem a szempilláim, érzem, ahogy megkeményednek, elég hamar szárad és utána már végképp csak rontani lehet a helyzeten. A színe amúgy nagyon szép fekete, ha megfelelően leszedem a festéket, akkor az eredmény is egész jó (nem kiemelkedő, de nem rossz). Alul picit hajlamos kenődni, de felül szépen tart estig. Összességében ár/érték arányban csalódás, elhasználom, de nem veszem újra. Ha épp van rá keret, akkor maradok a Miss Mangánál, ha meg nincs, akkor a sárga Lovelynál, mindkettő fényévekkel jobb ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 13.

Ewcsi

2021. augusztus 11.

Tetszik ez a spirál. Reggel felkenem és egész nap kitart, kb. mintha vízálló lenne. Nem pereg, nem leszek panda tőle. Szerintem veszek legközelebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

senskin

2021. május 8.

Nem rossz, de nem is a legjobb. Nekem kicsit irritálta ez a spirálos kefe a szemem, nagyon óvatosan kellett kifestenem vele. Szépnek szép a hatása, de ez a kefe felsértheti a szemet, akkor is ha jól bánunk vele. Nagyon hamar beszárad, nem sokáig elég.Hatása jó, de a kiszerelése nem tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

SweetLikeMee

2021. március 20.

Az elején kb. 2 hétig nagyon sok festéket vett fel a kefe, és a friss festékkel mindig összekentem magam, amit utáltam. Egy idő után a napi szintű használat mellett elkezdett besűrűsödni a festék, és így már sokkal jobban szerettem, már nem kentem folyton össze vele a szemhéjam.
A kefe egyébként szilikonos. A sörtéi nagyon szúrósak, többször is megszúrtam vele magam, bár pár hónap használat után már kevesebbszer fordult elő.
Imádtam, hogy a sörték csavarosan állnak, így a pillákat kifelé íveli. Adott egy gyönyörű volument, ami egész nap megmaradt. Napközben nem potyogott, nem kenődött, nem csomósodott. Én szerettem, hogy sok terméket vitt fel a pillákra, így egy picit összetpasztotta őket, de így is gyönyörű volt, és én szeretem ha a pilláimon van a hangsúly. Nem ismerek más spirállt amitől, ilyen tartósan kifele íveltek maradtak volna a pilláim.
Nagyon kiadós kiszerelés, a festék sem száradt be idő előtt, nekem 4-5 hónapig is kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

linkee

2021. március 10.

Alapjában véve L'oreal spirálokat használok, mert nem irritálják a szemeim, nem kenődnek el napközben, és a legtöbb típus valóban dús hosszú pillákat varázsol. Sajnos viszont ez a termék nem lett favorit. Fura a keféje, túl sok anyagot visz fel, tapasztja a pillákat, nem ível és így az összhatás nem tetszik. Azt mentségére mondom, hogy nem száradt be hamar, illetve ez sem csípett, irritált, de ilyet még egyszer biztosan nem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

ViktoriaMaria

2020. október 13.

Összeragasztja a pilláimat, túl sok festéket vesz fel a keféje. Egy éve itt van a polcomon, de három próbálkozás után feladtam, sajnos pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.