L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mizse, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   9,1 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

"Itt az idő, hogy búcsút mondj az unalmas pilláknak az új, Quick Mega Volume formulájú szempillaspirállal, mely megemli és göndöríti a pilláidat. Próbáld ki az új L'Oréal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black szempillaspirált! Kényeztesd magadat az új összetétellel a kellemes sminkélményért. Az eredmény: mega ívelt és mega dús szempillák!"

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Ár: 2899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

senskin

2021. május 8.

Nem rossz, de nem is a legjobb. Nekem kicsit irritálta ez a spirálos kefe a szemem, nagyon óvatosan kellett kifestenem vele. Szépnek szép a hatása, de ez a kefe felsértheti a szemet, akkor is ha jól bánunk vele. Nagyon hamar beszárad, nem sokáig elég.Hatása jó, de a kiszerelése nem tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

SweetLikeMee

Korcsoport: < 18
2021. március 20.

Az elején kb. 2 hétig nagyon sok festéket vett fel a kefe, és a friss festékkel mindig összekentem magam, amit utáltam. Egy idő után a napi szintű használat mellett elkezdett besűrűsödni a festék, és így már sokkal jobban szerettem, már nem kentem folyton össze vele a szemhéjam.
A kefe egyébként szilikonos. A sörtéi nagyon szúrósak, többször is megszúrtam vele magam, bár pár hónap használat után már kevesebbszer fordult elő.
Imádtam, hogy a sörték csavarosan állnak, így a pillákat kifelé íveli. Adott egy gyönyörű volument, ami egész nap megmaradt. Napközben nem potyogott, nem kenődött, nem csomósodott. Én szerettem, hogy sok terméket vitt fel a pillákra, így egy picit összetpasztotta őket, de így is gyönyörű volt, és én szeretem ha a pilláimon van a hangsúly. Nem ismerek más spirállt amitől, ilyen tartósan kifele íveltek maradtak volna a pilláim.
Nagyon kiadós kiszerelés, a festék sem száradt be idő előtt, nekem 4-5 hónapig is kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. március 20.

linkee

2021. március 10.

Alapjában véve L'oreal spirálokat használok, mert nem irritálják a szemeim, nem kenődnek el napközben, és a legtöbb típus valóban dús hosszú pillákat varázsol. Sajnos viszont ez a termék nem lett favorit. Fura a keféje, túl sok anyagot visz fel, tapasztja a pillákat, nem ível és így az összhatás nem tetszik. Azt mentségére mondom, hogy nem száradt be hamar, illetve ez sem csípett, irritált, de ilyet még egyszer biztosan nem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

ViktoriaMaria

2020. október 13.

Összeragasztja a pilláimat, túl sok festéket vesz fel a keféje. Egy éve itt van a polcomon, de három próbálkozás után feladtam, sajnos pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

EvaS

2020. október 4.

Nagyon sok szempillaspiralt kiprobaltam mar, de ez tartott a legtovabb, nem csomosodott ossze, nem szaradt be. Szep pillakat csinalt. A hatas attol fugg, hogy hany retegben viszem fel. Teny, hogy az elejen sok festeket vesz fel, de azt le kell huzni (vagy egy masik regi kefet hasznalni) Szoval ez egy tok jo szempillaspiral csak tudni kell hasznalni. :-)
Most jonnek a Glamour napok. Erdemes ilyenkor beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

Most jonnek a Glamour napok. Erdemes ilyenkor beszerezni.

OneDa

2020. október 2.

Semmi extra, átlag spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Semmi extra, átlag spirál.

Provence

2020. szeptember 22.

Nem szárította vagy törte a szempilláimat, de nem is csinált velük semmit. Ha szép, hétköznapi pillákat akartok, akkor a Hippie-s tesója a nyerő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

candices

2020. augusztus 18.

Kedvenc szempillaspirálom. Mindegyiktől ezt a hatást várom el, hogy göndörítsen, emelje meg a pilláimat és dúsítsa. Hozza amit kell :) 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Anemone01

(!)
2020. augusztus 2.

Nem irritálta az érzékeny szememet. Szépen ívelt pillákat csinál.
Nem csomósodik, nem pereg, szépen szétválasztja a pillákat. Emellett dúsít, hosszabbít és mélyfekete színe van.
Nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Nem irritálta az érzékeny szememet. Szépen ívelt pillákat csinál.
Nagyon jó. :)

Agnes91P

2020. július 25.

Kipróbáltam, de olyan semmi extra érzésem van vele kapcsolatban. Kicsit potyogott, amúgy nem volt rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.