Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mizse, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   9,1 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

"Itt az idő, hogy búcsút mondj az unalmas pilláknak az új, Quick Mega Volume formulájú szempillaspirállal, mely megemli és göndöríti a pilláidat. Próbáld ki az új L'Oréal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black szempillaspirált! Kényeztesd magadat az új összetétellel a kellemes sminkélményért. Az eredmény: mega ívelt és mega dús szempillák!"

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Ár: 2899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
plinda

2019. július 11.

A valaha volt legjobb szempillaspirálom. A rövid, egyenes pilláimból is hatalmas, göndör és dús pillákat csinál. Még sose ragadtam le egy spirálnál se, de őt biztos, hogy többször is újra fogom vásárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

sparksy

2019. június 5.

Elég kettős véleménnyel vagyok a spirálokról úgy általában. Nagyon rövidek és egyenesek a saját pilláim emiatt nem is várok csodát egy spiráltól se, tudom, hogy tusvonal nélkül, ha már sminkelek, akkor nem lépek ki az ajtón, inkább elkések. 😅 Viszont, mindig amikor veszek egy ilyen ágyon hypeolt terméket olyan szomorú vagyok, hogy rajtam nem működnek. Egyszerűen katasztrófa mennyire nem és ez még sajnos napvégére le is folyik a szemem alá, sajnálom, hogy nem vált be, de mivel a pilláim amúgy önmagukban katasztrófák ezért csak a minimális csomósítás és tartósság beli problémákért homok le 1-1 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

elina12

2019. június 5.

Ezt használom mindennap, nem visz fel túl sok festéket, szerintem pont tökéletes és természetes a végeredmény. Nem mosódik. Én féláron jutottam hozzá, így nagyon megérte, de szerintem lehet találni olcsóbb szempillaspirált is ugyanezekkel a tulajdonságokkal. :)

ivor

2019. május 29.

Amennyiben a miss baby rollingnál az a cél, hogy lerobbanthatatlan póklábakká ragassza össze a pillákat (kb. úgy festettem, mint Twiggy a hatvanas évekből, csak hozzá képest húsz kiló extrával) , akkor beváltotta az ígéretét. Két hónapja várom hiába, hogy hátha beszárad, és akkor majd kezelhetőbb lesz, na erre várhatok:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 29.

kremmanias24

2019. május 23.

Az elején tényleg nagyon sok festéket visz fel, én egy tiszta spirállal szoktam megigazítani. Ezenkívűl szép, hosszú, tartós pillákat csinál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

timoo98

2019. május 20.

Én nagyon szeretem! Sokaig kerestem a tokeletes szempillaspiralt, es kb 2honapja mikor megvettem ezt, megtalaltam. Nem ragad ossze tole, nagyon szep hosszu es dús lesz. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

csigaviki99

2019. május 8.

Egyik kedvenc mindennapi spirálom. Nagyon szeretem a Loreal szempillaspiráljait, ez sem volt kivétel. Szép szétválasztott, dús, fekete pillák, egy jobbféle mindennapi spirálnak mondanám. Mondjuk az én első tubusommal nem tudom, hogy valami baj volt -e, mivel az első kb 3 hétben felkenődött a szemhéjamra, illetve teljesítésre se voltam elájulva tőle ebben az időszakban. Na de azután a 3 hét után mikorra már (gondolom) kellően megszáradt a festék és nem folyt annyira, akkor már csodás volt és nagyon sokáig bírta.
Szóval aki néz róla videókat és gondolkodik a beszerzésén mint én anno, annak bártan merem ajánlani.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

ifju15

2019. május 3.

Én meg szerettem ezt a spirált. Kicsit sok festéket vesz fel számomra ez egy hátrány, de ha lehuzogatom róla a festéket megfelelő. Élénk fekete színe van, gyönyörűen hosszít és dúsít. Szerintem máskor is megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Beatachan

2019. március 26.

Már 3-szor vettem újra. A szempilláimmal csodát művel. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Már 3-szor vettem újra. A szempilláimmal csodát művel. Nagyon szeretem

biuskam

2019. február 17.

Hosszú, dús pillákat eredményez. Ár érték arányban nem a legjobb, de megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Hosszú, dús pillákat eredményez. Ár érték arányban nem a legjobb, de megfelelő.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!