L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mizse, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   9,1 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

"Itt az idő, hogy búcsút mondj az unalmas pilláknak az új, Quick Mega Volume formulájú szempillaspirállal, mely megemli és göndöríti a pilláidat. Próbáld ki az új L'Oréal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black szempillaspirált! Kényeztesd magadat az új összetétellel a kellemes sminkélményért. Az eredmény: mega ívelt és mega dús szempillák!"

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Ár: 2899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 Ft , Eladó: boggantyu123
Állapot: párszor próbált, jó állapotú, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Anemone01

(!)
2020. augusztus 2.

Nem irritálta az érzékeny szememet. Szépen ívelt pillákat csinál.
Nem csomósodik, nem pereg, szépen szétválasztja a pillákat. Emellett dúsít, hosszabbít és mélyfekete színe van.
Nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Nem irritálta az érzékeny szememet. Szépen ívelt pillákat csinál.
Nagyon jó. :)

Agnes91P

2020. július 25.

Kipróbáltam, de olyan semmi extra érzésem van vele kapcsolatban. Kicsit potyogott, amúgy nem volt rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

2020. május 19.

Egyik kedvenc szempillaspirálom, időről időre újraveszem. Szépen dúsít, ível és nem kenődik, pereg napközben. Nem szárad be hamar, és könnyen le is mosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

dorkaww

2020. május 16.

Eléggé semleges a véleményem vele kapcsolatban. Se nem rossz de se nem akkora nagy wow hatás. Közepes szempillaspirálnak mondanám. Túl nagy változást nem hozott a szempilláimnak, ezért az árért többet vártam volna. Arról pedig ódákat tudnék zengeni, hogy mennyire NEM okozott emelést és göndörítést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Mimi88

2020. április 28.

Amióta létezik, ezt használom, simán veri mindet, amit előtte használtam: Rimmel, Maybelline, Avon, Astor...Tartós, de könnyen le lehet mosni, nem irritál (kontaktlencsés vagyok), és szép hosszú pillákat varázsol (mondjuk alapból sem rövidek :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Sztellus

2020. április 16.

Több mint fél éve megvan, és még mindig nem tudom használni, mert egyszerűen annyi terméket vesz fel. Nem akar beszáradni egy kicsit sem az enyém :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

jatekny

2020. március 31.

Sokkal többet vártam.Közel se hozta ki a maxot a pilláimból és nagyon hamar kiszáradt. Nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 31.

csigaviki99

2020. március 7.

Egyik kedvenc mindennapi spirálom. Nagyon szeretem a Loreal szempillaspiráljait, ez sem volt kivétel. Szép szétválasztott, dús, fekete pillák, egy jobbféle mindennapi spirálnak mondanám. Mondjuk az én első tubusommal nem tudom, hogy valami baj volt -e, mivel az első kb 3 hétben felkenődött a szemhéjamra, illetve teljesítésre se voltam elájulva tőle ebben az időszakban. Na de azután a 3 hét után mikorra már (gondolom) kellően megszáradt a festék és nem folyt annyira, akkor már csodás volt és nagyon sokáig bírta.
Szóval aki néz róla videókat és gondolkodik a beszerzésén mint én anno, annak bártan merem ajánlani.:)

Update 2020.03.07.: Azóta egyszer újravettem, a második tubussal már semmi gond nem volt, azaz nem kenődött. Tartom az első véleményem róla. Szép, szétválaszott, dús szempillát kapok vele. Nem a legjobb a L'oreal kínálatából, de így is messze lekörözi a többi spirált ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

fannus9

2020. február 23.

Fel evig is birta nekem. Elejen nem szerettem de aztan nagyon. Nem tudom mi tortent. Elejen tul sok festeket vett fel. Lehet visszaterek hozza de nem csalodtam.

2020. Uj velemeny:
IMAAAADOM!! Csak ezt vagyok hajlando hasznalni, a vege fele egyre szebb az eredmeny, az elejen nehezen indul a szep felvitel. 4-5x ujravettem szep dus tartos pillakat csinal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

2020. Uj velemeny:

LoRs

2020. február 7.

Évek óta rendszeres időközönként újraveszem a Glamour napokon, mert az egyik kedvenc spirálom, nagyon szépen ível és dúsít, nem kenődik felvitel közben sem. Idővel, kb. 2 hónap után viszont tényleg beszárad, és elkezd tapasztani, illetve a nap folyamán peregni, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.