L'Oreal Paris

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3499-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zita0606, Módosítva: 2019. február 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3499

5 az 1-ben univerzális bőrtökéletesítő. 24 órás hidratálás, SPF20-as fényvédelem.

Kapszulába zárt mikropigmentek egy könnyű hidratáló krémben, amelyek felvitel után alapozóvá alakulnak és alkalmazkodnak az arcbőr színárnyalatához. Eredmény: tökéletes, természetes alapozás.

Speciális mikro-pigmentjei segítenek egységesíteni a bőrtónust és megfelelő fedést biztosítanak. A bőrt ragyogóbbá teszi. Könnyű, nem zsíros összetétel.

Ár: 3499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
andeee21

2019. október 2.

A legjobb BB krém azok közül, amiket eddig próbáltam. Imádom, hogy nincs maszk hatása. Korrektor használata után egységes színt ad az arcbőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Kovi

2019. május 7.

Nagyon szeretem. Vettem már többszörös árért mást... de Ő az én BB-m..... Nem maszkos, friss és természetes hatást tudok vele elérni. Viszont nem lehet kapni sehol! Tudtok róla valamit? Elszomorodtam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 7.

anyujobbantudja

2019. április 16.

Imádom. Olyan szépen illeszkedik a bőrömhöz mintha ott se lenne. Könnyed és kellemes, nekem nem lettek tőle pattanásaim mint előtte pár embernek. Azt szeretem benne ahogy felveszi a bőröm tónusát és alkalmazkodik hozzá egy enyhe plusz ragyogással. Újravevős mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Borbiczky

2019. január 26.

Megörököltem egy medium árnyalatút, és bár elég világos a bőrszínem, remekül illeszkedik hozzá. Minden nap használom, szép egyenletes bőrképet csinál. A fedése nem túl erős, a jelentősebb bőrhibák eltüntetésére nem alkalmas, de arra ott van a korrektor. Nekem nem okoz kiütéseket, pattanásokat, tud levegőzni a bőröm. Bár nem vagyok a sminkben edzés híve, de sajnos néha úgy alakul, hogy munka után egyből edzeni megyek, azt is kibírja és utána sem pattogzik ki tőle az arcbőröm. Sajnos az utóbbi időkben nem láttam a boltokban, de ha lesz rá lehetőség újra veszem, mert nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Odri

2019. január 18.

Nagyon szeretem a BB krémeket, ebben pedig fényvédő is van, úgyhogy lecsaptam rá. Hazavittem, felkentem és tadaaam....semmi. Egy BB krémtől azt várom, hogy maszk szerű fedés nélkül egységesítse az arcbőröm. Ez semmi ilyesmit nem tesz, mintha sima hidratálót kentem volna magamra. Még jó, hogy kuponnal vettem, különben mérges lennék. Ártani nem árt, pattanást nem okoz, tök közepes cucc.

Update: erősen kukacosodik, ami megbocsájthatatlan. Ez így egy darab csillagot ér. Ja, és egy éve nem volt pattanásom, most csodás ragyák lettek a homlokomon tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

bellah

2018. november 27.

Hosszú ideig használtam, most is van egy ilyenem, de sajnos szerintem nem elég tartós. Könnyed smink alá teljesen jó, de önmagában szerintem kevés. A zöld változata, a CC-krém sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Naftalin

2018. november 27.

Alkalmanként használom, alá hidratáló krémet vékonyan felkenve nem jönnek ki pattanások, a bőröm nem csillog és puha, a fedésével is elégedett vagyok, bár ahogy lentebb írták, nekem is világosabb lesz kicsit a bőrömnél, így számomra kicsit furcsán hat, de lehet más ezt nem veszi észre :D. Kategóriájában eddig ez volt a legjobb, amit próbáltam, második tubust is vettem.

UPDATE: Valamit változtathattak rajta, mert ettől a másodiktól már kipattogtam és most pont nem világosabb, hanem oxidálódik az én arcomon. Most áttértem a Bourjois CC-krémére, kár érte, mert szerettem a fedését, de pattikkal nem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Fruzska28

2018. november 16.

Évek óta használom és nagyon szeretem. Ami nekem fontos, hogy nem zsírosítja a bőröm (pedig zsírosodásra hajlamos), könnyű felvinni és eloszlatni a bőrön, nem hagy foltokat és nem lesz tőle béna sárga színem se :D Egységesebb tőle a bőrfelszín, a nap végén pedig könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Maryann

2018. október 9.

A Garier olajmentes BB krémjét váltottam le erre. A Garniernél egy idő után nagyon fénylett az arcbőröm, ez a krém sokkal jobban teszi a dolgát, tényleg mattít, bár azért nap közben kell egy kis fixálás. Szép, egyenletes bőrszínt ad, nincs maszk hatása, nem üt el az arcszínemtől. Ha nagy rohanásban vagyok, csak az ujjammal felkenem, mint egy arckrémet és már megyek is, nem lesz csomós, vagy rosszul eldolgozott így sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Szkati02

2018. október 3.

Még pár éve kíváncsiságból vettem meg Glamour napok keretében, azóta imádom. Általában reggel időhiány miatt csak gyorsan az arcomra feldobom, nem látszik ha nem fedem véletlen le vele a teljes arcomat, nagyon jól illeszkedik a színe a bőrömhöz. Nagy pirospont azért, hogy nem nehezíti el az arcot és szerintem az illata is nagyon jó. Egyedül azt sajnálom hogy régen találtam belőle light-ot, most legfeljebb light to mediumot látok és az sajnos nyáron kívül minden évszakban elüt az arcom színétől. Még párom is használja ha pattanása van, és csodaszerként emlegeti :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.