L'Oreal Paris

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. április 12.

Kiszerelés:   7,2 ml

• dúsító és hosszabbító hatású szempillaspirál bázis
  • szebbé varázsolja a szempillákat
  • a szempillák erősebbnek látszanak

Ár: 500 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
Ár: 2000 , Eladó: szyrup
Állapot: kép alapján -új-, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó, vagy házhoz kézbesítés

MakeupMarket

2020. július 18.

Az a helyzet, hogy a spirálok talán az egyetlen olyan kör, amiben azt kell, hogy mondjam, a drogáriás bőven hozza a szintet és teljesen felesleges high end termékbe ölni a pénzt. Ez a primer az egyik olyan darabom, amit nagyon szívesen bármikor újra vennék - és veszek is.
Csodaszép, tartós alapot varázsol és vele el tudtam használni azokat a szempillaspiráljaimat is, amik egyébként annyira gyötrelmes pillákat köhögtek volna maguktól ki, hogy kidobásra kerültek volna.
Drogériához képest viszont a majdnem 5000Ft-ot sokallom, ám így is jár az 5 csillag, mert félévente kétszer is lehet 50%-os kuponnal bevásárolni belőle, így tulajdonképpen mégsem maradt semmi kifogásolható része :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Ingi

2020. május 30.

Már nem így néz ki, és a neve is más (legalább is amit én rendeltem a német Amazonról). Őszintén szólva 8 euróért én nagyobb dobást vártam, az ezzel egyidejűleg "ennyi pénzért ajándék" alapon megvett alig 3 eurós Essence primer jobban bejött. Szóval aki olcsóbb/elérhetőbb alternatívát keres, szerintem érdemes előbb azt kipróbálni :)

Update: kicsit szigorú voltam vele. Felváltva használom az Essence-szel, és ez talán egy kicsit tényleg jobb minőségű, szebben terül rajta a szempillaspirál. De azért amaz se rossz, ha valaki drâgállja ezt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

tonic

2020. február 15.

Én is rendeltem,mert hiába néztem több helyen,nem volt. Az egyik itteni vélemény hatására vettem meg, és nem bánom. Mivel gyárilag csoffadt szempilláim vannak,minden alkalmat meg kell ragadnom,ami némileg javít a helyzeten.
Fehér,de eltűnik az első fekete rétegnél,sokat javít a látványon,és tényleg érdemes kitapasztalni,hogy milyen spirállal működik a legjobban. Én nyugodt szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 15.

sztike

2020. február 14.

Úgy tűnik, a L'Oreal meghallotta a sirámaimat. Pár éve már elnyüsszögtem itt Krémmánián, hogy mennyire megszerettem a False Lash Superstar kétvégű spirál primer részét és hogy ezer örömmel megvenném külön kiszerelésben. S lőn az önálló szempillaspirál-primer! Szóval köszi, L'Oreal, jár a keksz! :) Mivel egy drogériában sem futottam össze vele, Notinoról rendeltem. Előtte azért körbenéztem neten, hogy mégis milyen, és kicsit megtévesztő volt a dolog, mert néhány képen homokóra alakúnak tűnt a kefe, a valóságban viszont teljesen átlagos, "standard" keféje van. Én jobban örültem volna a homokóra alaknak, de igazából nem lehet panaszom, mert tökéletesen végzi a dolgát enélkül is, nem tapaszt, elég mennyiséget visz fel, viszont nem adagolja túl a terméket. Én megvárom, hogy nagyjából megszáradjon, utána megyek rá a False Lash X-Fiber vízálló spirállal. A fehér szín tökéletesen eltűnik már az első réteg fekete spirál alatt, abszolút nem kell ablaktól ablakig rohangálnom kistükörrel, hogy minden fényben és szögben ellenőrizzem (mint ahogy az Essence primerénél kellett...) A rá kerülő spirál tulajdonságait egyáltalán nem változtatja meg, a vízálló spirál ugyanúgy vízálló, és a fekete sem lesz szürke/piszkos fehér. A csomagolása szerintem gyönyörű lett (pedig a spiráloknál általában nem igazán szokott extrára sikerülni), a hatását egyenesen imádom, úgyhogy a starter kit állandó darabja lett. Próbáltam korábban a Rimmel és az Essence primerét is, viszont egyik sem hasonlítható ehhez (a Rimmel túl kevés terméket vesz fel, emiatt nem valami látványos a hatása; az Essence meg pont az ellenkezője, gyakorlatilag belefojtja a pillákat a primerbe, a kefe miatt tapaszt is és baromi sok fekete spirál kell a fehér szín elfedéséhez), úgyhogy ha valaki azon gondolkodik, valóban akkora különbséget jelent-e minőségben az árkülönbözet, segítek: igen. :)
(Én egyébként sokkal jobban ragaszkodok a rutinomban a szempillaspirál-primerhez, mint a "sima", alapozóhoz való primerhez, mert szerintem sokkal látványosabb a különbség. Az arcra való primerek nekem sosem adtak akkora pluszt, mint a szempillára valók.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 14.

szaszkoj

2020. február 6.

Nem kerestem kifejezetten szpirál-alapot, de egyik nap szembe jött velem az egyik itteni vélemény, és olyan jól hangzott, hogy még aznap meg is vettem :) Tudom, az impulz-vásárlás rossz szokás...
Mostanában nem voltam kifejezetten megelégedve a szempilláimmal, no nem mintha kevés lenne, vagy nem elég hosszú, magukkal a pillákkal sosem volt bajom, de a spirálok nem igazán hozták ki a maximumot belőlük. Ez a primer végre dobott egyet a dolgon, így már brutál pilláim vannak, gyakorlatilag a szemöldökömig érnek, ha kicsit túlzásba esem :) Vastagabbnak is látszanak.
Ahogy korábban már írták, szerintem is meg kell várni, amíg ez az alap megszárad, akkor már nem fehér, hanem átlátszó, így nem befolyásolja a szempillaspirál színét. Persze ha az ember túl sokat tesz fel, akkor fehér marad. Nekem a pillák végén szokott kis fehér csomókban megállni a primer, ezeket spirálozás előtt le szoktam csippenteni, így később sem lesz csomós a végeredmény.
Én a L'oreal Lash Paradise szempillaspirállal használom jelenleg, nekem a krémesebb, nem száraz formulájú szempillaspirálokkal jött be legjobban ez az alap. (A Lash Paradise spirált egyébként önmagában nem szeretem, de ezzel az alappal legalább el tudom használni)
Elég drága, nem mondom, hogy nem lehet nélküle élni, egy igazán jó szempillaspirál valószínűleg magától is tudja ugyanezt a hatást, de egy közepes spirálon sokat dob ez az alap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szeretem, gyönyörű pillákat varázsol. Azonban ahogy a többiek is mondták, nagyon nem mindegy milyen spirált használunk fölé. Én azt vettem észre, hogy sajnos néha a nap végére átüt egy kis fehérség a fekete réteg alól. Gyanítom, hogy ez inkább a szempillaspirall hibája. Én általában megvárom míg egy kicsit megszárad, és akkor megyek rá a spirallal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Makk Zsuzsó

2019. november 9.

Valami brutális, amit ez a cucc csinál a szempillákkal! Valószínűtlenül meghosszabbítja, megvastagítja a pillákat, a műszempillahatás enyhe kifejezés. DE. Nem mindegy, utána milyen spirált használunk, ugyanis a még nagyon folyós, ill. szilikonkefés spirálok nagyon össze tudják tapasztani az így létrejött gigapillákat. Nekem az vált be, hogy a hagyományos sörtés spirálról is gondosan lehúzogatom a festéket, vagy a már besűrűsödött régebbi spiráljaimmal megyek rá utána.
Érdemes tesztet csinálni, egyik szemen vele, másikon nélküle, hatalmas a különbség. És igaz, kevésbé pereg tőle a festék, de mégsem nehezíti, keményíti meg a szempillákat. Szuperjó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

vildiko

2019. július 10.

A vízálló Paradise spirállal használom, nagyon jó kombináció. A primer jó alapot ad, és teljesen vízálló lesz a végeredmény, nem pereg le nap végére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Lencseee

2019. május 24.

Vegre egy primer, ami azt adja,amit iger. Nagyon szepen "eloiveli" a pillakat. Szivesen ujraveszem, igaz nem teljes aron, de kuponnapok alkalmaval felaron nagyon megeri. Nem letszukseglet, plane a hasonlo markaju es tipusu szempillaspiral, vagy egyeb "csodaszempillaspiralok" melle, de megis ad valami pluszt, ha hasznalom. Ezert elvileg a csillagozas helyes ertelmezese mellett csak 4 csillag lenne, de annyira megorultem annak, hogy valoban hatasos, hogy en bizony erre megadom a magam "szubjektiv" 5 csillagat😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Propyl Gallate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2