L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 28.

Kiszerelés:   6,4 ml

Hosszító és dúsító szempillaspirál, vízálló változatban. Ultra-puha kefe, selymes és sima formula ricinusolajjal.

shesasaint

2020. július 6.

Tényleg vízálló és nagyon szép fekete, de összetapasztja a szempilláimat és kicsit sokat visz fel. Utána tiszta kefével sokáig fésülgetek, így a felesleges festék is lejön, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

dtn90

2020. július 3.

Nem azt a hatàst vàltotta ki amire szàmítottam. Alapjàban szép pillàkat csinàl, nem csomósodik, de semmi dràmai. A többi vizàlló spirálhoz kèpest ezt könnyebb lemosni, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

auberginecat

2020. május 18.

Az egyik legrosszabb spirál, amit valaha használtam. Az addig rendben van, hogy vízálló, tényleg az, nagyon pöpec, csakhogy a jóisten könyörgése sem hozza le, ez már baj és rettenetesen idegesít. A másik komoly probléma, hogy a kefe túl sok festéket vesz fel, póklábasít, csomósodik. Egyáltalán nem szép a végeredmény. Ezt simán kenterbe veri még a Lovely 700 forintos spirálja is, hát mérföldekkel jobb. Habár sok helyen olvasom, hogy a nem vízálló tényleg jól szuperál, de nem tudom, ezek után ki merjem-e próbálni, azért 4ezret kidobni a semmire elég bosszantó. A két csillagot azért adom meg neki nagy kegyesen, mert végülis tényleg vízálló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

kecskesszuszu17

2019. december 16.

Vízállónak vízálló valóban, és egész nap tart. Viszont néhány használat után a pilláimat vastag póklábakká ragasztotta össze. A formulával van a gond nekem, mert a normál verziója ilyet nem csinált, a kefe pedig ez esetben is szuper. Ettől viszont megváltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Marcipancica

2019. november 30.

Szeretem, mert valóban vízálló és ez nekem prioritás, mert egyfolytában könnyezik a szemem, ha szél vagy hideg éri (télen állandóan.) Én a finisht is szeretem, és kényelmes is számomra a használata, viszont én azt tapasztalom, hogy hamar beszárad, és ha egyszer elkezd beszáradni, akkor nagyon csomós lesz a végeredmény. Pláne szempilla primer tetején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

hd3ttus

2019. szeptember 23.

Már hónapok óta megvan, de csak néhány alkalommal használtam, mert bár nekem szép, hosszú pillákat csinál, és alapvetően a viselés közben nem is tudok negatívumot írni, de amint egy hosszú nap után hazaesek, és szeretnék megszabadulni a simktől... hát ettől nem lehet. Olajos, kifejezetten vízálló sminkhez való lemosóval is percekig dörzsölöm, de előbb adom fel, minthogy teljesen eltávolítsam... Viszont valóban vízálló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

vildiko

2019. július 10.

Nekem teljes mértékben bevált. Az alapozójával együtt használom, szépen, csomómentesen fel tudom vinni, hosszú, dús pillákat varázsol. Nem pereg le napközben, tökéletesen vízálló, a úszást is tökéletesen bírja. Lemosni nem könnyű, de megtaláltam hozzá a megfelelő lemosót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 10.

MoHajnalka

2019. március 17.

Nem szoktam kidobni olyan sminkterméket, amit csak egyszer használtam. Ez a szempillaspirál hatalmas csalódás volt. Túl sok festéket vesz fel, nem lehet vele szépen és a csomómentesen dolgozni. Ennél olcsóbb szempillaspirálok sokkal szebb finisht csinálnak.
(Eredetileg a nem vízálló verziót szerettem volna megvenni, mert arról sok jót hallottam, de elfogyott, amikor vettem. Gondoltam nem lesz nagy a különbség.... tévedtem...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

domcsismiracle

2019. február 18.

Nagyon sok festéket vesz fel a kefe, kicsit nehéz vele bánni, viszont tartós, nem potyog, vízálló. A nem vízálló verzióját jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Ann86

2019. január 10.

Szuper vízálló és tartós, de nem lettünk barátok. Rengeteg festéket vesz fel a kefe, ami nagyon le kell húznom, ha nem akarom, hogy a pilláim csomósak legyenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.