L'Oreal Paris

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty23, Módosítva: 2021. május 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

• Hővédő krém alakmemóriával,
  • megismételhető stílusváltást tesz lehetővé,
  • hővédelem 230 ° C-ig,
  • a hajat puhán, rugalmasan és fényesen tartja,
  • 80% -os páratartalom esetén védelmet nyújt a szöszösödés ellen,
  • könnyen felszívódik és nem terheli a hajat,
  • tartós formázás és egészséges haj,
  • minden típusú hajra alkalmas.

Ár: 4.000,- , Eladó: dornya
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Pécs, fizetés: banki előreutalás

mariann33

2021. szeptember 6.

Tavasszal megrendeltem,mivel új termék,semmit nemtudtam róla,csak a webáruház leírására hagyatkoztam.
Aztán mivel több újdonságot is rendeltem,ezt 1-2×próbáltam,majd feltettem ide a piactérre eladni..nem kellett senkinek🤷‍♀️,hála az égnek,mert újból próbálkoztam vele ha már nálam maradt,és azóta is minden hajmosásnál használom🤗!
Hosszú hajra világbajnok kence!
Ápolva ad tartást a hajnak,semmi keményedés vagy fura tapintás,mintha semmi plusz nem lenne a hajamon,mégis sokkal jobb tartású.
Áldom az eget minden használatkor,hogy rajtam maradt,ez mindig eszembejut amikor felkenem☺!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Hosszú hajra világbajnok kence!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Hydrolyzed Soy Protein

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.