L'Oreal Paris

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml, 60 ml és 54 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. július 29.

Kiszerelés:   60 ml, 60 ml és 54 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Préference, amely ultra-ellenálló festékrészecskéiről legendás, most Hi-Shine Complex-szel lett gazdagítva.

Ragyogás akár 8 héten át.

Fényes haj, tartós őszhajfedés.

Ár: 1800 , Eladó: kitti9712
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

ZsofiaLoren

2020. szeptember 29.

Update: A festett szőke hajamat befestettem a 6,35-ös árnyalattal és a képen láthatónál sötétebb igazi sötét gesztenye vöröset kaptam. A szín nekem tetszett, 3 mosás után viszont pont olyan színű lett a hajam, mint a dobozon. Szóval kopik a festék. Ha ilyen marad a hajam színe, akkor tök jó, ha nem, akkor ez egy elég drága hajszínező és nem festék. Egyelőre nem vonok csillagot, még kivárok 1-2 hajmosást.

A 8.23-as Santorini - Medium rose gold árnyalatot vettem meg. Két dobozzal, mert elég hosszú a hajam. Két meglepetés is ért: Egy doboz is elég volt, valamint pontosan a dobozon látható színt kaptam. Ami kb. még soha az életben nem történt meg. A festék maga nagyon folyós állagú, ezért szívem szerint levonnék egy pontot, de annyira le vagyok nyűgözve a színétől, hogy nem leszek szőrös szívű. Szerencsére 3 opció is van a festésnél: első festés, utánfestés valamint ha a hajamat világosabbra festettem használat előtt. Mivel a hajam hamvasítva van, így én ezt választottam. így45 percet kellett fennhagyni, de nem csípett, nem viszketett. Az ápoló balzsam egy fogkrémnyi tubus, így a következő festésig is kihúzom vele. Szerintem ez a szín hamvasított nagyon világos hajon működik igazán, sötétebb színnel nem bírkózik meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Cseresznye1006

2020. július 21.

Könnyű használni, az általam használt 6,35 árnyalat színe szép, de csak azoknak ajánlom akik szeretik a vöröses beütést. A hozzáadott balzsamot imádom, ha lehetne külön kapni csak azt használnám.
A "8 héten át tartó ragyogás" persze túlzás, ez is kopik mint a legtöbb otthoni hajfesték, és az ősz hajszálak heti 2 hajmosás mellett 3-4 hét után már előbukkannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

vrgdo1991

2020. május 19.

A karantén miatt sajnos mellőznöm kellett a fodrászomat, ezért itthon kellett a hajamat befestenem. A dobozon szép a színe(6.35), viszont amikor már felkentem, tudtam, hogy nem fog tetszeni. Felkenés után már elkezdett vörösödni. Mosás és szárítás után a hajtövem vöröses barna lett. 3 hetet bírt ki a hajamon. Akinek tetszik a vörös beütés annak jó választás. A mellé adott balzsam (csak hajvégekre kenve) nagyon zsírosított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

katalinmester13

2019. július 20.
A 3/B brasilia, sötétbarna árnyalat az enyém. Tényleg sötétbarna, szinte fekete. Tartós, tökéletes őszhajfedés. Állaga gél. Első ilyenem, egy kicsit furcsa volt, de jól működött. Színvédő hajápolója UV szűrővel ellátott és E-vitaminnal gazdagított, hogy fényes maradjon a haj. Én nem vettem észre, hogy a hajam ragyogóan fényes lett volna, de az árnyalat, a fedés és a tartósság teljesen rendben van.

2020. január 22.
A színvédő hajápoló eleinte nem váltott ki belőlem semmit. Egészen addig, míg jó sampont használtam. Most, hogy kifogtam egy borzalmasat, ez a hajápoló megváltás a sampontól megkeményedett, összegubancolódott hajszálaimnak.

2020. március 26.
Újra a 3/B árnyalatot használtam. Nagyon jól fed, és tartós is. Az ősz hajszálak sem dobják le. Szinte nem is kopik meg a színe. Jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 26.

2019. július 20.

2020. január 22.

csicsi86

2020. február 10.

A képen látható, magyarul világos gesztenye árnyalatot többször is újravettem. A hajamnak nem ártott, a balzsamtól valóban fényes volt. Úgy tünt elsőre jól be is fogta, sajna azonban egy hónap útán az ősz szálaknál, a tövénél erősen megkopott a festék. Én nem szeretném havonta újrafesteni az egészet, így csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.