L'Oreal Paris

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml, 60 ml és 54 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. július 29.

Kiszerelés:   60 ml, 60 ml és 54 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Préference, amely ultra-ellenálló festékrészecskéiről legendás, most Hi-Shine Complex-szel lett gazdagítva.

Ragyogás akár 8 héten át.

Fényes haj, tartós őszhajfedés.

Water / Aqua Trideceth-2 Carboxamide Mea ti Propylene Glycol h Hexylene Glycol ti I eu 1 1Peg-2 Oleamine eu Polyglyceryl-4 Oleyl Ether Oleyl Alcohol eo I eu 4 2Alcohol Denat. al Ammonium Hydroxide Polyglyceryl-2 Oleyl Ether Oleic Acid eo I eu Sodium Diethylaminopropyl Cocoaspartamide P-Phenylenediamine 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl M-Aminophenol Hydroxypropyl Bis(N-Hydroxyethyl-P-Phenylenediamine) HCLHydroxybenzomorpholine Eugenol i Ammonium Acetate Ammonium Thiolactate N,N-Bis(2-Hydroxyethyl)-P-Phenylenediamine Sulfate Linalool i Alpha-Isomethyl Ionone i Resorcinol EDTA Citronellol i Erythorbic Acid a Parfum/Fragrance i Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Sodium Salicylate ta Trideceth-2 Carboxamide Mea ti Phosphoric Acid Ceteareth-25 ti I eu Tetrasodium Etidronate Tetrasodium Pyrophosphate Glycerin h 0 0Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Glycerin h 0 0Behentrimonium Chloride ta Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Amodimethicone szil Cetyl Esters eo Isopropyl Alcohol i I al 0 0Parfum/Fragrance i Sodium PCA h 0 0Trideceth-6 ti I eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Octinoxate f 0 0Cetrimonium Chloride ti I eu I ta Benzyl Alcohol i I ta Limonene i Camelina Sativa Seed Oil Amyl Cinnamal i Geraniol i BHT a I ta

Ár: Csere , Eladó: angyalszív
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó
L'Oreal Paris Récital Préférence With Hi-Shine Complex- 8.23 Santorini
Ár: 900 , Eladó: cidre
Állapot: új, bontatlan termék, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

katalinmester13

2019. július 20.
A 3/B brasilia, sötétbarna árnyalat az enyém. Tényleg sötétbarna, szinte fekete. Tartós, tökéletes őszhajfedés. Állaga gél. Első ilyenem, egy kicsit furcsa volt, de jól működött. Színvédő hajápolója UV szűrővel ellátott és E-vitaminnal gazdagított, hogy fényes maradjon a haj. Én nem vettem észre, hogy a hajam ragyogóan fényes lett volna, de az árnyalat, a fedés és a tartósság teljesen rendben van.

2020. január 22.
A színvédő hajápoló eleinte nem váltott ki belőlem semmit. Egészen addig, míg jó sampont használtam. Most, hogy kifogtam egy borzalmasat, ez a hajápoló megváltás a sampontól megkeményedett, összegubancolódott hajszálaimnak.

2020. március 26.
Újra a 3/B árnyalatot használtam. Nagyon jól fed, és tartós is. Az ősz hajszálak sem dobják le. Szinte nem is kopik meg a színe. Jó.

2022. március 11.
Jó sokára került sor a kondícionáló elhasználására. Egyszerűen nem bírok ennyi balzsammal, amit a hajfestékekhez adnak. Én meglennék nélkülük. Ettől függetlenül szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 11.

2019. július 20.

2020. január 22.

2020. március 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2022. március 10.

Hosszú évek óta festem a hajam, így kipróbáltam már elég sok festéket, ami a drogériákban elérhető, aztán ennél kötöttem ki.
Nem is tudom már, hogy hány éve a Havana, illetve a Virginia árnyalatot használtam/használom. Egyszer előfordult, hogy éppen nem volt kapható a Havana, és akkor a Virginia landolt a kosaramban, azóta nem is csinálok belőle nagy ügyet, hogy melyik legyen, közel állnak színtónusban egymáshoz.
Könnyű a felvitele, nem igényel túlzott ügyességet és az eredeti hajszínem után számomra a végeredmény is megfelelő.
A tubusos kondícionálója hatalmas mennyiség, a család nőtagjainak is szokott belőle rendszeresen jutni, mindig marad belőle bontatlan.
A mellé csomagolt kesztyűt nem szoktam használni - van itthon jó minőségű eldobható kesztyűm - mert annak a minősége gyenge, előfordult, hogy el is szakadt, illetve néha a szabása is fura volt.
Az ígért "ragyogás 8 héten át" nálam sajnos nem érvényesül, fényes lesz a végeredmény, de ragyogónak nem mondanám. Megjegyzem a hajam ragyogásával soha nem voltam elégedett, ezt már el is fogadtam, így rendületlenül keresem azokat a szereket, amitől hátha tényleg ragyogni fog, de eddig hiába...
Szerencsére lassan nő a hajam, így havonta elég ismételni a festést, addig tartja is a színét.
Most egy másik márkát is kipróbáltam és azon hezitálok, hogy váltok, de majd meglátom, biztonsági megoldásnak hozzá - amíg kapható - visszakanyarodhatok.
Nem vagyok vele sem tökéletesen elégedett, ezért négy a csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. március 10.

Nem vagyok vele sem tökéletesen elégedett, ezért négy a csillag.

ChubbyCat

2022. március 2.

Rossmannból rendeltem Virginia árnyalatút. Kifogtam életem során az első hajfestéket, amire allergiás vagyok. Pedig használtam már ezt a márkát régebben is. Nem tudom mit raktak bele. 20éve festem a hajam de ilyen még nem volt. Egy csíkot húztam fel vele, már húztam volna a másodikat, amikor is olyan brutálisan elkezdte marni a fejbőrömet, hogy azt hittem megőrülök. Azonnal az egész arcom bevörösödött és légszomjam lett. Azonnal mostam le de csak égett tovább. Hibáztam, mert nem csináltam meg a tesztet elötte. 20év után, hogy már használtam a márka több féle hajfestékét, eszembe sem jutott. Bátorítom a használókat, hogy használat elött végezzenek bőrpróbát. (Fahéjon kívül nincs allergiám semmire)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 2.

parblek

2022. február 17.

A 6.35 Havana árnyalatot próbáltam ki és tetszik a végeredmény. Nekem hamubarna színű a természetes hajam pár ősz hajszállal, tetszik hogy lett egy kis vöröses melegebb árnyalata. A gél állag furcsa volt de nem volt nehéz használni, a festék mennyisége rengeteg. A végeredmény természetes hatású lett, nem ordít róla hogy festve van. Az ősz hajszálakat igyekeztem alaposan bekenni, de egy két hajszál mégiscsak látszik picit, de nem feltűnő. Szóval a felvitelre oda kell figyelni. Remélem tartós lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 17.

Anett0721

2021. november 12.

8.23 Santorini / Rose gold színt használtam, másodjára. Nagyon szép rózsás szőke lett, eperszőke, ki hogy hívja. Gyönyörű, nem sárgás, nem narancsos, hanem rózsaszínes, de nem az a komolytalan Barbie-jellegű, hanem nagyon-nagyon hamvas rózsás. Nekem nem volt híg, kellemes gél állagú, könnyű volt a használata.
A szaga borzasztó, maró, de az eredmény kárpótol. Kicsit szárított, de szőke hajfesték, teljesen természetes, nem vártam ápoló hatást... hiszen nem erre van. Jó sok balzsam kell utána, így puha lett és fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 12.

timmmmm

2021. június 2.

Kedvenc hajfestékem. 415.
1 hónapig bírja, aztán kicsit kopik.
Szép természetes és csillogó színt ad, nem ordít a hajról, hogy festett, mint sok más festék esetében.
A balzsam sokáig elég, minden hajmosásnál használom utána, amíg tart, csillogó puhává teszi a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 2.

Kedvenc hajfestékem. 415.
1 hónapig bírja, aztán kicsit kopik.

ZsofiaLoren

2020. szeptember 29.

Update: A festett szőke hajamat befestettem a 6,35-ös árnyalattal és a képen láthatónál sötétebb igazi sötét gesztenye vöröset kaptam. A szín nekem tetszett, 3 mosás után viszont pont olyan színű lett a hajam, mint a dobozon. Szóval kopik a festék. Ha ilyen marad a hajam színe, akkor tök jó, ha nem, akkor ez egy elég drága hajszínező és nem festék. Egyelőre nem vonok csillagot, még kivárok 1-2 hajmosást.

A 8.23-as Santorini - Medium rose gold árnyalatot vettem meg. Két dobozzal, mert elég hosszú a hajam. Két meglepetés is ért: Egy doboz is elég volt, valamint pontosan a dobozon látható színt kaptam. Ami kb. még soha az életben nem történt meg. A festék maga nagyon folyós állagú, ezért szívem szerint levonnék egy pontot, de annyira le vagyok nyűgözve a színétől, hogy nem leszek szőrös szívű. Szerencsére 3 opció is van a festésnél: első festés, utánfestés valamint ha a hajamat világosabbra festettem használat előtt. Mivel a hajam hamvasítva van, így én ezt választottam. így45 percet kellett fennhagyni, de nem csípett, nem viszketett. Az ápoló balzsam egy fogkrémnyi tubus, így a következő festésig is kihúzom vele. Szerintem ez a szín hamvasított nagyon világos hajon működik igazán, sötétebb színnel nem bírkózik meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Cseresznye1006

2020. július 21.

Könnyű használni, az általam használt 6,35 árnyalat színe szép, de csak azoknak ajánlom akik szeretik a vöröses beütést. A hozzáadott balzsamot imádom, ha lehetne külön kapni csak azt használnám.
A "8 héten át tartó ragyogás" persze túlzás, ez is kopik mint a legtöbb otthoni hajfesték, és az ősz hajszálak heti 2 hajmosás mellett 3-4 hét után már előbukkannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

vrgdo1991

2020. május 19.

A karantén miatt sajnos mellőznöm kellett a fodrászomat, ezért itthon kellett a hajamat befestenem. A dobozon szép a színe(6.35), viszont amikor már felkentem, tudtam, hogy nem fog tetszeni. Felkenés után már elkezdett vörösödni. Mosás és szárítás után a hajtövem vöröses barna lett. 3 hetet bírt ki a hajamon. Akinek tetszik a vörös beütés annak jó választás. A mellé adott balzsam (csak hajvégekre kenve) nagyon zsírosított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

csicsi86

2020. február 10.

A képen látható, magyarul világos gesztenye árnyalatot többször is újravettem. A hajamnak nem ártott, a balzsamtól valóban fényes volt. Úgy tünt elsőre jól be is fogta, sajna azonban egy hónap útán az ősz szálaknál, a tövénél erősen megkopott a festék. Én nem szeretném havonta újrafesteni az egészet, így csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Oleyl Alcohol, Oleic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Esters
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Peg-2 Oleamine, Oleyl Alcohol, Oleic Acid, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-25, Cetearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Trideceth-2 Carboxamide Mea, Hexylene Glycol, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Ceteareth-25, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Eugenol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Limonene, Amyl Cinnamal, Geraniol
Tartósítószerek: Sodium Salicylate, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.