L'Oreal Paris

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ritus206, Módosítva: 2016. június 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A L'oreal Paris laboratóriumai 20 éve dolgoznak a Revitalift arcápoló ránctalanító és feszesítő hatékonyságának javításán. Fedezze fel az új, különböző tipusú ráncok ellen ható összetételt, mely gazdag: Pro Retinol A-ban:Öregedésgátló aktív összetevő, mely közvetlenül a ráncokra hat. FIBRELASTYL-ban:komplex hatóanyag amely segíti a bőr feszesítését.

Látható eredmények.:

• Azonnal:az arcbőr hidratált és tónusos.
  • Egy hét után:az arcbőr feszesebbé vállik:+11%
  • 4 hét után:a különböző tipusú ráncok csökkenek.
  • Vízszintes ráncok:-homlokráncok -26%,-szarkalábak környéke-14%
  • Függőleges ráncok:-nazolabiális:-14%,szájkörnyék: -15%

Műszeres teszt 24 nő, kozmeto-klinikai teszt, 39 nő, klinikai pontozással mérve, 51 nő.

L'Oreal Paris Revitalift Éjszakai + Nappali Hidratáló Ápoló Ránctalanító+Feszesítő Krém
Ár: 4700 Ft, postaköltség az árban , Eladó: Lena800805
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Monor, fizetés: Utalás után postán maradó levélként küldöm.
L'Oreal Paris Revitalift 40+ Nappali Hidratáló Ápoló Ránctalanító+Feszesítő Krém csere is
Ár: 4500 , Eladó: infernal
Állapot: X, Helyszín: Mezokovesd, fizetés: Előreutalással posta
Mantra

2019. szeptember 14.

Jó pár év után ez az első arckrém, ami teljesen elfogyott és nem váltottam le félúton. Amikor elfogyott, akkor erős gondolkodásba estem, hogy vegyem-e újra, mert hogy nem túl szép az INCI-je... :/ Az elmúlt időszak tapasztalatai viszont felülírták az idegenkedésem és ma elmentem beszerezni egy újat. A dobozán rögtön feltűnt az "új összetétel" felirat, amit nagyjából átböngésztem, de közben majd kifolyt a szemem, mert jól összesűrűsítették... parabént nem találtam! :) Azért maradtak csúnyaságok...
Maga a krém kellemes illatú, testes, kicsi idő kell, hogy beszívódjon. A száraz és feszülő bőrömnek megváltás, tartósan hidratálja a bőröm. Nekem ez a lényeg, feszesítés, ránctalanítás nem érdekel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

BiankaaMolnar

2019. május 5.

Anyukám ezt használja, nála voltam, gondoltam használok belőle, ha már a sajátom nincs nálam.
Reggeli rutunom után használtam, sminkeltem is rá.
Az alapozó undorító volt az arcomon, főleg az orromnál,konkrétan olyan volt, mintha hámlana az egész fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Reggeli rutunom után használtam, sminkeltem is rá.

Lola21

2018. november 16.

Évek óta használom éjszakai párjával eggyütt...csomagban szoktam venni és igy jobban megéri. Elsősorban viízhiányos kombinál börre ajánlom, reggelre puha és kisimult az arcom. Nappali változata a téli idöszakban maga a csoda a bőrömnek. Érdekes, mert még nem vagyok a célcsoport de nagyon szereti a bőröm...ugyanakkor édesanyám arcának már sok ez a krém pedig az övé is vizhiányos kombinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Diablica

2018. április 17.

Nem a korosztályomnak ajánlott, viszont a száraz arcomnak maga a mennyország. 2-3 naponta használom az éjszakai krémjével együtt, és csodásan puha simább bőrt eredményezett már 2 alkalom után. Sajnos hamar kiszárad az arcom, és hiába a száraz bőrre való krémek azok túl zsírosnak bizonyultak, így kipróbáltam őt és fantasztikus. Megelőzés céljából is bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

lulucska17

2018. március 28.

Néhány hónappal ezelőtt kezdtem el használni, elégedettségem azóta is töretlen. Állaga kiváló és szuperül hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 28.

Redrosebunch

2017. november 7.

Évek óta ezt használom, mert nagyon jó állagú, gazdag krém. Általában Glamour-on szerzem be féláron. A bőröm a kozmetikusom szerint felületi vízhiányos, ezért muszáj hidratálnom reggelente bőségesen. Ne ijesszen el senkit, hogy ezt a krémet 40 fölött ajánlják. Én 30 éves korom óta használom és a bőröm láthatóan szereti. Nem utolsósorban kiváló sminkalap! Általában felváltva használom patikás termékkel, mert nem szeretem ha a bőröm hozzászokik egy krémhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

tillisilli

2016. július 30.

Az LSF30 (30-as fényvédő faktor) verzióját használom, ami Magyarországon lehet, hogy nem kapható. Szerintem pont olyan volt, mint a fényvédő nélküli (állagra, hatásra) de mindig fényvédős nappali krémet használok, ezért örültem, hogy lehet kapni olyan verzióban. Évek óta Revitalift a nappali krémem, eddig sose csalódtam. Jó sminkalap, és eléggé hidratálja a száraz bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Phenethyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stearic Acid, Palmitic Acid, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Isohexadecane, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-20 Stearate, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Polysorbate-80, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Drometrizole Trisiloxane, Octinoxate
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, PEG-20 Stearate, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Polysorbate-80, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Phenethyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Chlorhexidine Digluconate, Chlorphenesin, Ethylparaben, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.