L'Oréal Paris

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2022. február 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tiszít, eltávolítja a sminket, ápolja a bőrt és selymesen puha érzetet kölcsönöz neki. Rózsa és jázmin kivonattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

NRbk24

2021. október 25.

Teljesen jól működik. Leszedi a sminket, nem csíp, hidratáltságot hagy maga után és naaagyon jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

laregina

2020. november 25.

Hatasos sminklemoso tej, jo illata van, nem irritalja a bort. Ezutan meg tonikkal attorlom az arcomat vagy foreoval, az tisztitja meg igazan a bort, de ez a tej ellatja a sminklemoso feladatat amire kilett talalva. Az arctisztitas a kovetkezo lepes nalam. Praktikus a pumpas kiszereles, tobbszor ujravettem mar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Szedus

Korcsoport: >54
2019. december 1.

Szépen leszedi a sminket. Abszolút nem csípi a szemem, és nem is szárítja a bőröm. Az illata is finom. Már több flakonnal elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 1.

juditjanka

2019. november 28.

Az egyik legrosszabb termék, amit valaha az arcomra kentem. Az egy dolog, hogy a feladatát nulla szinten végzi el, amit nem is értek: se vízálló szempillaspirállal nem kellett elbánnia, se több réteg durván felvakolt alapozóval. Nem értem, mert tejszerű, ráadásul olyan durván szárította utána a teljesen normál állapotú bőrömet, hogy csak néztem. És a legrosszabb: olyan szinteken csípte a szemem... elkepsztő, azt hittem először, csak béna vagyok és biztos belekentem. De nem, ez valami iszonyú. Elvittem elfekvőbe vidékre, hogy majd ott ha néha hazaesek, jó szolgálatot fog tenni, de újra és újra ugyanez volt vele a tapasztalatom. A pumpája miatt még nem dobtam ki a kukába, de ha tehetném, 10x is beledobnám amúgy, mert katasztrófa. Az illata és a kiszerelés szép, de ilyen hatással...inkább kenek büdös terméket a fejemre ronda dobozból, mint ezt a sátáni cuccot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Zafina

2019. október 27.

Kiárusításban vettem, nagyon meg vagyok vele eégedve, mert nem csípi a szemem, szépen lemossa a sminket, puha esz tőle a bőröm utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

tsibus

2019. április 14.

Hónapok óta használom a tonikkal együtt, és nagy kedvencem lett. Nem csíp, nem irritál, viszont mindent levisz, amit le kell. Isteni az illata, és szuper puha lesz tőle a bőröm. Hatalmas kiszerelés, úgyhogy - bár nem a legolcsóbb - mindenképp megéri. A pumpás kiszerelésért még plusz csillagot is adnék, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Anne74

2019. március 13.

Finom illat, szépen eltávolítja a sminkmaradványokat. Nem irritál...
Kedvenc sminkeltávolítóm már egy ideje :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

Finom illat, szépen eltávolítja a sminkmaradványokat. Nem irritál...
Kedvenc sminkeltávolítóm már egy ideje :)

Benedetta88

2018. december 14.

Nem lett a kedvencem, de úgy általában az arctisztító tejek sem.
A sminket leszedi, de mintha picit csípne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Nem lett a kedvencem, de úgy általában az arctisztító tejek sem.
A sminket leszedi, de mintha picit csípne.

Bkini

2018. november 20.

Bár a sminket leszedi, nagyon irritálja a bőröm, kellemetlen érzést hagy az arcon és használat utáni napra nagyon durván kipattogott tőle a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

anitaa17

2018. október 24.

Még csak 2 napja használom, de annyira tetszik, hogy szerettem volna véleményezni már ilyen hamar. Sok sok arctisztító után végre ez az, ami nem csípi a szemem, pedig van benne parfüm. Nagyon kellemes használni, finom az illata, szépen leszedi a sminket, tetszik a pumpás adagolója, szóval egyelőre tökéletesnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Pentylene Glycol

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

A karragén hínárból előállított kivonat. Lásd Chondrus Crispus.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Methylparaben i I ta I par 0 0