L'Oreal Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. február 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tiszít, eltávolítja a sminket és élénkíti a bőrt. Rózsa és jázmin kivonattal.

Száraz és érzékeny bőrre.

kismadár

2020. december 8.

Micellás víz helyett használom, az esti arctisztítás utolsó lépéseként. Szerintem nagyon jól teszi a dolgát, ápol, tisztít, frissít, nem irritál, az illata mennyei. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

laregina

2020. november 25.

Szepen tisztit de nekem szaritja a boromet illetve a szememet is irritalja. Masra tertem at ez miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Pinki

2020. október 26.

Nekem csípi a szemem nagyon, pedig nem érzékeny a szemem. Biztos nem veszem újra. Nagyon sok van a flakonban lassan fogy, mert ritkán nyúlok érte. Ezen kívül olyan fura az állaga vattakoronggal használom ,de olyan nehezen szívja be, amikor ráöntöm minta lecsúszna róla, rendszeresen kimegy mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Mannika00

2020. június 28.

Finoman tisztít és nem okoz irritációt,jól leszedi a koszt,viszont eléggé érezni benne a parfümöt ,aminek amúgy jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Diamond26

2020. február 18.

Olajosabb sminklemosók után, illetve arcradírozás után használom tonikként. Radírozás után szépen megnyugtatja az arcbőröm, segít eltávolítani az esetleges sminkmaradványokat, közben nem csípi, nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

marcsi1233

2019. április 16.

Ez jobban múködik, mint a tonik verziója, nekem nem sminklemosóként, hanem arckrém előtti lépésként tetszett. Illata nagyon finom, megvenném.
UPDATE: Megtaláltam Tesco-ban, most is tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

UPDATE: Megtaláltam Tesco-ban, most is tetszik :)

tsibus

2019. április 14.

Hónapok óta használom az arctisztító tejjel együtt, és nagy kedvencem lett. Nem csíp, nem irritál, viszont így együtt mindent levisznek, amit le kell. Isteni az illata, és szuper puha lesz tőle a bőröm. Hatalmas kiszerelés, úgyhogy - bár nem a legolcsóbb - mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

fanncsix

2018. szeptember 20.

Nagyon szuper illata van, nekem az állaga is tetszik bár az elejen furcsának talaltam. a Viszont iszonyatosan irritálja a szemem, hiába tisztít jól csak az arcomra hasznalom, a szememrol nem tudom leszedni vele a sminket. 3 csillagot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

lixia168

2018. április 6.

Csak a kinezete miatt 2 csillag. Amugy szerintem borzalmas. Nem tisztit olyan jol mint a micellas viz,csipte a szememet es erdekes allaga van.
Az illata nagyon jo de ennyi.... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Az illata nagyon jo de ennyi.... :(

Renike087

2017. december 6.

Illat, állag szempontjából rendben volna, de irritálja a szemem. Gyakorlatilag a szemfesték lemosást követően, úgy érzem: kifolyik a szemem! Ennek ellenére nemhogy “drasztikusan” tisztítana, hanem a 3. kör után is szürke a vattakorong, pedig csupán BB krémet és szimpla, nem vízálló szempillaspirált merénylek eltüntetni vele. Összességében azért adtam 3 ⭐️-ot, mert nem szárít és az illata mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ph szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Sorbitol h 1 1