L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. március 16.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Finomszemcsés, tápláló cukorradír 3 féle cukorral, kakaóvajjal és rozmaring kivonattal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kakaóvajjal, kókuszolajjal és kakaómagokkal gazdagított formula segít enyhíteni a bőr szárazságát, megóvni a védőrétegét és puhítani a bőrt.

• A bőr puhább és simább
  • Egy hét használat után a bőr kellemesebbnek és tápláltabbnak érződhet.
  • Rendszeres használattal a bőr rugalmas és puha tapintású lehet.

MEra

2021. július 24.

Nagyon sajnálom hogy nem gyártják, most szembesültem vele :((( Hálisten még van 2 bontatlanom szóval megbecsülöm:(((
Az illata nagyon finom édes,olyan nemis tudom milyen parfümös beütéssel, a szemcsék aprók,sok van benne,jól radíroznak.Arcra és szájra is használom néha, az arcomra nemkell utána krém,nagyon szépen ápolja,puha lesz tőle és törölközés után enyhén kifényesedik,de nem feszesen mint mikor kiszárad hanem olyan kellemesen olajosan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

hellooo

2021. május 23.

Nagyon szeretem ezt a terméket, így nagyon sajnálom, hogy már nem elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

Nagyon szeretem ezt a terméket, így nagyon sajnálom, hogy már nem elérhető.

Kingaisa

2021. március 11.

Valóban puhább lesz tőle a bőr, de az összetevői nem a legjobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Valóban puhább lesz tőle a bőr, de az összetevői nem a legjobbak.

TimyeK

2020. november 7.

Szeretem ezt is, és a szőlőmagolajos verziót is. Finom szemcsés, gyengén radírozó termék, az illata isteni, de tényleg gyorsan elolvadnak a szemcsék, és emiatt többet kell használni. A bőröm pihe-puha és ragyogó lesz a használata után, egyáltalán nem szárít és nem húzódik tőle az arcom. Heti 1x használom ősztől-tavaszig, mivel olajos termék. Így nem visz padlóra a fogyása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Eliza8420

2020. október 30.

Nagyon szeretem ezt az arcradírt. Finom szemcsés az állaga és nem okoz fájdalmat mikor belemasszírozom az arcbőrömbe. Az illata istenien finom 😋 Lemosás után pedig nagyon kis pihe puha arcom lesz tőle! 💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Kittykkovesdi

2020. október 13.

Szerintem kellemes kakaós illata van, nem tolakodó. Finom szemcséi vannak, viszont masszírozás közben elolvadnak, ami miatt többet kell belőle használni ahhoz, hogy tényleg radírozzon. Lemosás után hidratált érzetet hagy maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

virumiru

2020. szeptember 26.

ajándékba kaptam, nem mostanában de még csak most fogyott el, nem igazán akaródzott használni.
nálam alapból hátránnyal indult, mert hámlasztó párti vagyok...senkinek sem lenne szabad ilyen darabos izékkel csikorgatni az arcát. a szaga számomra borzalmas, mert engem a teára emlékeztet, és nem vagyok nagy teás😀
az állaga érdekes, olajos, szárazon kellemetlen használni, nedves arcon meg málik szét.
komoly filmréteget hagyott az arcomon, nagyon nehéz volt lemosni...ha épp eszembe jutott könyökre/lábszárra jó volt😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

zdoreebaba

2020. szeptember 22.

A három radír közül nekem ő tetszik a legkevésbé. Már ha ezeknél a radíroknál lehet ilyet írni, hiszen ez sem rossz. Sőt! A szőlős és kiwis verziókkal sikerült barátságot kötnöm. Ő sem rossz termék, csak a nyári szezonban nem szerettem használni, mert elég gazdag krém állagát és hatását is tekintve. Viszont, most ősszel újra elő tudom venni a szekrényből és használatba veszem. Ilyenkor sokkal jobban szereti a bőröm, hiszen a hideg levegő hatására hajlamos kiszáradni, de ez a radír az orcáimat mindig szépen táplálja és azonnal eltünteti a kiszáradásokat. Az ajkaimra is szoktam belőle tenni, szépen eltávolítja az elhalt részeket. A radírozó szemcsék ebben a leggyengédebbek. Akinek száraz bőre van, nekik ez kincs lesz. Én is megszerettem, de csak ősszel és télen szeretem használni. Az illata vistont nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Provence

2020. szeptember 22.

Ő a kedvencem a 3 bőrradír közül. Nagyon szépen radíroz, finom puhává varázsolja a bőröm, az illata pedig isteni! Az ára viszont elég borsos, akciósan éri meg inkább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Korita

2020. június 14.

Akciósan vettem. Végre egy nem durva szemcsés arcradir amit még a számon is szívesen használok, egyáltalán nem okoz semmiféle fájdalmat vagy irritációt.
Én szeretem. Újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Én szeretem. Újra veszem ha elfogy.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.