KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Finomszemcsés, tápláló cukorradír 3 féle cukorral, kakaóvajjal és rozmaring kivonattal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kakaóvajjal, kókuszolajjal és kakaómagokkal gazdagított formula segít enyhíteni a bőr szárazságát, megóvni a védőrétegét és puhítani a bőrt.

• A bőr puhább és simább
  • Egy hét használat után a bőr kellemesebbnek és tápláltabbnak érződhet.
  • Rendszeres használattal a bőr rugalmas és puha tapintású lehet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Juditka84

2018. május 20.

Mióta használom több kis pattanás kijött az arcomon, most jöttem rá sajnos ettől lehet. Pedig nem lenne rossz termék. De így sajnos nem használom tovább... Fél órája radíroztam le vele az arcom és az államon kijött egy pici pattanás.. De volt a homlokomon is egy az arcomon kettő, amik már elmúltak. Most hasznàltam utoljára.Nekem a L’Oréalnak ezek a termékei nem jönnek be.......

Juditka84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Frida999

2018. május 20.

Csak azért adok 4 csillagot, mert egyelőre nem tudom, hogy ettől jelent-e meg pár pici pattanás az arcomon.. remélem nem, mert egyébként egyszerűen imádom <3 Páran írták, hogy borzalmas “szaga” van, ami számomra teljesen érthetetlen, mert én rögtön azzal kezdeném, hogy AZ ILLATTA EGYSZERŰEN MENNYEI! Engem valami isteni sütire emlékeztet és ha éppen nem is használom, sokszor csak úgy beleszagolok, hogy érezzem :D A hatása is nagyon tetszik, pihe puha lesz az arcom utána. Úgyhogy remélem, hogy nem ettől jöttek a pattik mert nagyon szeretném elhasználni :(

Frida999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Pressia

2018. május 19.

Csak azért nem érzem teljes pénzkidobásnak mer féláron vettem és esetleg a számra még el tudom használni.
Őszintén, nem is értem magam. Nem használok arcradírt, akkor minek??? De a pure clay maszk egy csoda így erre is elcsábultam. Hiba volt. A minap épp azon agyaltam a tükör előtt állva, vizsgálva az állam vonalán kinőtt kis mélyszöveti vulkánokat, hogy ez most, hogy? Mi a fene...? Ezek, hogy nőttek oda? Hónapok óta semmi, erre hirtelen három is. Persze, ez volt az egyetlen új keletű dolog az arcápolásomban...
Szóval, ha szeretnétek pattanásokat, olyan igazi fájdalmas mélyszövetit. Ez a cucc nektek való.

Pressia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

szofiaa

2018. május 17.

Joy napos bakancslistám elején állt, sikerült is hazahoznom belőle egyet, ez a fajta volt a legszimpatikusabb.
Nagyon elégedett vagyok vele, szuper szemcsés, finom illat, egyszerű feltenni és lemosni is, utána a bőröm szuper puha és sima.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

edinalencses

2018. május 15.

Joy napokon kerestük mindenhol, végül találtunk és 4 tégelyt hazahoztunk. Egy darabig nem kell menni érte😄 nekem bevállt és imádjuk. Ennél jobb arcradírral még nem találkoztam ár/értek arányban

edinalencses
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

laanyka

2018. május 15.

Nekem normál bőröm van, kicsit száraz de semmi extra baj nincs vele. Ezért azt nem tudom, hogy problémásabb bőrrel mit tud kezdeni, de nálam eddig működik. Az üvegben fura az illata (kicsit mentolos csokis?), de bőrön nagyon kellemes illattá válik. Nagyon puha lesz tőle a bőröm is. Szerintem akinek hozzám hasonlóan normál bőre van, annak én mindenképp ajánlom, hogy próbálja ki :)

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

dorottya96

2018. május 13.

Eddig tetszik!
Tulajdonképpen az ajkaim miatt vettem, mert sima cukorral szoktam olykor radírozni, de a durvább szemcsék miatt nem volt túl megfelelő erre a célra. Gondoltam fél áron miért ne. Vaciláltam, hogy melyiket is válasszam a 3 típusból, végül emellett a kakaós mellett döntöttem. Ajakra tökéletes. A bőrömön egyre több a száraz rész, testesebb arckrémeket meg nem visel el, úgyhogy kifejezetten örülök, hogy a száraz részeimen segít. A hámlasztás nekem annyira nem jött be, maradok a radíroknál és ez teljesen jó a célra. Amit kell leszed, a bőrömet puhítja-az illata is jó. Nem csodaszer, de ez a mennyiség rengeteg ideig elég lesz.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Eddig tetszik!

Massacre

2018. május 13.

Féláron vettem, így azt mondom megéri, teljes árat nem hiszem hogy adnék érte. Viszont szerintem nagyon jó kis bőrradír, jó illata van, lemosás után is érződik egy darabig. Amikor felvittem féltem, hogy nagyon olajos leszek tőle, végig olyan volt mintha olaj alapú valamivel kenném az arcom. Egyébként a szemcsék finomak, gyengédek, vízzel el is olvadnak. Mikor megtöröltdm az arcom már semmilyen olajos érzetem nem volt, nagyon puha lett a bőröm tőle.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Bubucim

2018. május 12.

Minta alapján tudok róla nyilatkozni, tehát csak egyszer használtam. Alapvetően zsíros a bőröm, amire én kifejezetten nem használnám ezt a terméket. Egyébként fel is van tüntetve, hogy száraz bőrre ajánlott. Volt száraz bőrűként viszont ki merem jelenteni, hogy jó lehet. Hagy maga után egy zsíros érzetet, ami ugye a száraz bőrre kifejezetten jó. Ha egyszer vissza méltóztat állni a bőröm állapota, és ismét száraz lesz a bőröm, biztosan kipróbálom ismét.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

doreszka94

2018. május 12.

Együtt vettem a kivissel, attól egy fokkal jobb. De egyik sem használ igazán. A kiviset már elhasználtam, most ezt használgatom. Nem igazán hoz pozitív dolgot, de legalább nem is árt semmit. Nem szívesen venném újra, akciósan sem éri meg, nem hogy teljes áron.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.