L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Finomszemcsés, tápláló cukorradír 3 féle cukorral, kakaóvajjal és rozmaring kivonattal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kakaóvajjal, kókuszolajjal és kakaómagokkal gazdagított formula segít enyhíteni a bőr szárazságát, megóvni a védőrétegét és puhítani a bőrt.

• A bőr puhább és simább
  • Egy hét használat után a bőr kellemesebbnek és tápláltabbnak érződhet.
  • Rendszeres használattal a bőr rugalmas és puha tapintású lehet.

LittleSpark

2019. október 6.

Féltem tőle,hogy irritálni fog. Eddig szerencsére nem volt ilyen probléma. Az állaga nagyon kellemes, felolvad az ujjaim között, radírozok majd a cukorszemcsék is felolvadnak. A szemcsék nem túl durvák, szerintem pont jó. Hagy egy réteget maga után, én ezt egyenlőre lemosom egy tonikkal, mert szerintem jelenleg sok lenne a bőrömnek, de ahogy közeledünk a szelesebb hideg napokhoz rajt hagyom had ápoljon :D Az illata egész jó. Szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

dragonfire

2019. október 2.

Imádom. Az illatát. Extra puha lesz utána az arcom. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Imádom. Az illatát. Extra puha lesz utána az arcom. Nagyon sokáig elég.

vanita0927

2019. szeptember 28.

Imádom az illatát. Finom szemcsék, puha bőr. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Imádom az illatát. Finom szemcsék, puha bőr. 🙂

széva

2019. szeptember 3.

Féláron van most a Rossmanba. Kipróbáltam ,tetszik. igazán finom szemcsés,kellemesen radíroz. az illata is rendben van,a kakaóvaj adta réteggel sincs bajom pótolja a lecsiszolt réteget és ápol. Én használat után habzó lemosóval átmostam az arcom,nagyon kellemes. Ha változik a véleményem referálok :-)

Pozitív változásról számolhatok be. Egyik este nem mostam le habzó lemosóval,csak meleg vízzel. Semmit nem kentem a bőrömre csak a kakaóvaj ami ebben van az maradt rajtam,hát reggelre nagyon finom volt az érzés és este sem hiányzott semmi nem volt az a húzó száraz érzete a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Feketepárduc

2019. augusztus 15.

Gyűlölöm azt a réteget, amit maga után hagy, úgy érzem, nem tudom lemosni. Kuka, nem ezt várom egy bőrradírtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

sztike

2019. július 24.

Életem legjobb bőrradírja. Pórbálkoztam már többfélével, de az összes karcolt, fájt, nem volt kellemes használni. Ez az első olyan, amit szívesen használok. Finom az illata, nem karcol, mégis hatékony. A bőröm sokkal simább, puhább utána. Nem olcsó termék, de akciósan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

FurcsaKavics

2019. július 19.

Ajánlásra vettem meg, és egy kiárusított darabot sikerült jóval olcsóbban megszereznem. Az illata, és az állaga is nagyon tetszik, viszont furcsa réteget hagy az arcomon. Nem mondanám ragacsosnak, de olyan sikamlós avagy nem tudom, érdekes lesz tőle a bőröm. Ettől függetlenül nem mondanám zavarónak, vagy negatív tulajdonságnak, hisz a leírása szerint egyfajta bőrtápláló hatású radír, szóval betudom annak, hogy az arcom olyan nyunyis a használata után. Teljes áron nem venném meg, hiszen jóval olcsóbban is lehet hasonló klassz arcradírokat találni. Maga a koncepció tetszik, és a használatát mondhatni szórakoztatónak tartom, egy kisebb wellness/relax élmény végül is. Szóval erős négyes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

nnmmtth

2019. június 2.

A kedvencem! Ezt probaltam eloszor a loreal sugar scrubjai kozul de meg mindig erte nyulnek ha valasztanom kene a 3 fajta kozul. Az illataba szerelmes vagyok. Imadom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Tinti

2019. május 22.

Az illata mennyei, imadtam felkenni az arcomra, es hasznalt is valamennyire, ketsegtelenul puha es tisztabb lett tole a borom, viszont nekem mas termek jobban bevallt arcradirozas szempontkabol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

bogmir

2019. május 14.

Nagyon finom az illata, és puha is lesz utána a bőröm, igazán felfrissít, bár radírozónak elég gyenge, ebből a szempontból semmi extra. Eléggé túlárazott termék, legalább sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.