L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Hajfestékek

Egyszerűen felvihető, mivel nem csöpög, és egyszerre felvihető tükör nélkül is, így felvitele oly egyszerű akár egy hajmosás. Természetes hatású és ragyogó. Tartós hajfesték, elfedi az ősz hajszálakat.

googles

2017. május 12.

Most kezdtem újra festeni a hajamat, évek óta természetes volt, festés, színezés nélkül. A saját natúr barna hajamat szeretném látni (ősz hajszálak nélkül), úgyhogy most döntöttem a festés mellett.

A 700-as, nagyon világos természetes barna (vagy valami hasonló nevű) árnyalatot választottam, ez a legvilágosabb barna, ami biztos nem a szokásos sötétbarnát eredményezi. Nagyon szép a dobozon lévő szín.

Persze nem olyan lett a hajam, de ez az első festék, aminek a világosbarnát ígérő árnyalata tényleg világosbarna vagy hasonló eredményt ad. Sajnos látok benne egy kis rézvöröses árnyalatot, fényt. Lehet, hogy a második festéssel világosabb lesz az egész, az az érzésem, a hajam saját színét még nem tudta egy festésre leszívni (ha valaki ért hozzá, írjon vissza, ez lehet-e).

Szóval vagy ezt tervezem használni, minél természetesebb színt szeretnék és jó minőséget.

Az az igazság, kicsit szárazabb lett tőle a hajam, de minden festék szárítja, igénybe veszi a hajat, ezen nem fogok meglepődni.

4 pont, mivel a dobozon lévő színhez nem sok köze van az eredménynek, hanem a szokásos módon kb 2 árnyalattal sötétebb. De legalább tényleg világosabb barna, és tényleg természetes hatású (senki nem vette észre, hogy befestettem a hajam).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.

Mexy

2017. április 21.

Ez a hajfesték konkrétan a legrosszabb dolog, ami valaha történt velem...esküszöm, szerintem a legdurvább rémálmom, hogy még egyszer használnom kell... :D egyszer vettem, mert hab, jajj de jó, egyszerű, könnyű használni, szépek a színek...miért ne? Felkenni tényleg egyszerű...csak aztán csöpög folyik, ken össze mindent...de ezen túltettem magam. A szörnyű szagán is...Azon is, hogy a középbarnás árnyalat végül a sötétbarna és a fekete közötti végeredményt hozott..Azon viszont nem tudtam, hogy mit tett a hajammal..nagyon nagyon durván kiszárította, száraz lett, seprűs...rossz volt hozzáérni, ránézni..arról nem is beszélve, hogy utána napokig nagyon durván hullott... Egyetlen csillagot sem érdemelne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

KrKrisz

2016. november 20.

A szőkére festett hajam akartam az eredetileg világosbarnára festeni. Egyből megtetszett ebből a 700-as árnyalat, gondoltam, ha kicsit világosabb lesz a végeredmény, az nem baj.
Hatalmasat tévedtem, tíz perc alatt olyan sötétre fogta a hajamat, mint állat, ráadásul folyt és csöpögött mindenfelé. Ráadásul a töve világosabb lett,a vége majdnem fekete, és foltos lett pár mosás után az egész.
Kopni sem igazán akart, pedig az ecetes öblítéstől a citromléig mindent felkentem a hajamra.
Ha volt olyan, hogy azt is megbántam, hogy megvettem, hát az ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

Ha volt olyan, hogy azt is megbántam, hogy megvettem, hát az ez.

kalavirag

2016. november 3.

Szerintem van nála jobb termék is a piacon, bár szépek az árnyalatok amiket kínál ez a termék család de nagyon kiszárította a hajamat használat után ami eddig egyik hajfestéknél sem fordult elő. Előnyére szolgál a könnyű használat és szép, igényes csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Katanna

2016. március 29.

Imádtam a valódi nagyon világos barna árnyalatát, könnyű volt használni, szép fényes volt tőle a hajam. Sajnos nem találom sehol sem, gyártják még egyáltalán?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 29.

nkmagda

2016. március 25.

Mikor rászántam magam a hajfestèsre ezt a habàllagùt választottam hogy egyszerű legyen a hosszù hajamra felvinni. Olyan szìnt kerestem ami ugyan barna de feldobja az eredeti barna hajam szìnèt, vmelyik csokoládè szìnt választottam . Először egy barátnőm kente fel, nagyon megvoltam elègedve, ő is, aki már nagyon jártas volt hajfestès ügyben, több èves tapasztalat. Kèsőbb már saját magamnak is meg tudtam csinàlni. Nagyon szèp fènyt adott a hajamnak s a szìn is soká tartott. Azòta fodràszra hagyom ha vmi ùjra vágyom. De a ternèknek èn 4 pontot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

juji ming

2015. október 15.

A hajam természetes színe vöröses szőke, de szeretem világosítani. Nem mindegy mit használok, mert a vörös pigmentek balhézni szoktak. Tegnap kipróbáltam az 1000-es világosszőkét. A szaga tényleg botrányos, kifolyt a szemem is tőle, de a felvitele roppant egyszerű és gyors. Amikor lemostam a festéket, narancssárga lett a hajam!!! :D Majdnem elájultam. De szárítás után megnyugodtam, mert a narancsnak semmi nyoma nem volt. Nagyon szép, természetes világosszőke (nem pipisárga) és gyönyörű fényes lett a hajam. Nem sprőd, tök puha a bubim. Kíváncsi leszek hogy viselkedik néhány mosás után, egyelőre azt gondolom, hogy legközelebb is ezt választom és megelőlegezek neki egy 5-öst! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 15.

Doreen_D

2015. szeptember 3.

Az 1000-es számozású világos szőkét vettem meg, azzal festettem be a sötét szőke, inkább világos barna hajamat. Az eredmény nem lett olyan szép szőke, mint ami a hátoldalon van feltűntetve, de összeségében természetes, kicsit sötétebb szőkét sikerült elérnem, tehát elégedett vagyok. Nálam újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Xinezia

2015. július 15.

Ez a hajfesték kritikán aluli... Tényleg arra sem méltó, hogy egyáltalán megkritizálja az ember. Nem érdemel fél csillagot sem, nem még egyet. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

funny.hunny.bunny94@gmail.com

2015. április 25.

Nem szoktam pontozni mostanság de most vittem fel ezt a sz*rt és nem tudom megállni. Az hagyján, hogy náluk a 600-as világos barna az a majdnem feketét jelenti igazából hiába egyezik a kiindulási szín de, hogy a habhajfestéknek semmi köze ne legyen a habhoz és ez miatt ne is bírjam úgy felvinni, ahogy az a használati útmutatóba van szerintem a fogyasztók megtévesztésének a magas foka. Ennyire f.s hajfestékkel nem találkoztam a büdös életben.Pedig évekkel ezelőtt 300 Ft-ossal kentem az többet ért ennél. CSAK PÉNZKIDOBÁS! Ha lehetne mínuszt adnék.

A váll alá érő hajamra sem volt elég.Dús eléggé de ha tényleg hab lett volna akkor talán.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.