L'Oreal Paris

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin89, Módosítva: 2022. március 7.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az első színezett szérum, amely 1% hialuronsavot (hyaluronic acid) tartalmaz. A bőrben természetesen is megtalálható hialuronsav elősegíti a bőr nedvességmegtartó képességét. Ez a színezett szérum minden használatkor azonnal hidratál és egységesíti a bőrképet. Idővel a bőr simábbnak tűnik. A termék bőrgyógyászatilag tesztelt, biztonságos, parabénmentes, illatmentes, nem komedogén, és minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrre is.

10 (hazánkban 4) árnyalatban kapható

Emma23

2022. május 15.

Imádom. Nyárra ez a leves legtökéletesebb alapozó választás. A very light árnyalat van meg ami tökéletes nekem. Nem igen van fedése de nagyon szépen egységesíti a bőröm. Nekem ennél nagyobb fedesre nincs szükségem. Biztos állandó darab lesz a kollekciómben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 15.

preka

2022. május 12.

Én is csatlakozok az előttem szólókhoz. Ez az alapozó minden forintot megér, teljes mértékig meg vagyok vele elégedve.
Nyárra tökéletes, pont elég fedése van és nagyon kényelmes viselni, nem fullad a bőröd és egyszerűen egészséges, teljes összképet mutat az arcodon.
Szerintem igencsak tartós is, bár zsíros a bőröm, nap végére mégsem folyik le rólam az egész.
Azt fontos megemlíteni, hogy nekem ujjal eldolgozva nem mutatott szépen, illetve se ecsettel, se nedves beauty blenderrel sem. Kizárólagosan száraz blenderrel dolgozom el, így nem csíkoz és gyönyörűen beleépül az arcomba.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

Imádom!

agneza

2022. május 11.

Már nagyon rég nem használok drogériás alapozót, max ha keverem a DW-állagát, de annyi jót olvastam erről, hogy megvettem. Az ára ahhoz képest borsos, de sikerült akciósan hozzájutni. Maga a termék nagyon híg állagú, nem is tudom mire számítottam, de jó felvinni a bőrre. Használtam pici korrektort is a pirosas foltjaimra, de egyébként szépen “fed” vagy nem is tudom mi rá a megfelelő kifejezés. Nem szárítja szét a bőrömet, raktam alá szérumot és fényvédőt, de csak módjával fénylett át. Nyárra megvan az alapozóm :) kellemes viselet és széppé teszi a bőrt anélkül, hogy teljes fedést adna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 11.

elynor91

2022. május 10.

Csatlakozom a rajongótáborhoz :) A kedvenc alapozóm (Bourjois Always Fabulous) helyett kerestem vmi könnyedebbet nyárra, jelentem megtaláltam személyében. Neki valóban nem a fedés a funkciója, DE cserébe gyönyörűen egységesít, piros foltokat eltüntet, tartós, pedig tényleg olyan érzés, mintha semmi nem lenne a bőrön (érzésre/látványra/tapintásra is), semmi irritációt nem okozott eddig, szóval nyárra és hétköznapokra - amikor nincs kedvem alapozóhoz - tökéletes. Ára picit húzósabb, de szerintem nagyon gazdaságos, akcióban/kuponnal meg főleg megéri. Ha továbbra sem okoz semmit, tuti újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

fszabo84

2022. május 9.

Ladies, ez egy igazi csoda!

Gyonyoruen egysegesit, eltunteti a pirossagot, es tartos. Mac studio fix pudert hasznalok fole, es napi 1 alkalommal eleg ujrapudereznem (vizhianyos, T vonalban zsiro borom van). Elegem lett a tipikus alapozokbol (Catrice HD, Estee Lauder DW), valami olyat kerestem ami termeszetes, de elfedi az apro egyenetlensegeket - orommel jelzem, megtalaltam! Ket hete hasznalom napi szinten, pattanast nem okozott, allergias reakciot sem. Komolyanb borhibara mindenkeppen korrektort javaslok, de ez meg igy is tobb mint a BB kremek tobbsege.

Meglepo modon a boromtol sotetebb arnyalat remekul passzol, eggye valik velem (3-4 light mediumot vettem, catrice HD-bol rose beige 20 volt a szinem, ELDW-bol pedig 1NW2).

Konnyu, friss, oszinte imadat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

Ladies, ez egy igazi csoda!

Konnyu, friss, oszinte imadat.

spavanilly

2022. május 1.

Lányok, ez nem alapozó- de nem is ezt ígéri.
Azért keltette fel az érdeklődésemet, mert az általam próbált alapozók többsége pattanásokat okozott a bőrömön, így csak alkalmakra, full sminkhez használtam őket. A BB krémek sem a barátaim, mert sárgás, természetellenes hatásúak, + ehhez jön még a diszkógömb feeling.
De EZ! Tökéletes. A 1-2 very light és a 3-4 light árnyalatot szereztem be, a sötétebbhez még nem kellett nyúlnom. Nem spóroltam vele, és elsőre ijesztően befogta a bőröm- egy maszkszerű réteget képezve. Kézzel dolgoztam el, és szinte pillanatok alatt beszívott. Nem foltos és nem emeli ki a szem alatti ráncokat sem. Nagyon szépen egységesít és ad egy kis ragyogást is. Ez az egy bajom van vele- én a matt finisht kedvelem, ezért kötelezően megy rá a Lovely fehér csokis púdere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

Lányok, ez nem alapozó- de nem is ezt ígéri.

Viktoriakiss

2022. április 25.

Nagyon jo termék .a vizhianyos bőrömet hidratálja .rakenem nem hozza ki a szart részeket .egy szep ragyogó egységes borkepet ad.fedese nincsen de nem arra való .hétköznapokra tokeletes nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

OrsiRol

2022. április 23.

Nagyon jo termek. 1 uveggel mar elhasznaltam, de biztosan ujra fogom venni. Kezzel dolgozom a borombe hidratalas után. Vizhianyos bőrömön felvitel utan olyan, mintha filtert raktam volna az arcomra. Eltunnek a porusok, egyeges borkepet ad. Szaga nincs szerencsere. Fedese nincs vagy nagyon enyhe, de nem is arra valo. Ha onmagaban használom, a T-vonalban nap vegere fenyesedik, de nem tocsogos zsiros hatast kelt, hanem olyat, mint a saját arcom 5-10 evvel ezelott 😀 egeszeges, ragyogo. Rancokba nem ul be, nem maszik el, viszont a vizhianyos bőröm nagyon szereti, taplalja. Pattanast nem okoz (es ez nagy szo, mert tobb loreal-os termekkel is befurodtem e téren). Szamomra kicsit olyan, mint a Mac face& body, csak ez jobban taplal es kevesbe fenyes. Barcsak a csomagolasa is olyan lenne, mint a F&B-nak, m ezzel a pipettas uveggel őskáoszt tudok csinalni a furdoben. Batran keverheto mas alapozokkal. Pl. tul poros, nagyon matt alapozokat szuperul feljavitja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 23.

veravera

2022. április 21.

Szuper termék, nagyon szeretem. Nem alapozó, nagyobb hibákat nem fog elfedni, de szépen egységesít. Nem bántja a nagyon érzékeny bőrömet, sőt, tömörebb, szebb lett tőle. Amire viszont figyelni kell: nehéz lemosni. Mivel nem alapozóként tekintettem rá, először nem tűnt fel, de figyelni kell, hogy tényleg eltávolítsam este, és ez legalább két kört jelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 21.

Missglamorazzi

2022. április 19.

Kíváncsi vagyok mindig az újdonságokra, ezért nem bírtam ki :D
Világos bőröm van, sajnos helyben csak 3 árnyalatot árusítanak - ezért a 3-4 light mediumot vettem meg - ami picit sötét elsőre, viszont annyira meglepődtem, milyen jól tud alkalmazkodni a bőrhöz - teljesen észrevehetetlen. Egyet értek a korábbi hozzászólásokkal - nem mondanám alapozónak egyáltalán. Szépen egységesíti a bőrt, mintha egy blur filter lenne rajta, kis bronzos hatás és egészséges szín érhető el vele - nem pedig maszk takarás. Nekem eddig tetszik, nagyon szép rajta a többi sminktermék is. Egyre jobban megszeretem ezeket a sheer szérum/alapozó/tint termékeket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 19.

Kíváncsi vagyok mindig az újdonságokra, ezért nem bírtam ki :D

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.