L'Oreal Paris

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. január 24.

Segít, hogy láthatóan  kijavíthasd a sötét karikákat , tökéletesen befedi a finom szemkörnyéki bőrfelületet  és ragyogó, sima tekintetet  varázsol számodra. Emellett bátran alkalmazhatod a bőrödön lévő egyéb foltok, vagy  hibak korrigálására is.

BartaLili

2020. július 8.

Rengetegszer vettem már újra ,és legtöbbször ,mint alapozó használom.Nekem úgy is tökéletesen megfelel.A szem alatti részt szépen eltakarja és az apróbb bőrhibákat is.Egy jó púderrel tényleg egy light-os alapozást lehet elérni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

Nitusss

2019. október 26.

Nem rossz, de nem is az igazi. Glamour napokon vettem meg, igy az ara nem volt tul borsos. A szemeim ala szoktam hasznalni es nem irritalja oket, szepen elkenheto, jo allagu. A fedese eleg kozepes, es a nap folyaman nekem is elegge beleul a rancaimba. A szine tenyleg elegge passzol, viszont a benne levo csillamossag... hat vannak napok mikor tetszik, de van mikor inkabb nem. Kovetkezo alkalommal nem ezt fogom valasztani..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Csobanka

2019. augusztus 17.

Szépen, akár újakkal is elosztatható de a fedése nagyon gyenge. Kellemes használni de újra nem veszem mert nekem nagyon karikásak a szemeim, így nyárra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Lina14

2019. július 12.

Vékony állagú, könnyen kenhető, de nem olyan arős a fedése, és sajnos napközben beül a ráncokba, akkor is ha sok púderrel fixálom. nyáron elmegy kevés sminkhez, de sajnos hidegebb időben nem lesz elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Szandibeauty

2019. május 12.

Használom már egy ideje, egy netes rendelésemen tettem rá szert. Nem rossz, de ilyen árban nem feltétlen éri meg, a piacon most sok olcsóbb és magasabb fedésűek is vannak lsd:Catrice.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

FurcsaKavics

2019. április 19.

Glamour napokon szereztem egyet 40%-os kuponnal, a 02-es vanilla vagy mi a szösz árnyalatút. :D Nagyon megszerettem, de teljes áron biztosan nem venném meg. Fedése közepes, de szépen építhető. Könnyű felvinni, eloszlatni, nem lesz foltos, nem szárad túl hamar, nekem nem ül bele a ráncokba. Púderrel fikszálom, így egy egész napot kibír. Mikor már az alapozóm is alig van foltokban a pofimon, ez a kis szörnyeteg még mindig szépen elnyomja a pandamaci szemeket. :D Nekem nem csípi, nem irritálja a szemkörnyékemet. Szemhéjpúder alá is ezt használom alapnak, és egyéb bőrhibákat is egész szépen el lehet vele tüntetni. Nagyon fancy, de 2800 pénzt szerintem nem ér, mivel vannak jóval olcsóbban is hasonló jó kis korrektorok. Az ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

hegedusreka

2019. március 25.

Sajnos nekem csalódás ez a termék . Ahogy felviszem a szemem alá , rögtön elkezd csípni és bekönnyezik a szemen, ami ugyan elmúlik ha eldolgozom, de azért kellemetlen. Talán mèg el is néztem volna a csípő érzést ha jo lenne a fedése , de nem jó. Egyáltalán nem fed , és a ráncokba is beleül. Sajnos semmi pozitívumot nem tudok rá mondani , pedig nagyon szeretem a loreal termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

slasherin

2018. december 3.

A színe szépen passzol a bőrömhöz. Könnyen el lehet dolgozni, szem alatt is szépen használható. Pattanásokat kicsit nehezebb elfedni vele, illetve számomra nem bizonyult annyira tartósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Dorcsa

2018. június 10.

Glamour napokon vettem, itt néztem az összetevőket, de már biztos, hogy nem ez az aktuális. A csomagolás sem ilyen és, ahogy előttem is írták a fedése szinte nulla. Nagyon vizes az állaga, semmit nem fed, de amiért a legjobban utálom, hogy ebben az újban már van alkohol és rögtön bekönnyezik tőle a szemem. Nem használok semmi alkoholos terméket így nem tudom mihez kezdek vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

mina2020

2018. június 10.

Nekem nem jött be...A fedése nagyon minimális és az a kicsit is beül a ráncokba. Fura illata van és ráadásul még csípi is a szemem alatti bőrt amikor felviszem. Aztán szerencsére elmúlik, nem fogom még egyszer megvenni és Müller szombaton jutottam hozzá, úgyhogy így elmegy, örülök, hogy nem adtam teljes árat érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.