L'Oreal Paris

Ár:   €9   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tillisilli, Módosítva: 2017. május 8.

Ár:   €9
Lelőhely:   külföld

Ecsetes folyékony korrektor/highlighter a fáradtság jelei ellen, igazodik a bőr színéhez és textúrájához.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

CsorgoKigyo

2022. április 11.

Szerelem első használatra! Nekem pont elég a fedése, én nem szeretem a full cover korrektorokat, szerencsére nincs is rá szükségem, szépen kivilágosítja és egységesíti a szemem környékét, és az 1-2 bőrhibámat is szépen elfedi. Ami plusz pont nálam, hogy alapozó használata nélkül is viselhető észrevétlenül.
ui.: drogériákban is elérhető 3500-4000.- körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

ui.: drogériákban is elérhető 3500-4000.- körül.

Ichigo94

2022. március 29.

Sokszor ezt veszem elő, ha rohannom kell, így elég kényelmes a használata. Még nem találtam meg a legjobb terméket a durva karikáim alá, sajnos ezzel sem találtam meg, mert a fedése gyenge/közepes, viszont szépen kiemeli/világosítja a területet. Pattanásra egyáltalán nem vált be. Nem rossz, de próbáltam ennél jobbat is. Akinek nincsenek ennyire sötét karikái, annak nagyon ajánlom, mert természetes a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

katalinmester13

2022. január 3.

Féláras szerzemény. A 3-5.N Natural Beige volt az enyém. Örökös szem alá való korrektor keresésben vagyok. Sötét karikákra való, ráncokba kevésbé belecsúszó után kutatok. Eddig sikertelenül. Feladó félben vagyok. Az állagát, ecsetes mivoltát kedveltem. Fedése nekem kevés. Épp ezért eleinte nem nagyon használtam. Majd rászoktam egy lazacos színkorrekciós korrektorra, és ez került fölé a könnyedsége miatt. Időközben megszerettem. A mélyebb ráncok (mosoly,mérges) világosítására is hasznos volt. Bár tudott egy kicsit oxidálódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 3.

Illa

2021. február 13.

Az itteni kedvező vélemények miatt döntöttem a vásárlás mellett. Jó pár korrektor kipróbálása után még mindig az igazit kerestem. Nincsenek nagy karikáim, sötét foltom, inkább az egységesítés, fiatalítás volt a cél. Beváltotta a hozzá fűzött reményeimet, nagyon klassz termék. Az ecsetes fejjel remekül adagolható, kényelmes használni. Kiválóan illeszkedik, idomul a bőrhöz. Nem ül bele a ráncokba és nagyon tartós, nekem egész nap fixen a helyén marad. Én ujjal ütögetem bele a bőrbe, és leheletnyi púderrel fixálom. Egyelőre maximálisan elégedett vagyok vele, simán hozza a drágább, high end márkák színvonalát. Akinek nincs komolyabb fedésre szüksége, annak jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 13.

laanyka

2021. január 29.

Ez egy jó cucc. Nekem legalábbis jól működik. A porcelános árnyalatot választottam és nagyon jól működik a nagyon fehér bőrömön. Könnyű vele dolgozni, nekem ez az ecsetes megoldás jobban kérze áll, mint a sima applikátoros verzió. Nekem a kiszerelése kicsit a YSL korrektoréra hajaz, gondolom nem véletlenül. Ettől függeltneül szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Guppi

2021. január 23.

A legvilágosabb árnyalat jött velem haza. Könnyen eldolgozható, nem szárítja ki a szemkörnyéket. Az apróbb bőrhibáimat is szépen elfedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 23.

patvir

2020. július 1.

Nagyon szeretem! Szuper darab, teljesen illeszkedik a bőr színéhez. Nem fel el mindent, de nekem bevált a szem alatti karikákra, nagyon természetes a végeredmény. A szemem alá a legjobb korrektor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Kamea

2020. május 4.

Nincsenek a szemem alatt sötét karikák, nem emiatt döntöttem a megvásárlása mellett. Inkább azért vettem meg, mert szerettem volna én is kipróbálni, hogy milyen ecsetes korrektorral dolgozni.
Tetszik a kiszerelése, a praktikus kezelhetősége és a könnyű állaga. Lazább napjaimon kiásom hát a csatabárdot és viszek belőle az arcomra egy-két suhintásnyit, majd nedves blenderrel eloszlatom az egész arcomon. Szerencsére nincsenek különösebb bőrhibáim, így ennyi nekem elég is. Szépen egységesít, természetes hatást kelt. Egész szépen megtartja a bronzosítót, pirosítót is.
Talán a színskála lehetne gazdagabb, ezt leszámítva, egy szerethető termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 4.

Talán a színskála lehetne gazdagabb, ezt leszámítva, egy szerethető termék.

dorkaww

2019. május 1.

Nekem is Glamouros vétel volt nem fűztem hozzá nagy reményeket de meglepett. Tetszik hogy kicsit a YSL touche eclat koppintása kinézetben. A kevés árnyalat ellenére megtaláltam azt ami nekem megfelelő plusz szépen fed, nem ül bele a szem alatti rácokba. Fél áron vettem ugyan de mindenképp megérte. Jobb mint a korábbi fit me korrektorom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Gina19

2019. április 11.

Glamour-napos szerzemény. Lehet, hogy csak az előző korrektorom volt nagyon gagyi, de én el vagyok képedve a fedésén, vetekszik egy jobb alapozó teljesítményével, annak minden előnyével és hátrányával együtt. Előny, hogy a használata mellett nagyon szép az arcbőröm összképe, elfedi az esetleges csúnyaságokat (a sötét szem alatti karikáimat nem teljesen, de arról már lemondtam, hogy van olyan termék az univerzumban, ami erre képes.. :D), hátránya viszont, hogy túlzásba vitt használat mellett könnyű vele maszkos hatást elérni, és kicsit látványosan kopik. Ja, és az összetevőktől sem estem hanyatt, legalábbis nem pozitív értelemben. Összességében viszont elégedett vagyok, ez az ecsetes megoldás is elnyerte a tetszésem, bár nem vagyok benne biztos, hogy a teljes árat is kifizetném érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.